Reklama

Reklama

Vše je ztraceno

  • USA All Is Lost (více)
Trailer 1

Z chování osamělého mořského vlka vycítíte, že v životě zažil už mnoho krizí. Ani ta, při které se jeho jachta střetla s plovoucím kontejnerem plným čínských bot, ho zpočátku nevykolejí. Jednoduše zalepí mohutnou díru v boku lodi, která po nárazu vznikla, a pluje vstříc nejbližší pevnině a bezpečí. Jenže tahle srážka je jen ochutnávkou před sérií katastrof, které musí zkušený mořeplavec čelit. Smrtící koktejl složený ze silných bouřek, houfujících se žraloků a nefungující techniky vystaví jeho schopnosti zkouškám, které není v lidských silách zvládnout. A to pořád ještě není všechno... (CinemArt)

(více)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (621)

somnar 

všechny recenze uživatele

Tak čistý, vykartáčovaný survival drama, až je vlastně úplně vybledlý. Hoďte do scenaristickýho automatu ikonickýho Redfora, boj s oceánem, žraloky, obří bouři a vyjede vám Vše je ztraceno, samozřejmě očekávatelně napínavý a dramatický. Nalajnovanější sázku na jistotu jsem už dlouho neviděl a to, že se v tom nemluví a přesto to nenudí, za polehčující okolnost nějak nechci brát. 65% ()

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Pominu tu opovážlivost některých místních uživatelů, že si dovolí srovnávat tento film s tou Gravitací, k níž mi zde moc chybí zvracející smajlík. Redford nikdy nepatřil k mým sexidolům, takže mne ani nikterak nermoutí, jak vypadá. Ale hraje setsakra dobře. Zbaštila jsem mu všechno od začátku až do konce a hodně často jsem se o něj bála. Snažím se vytěsnit závěrečných asi deset sekund filmu, které mi hodně zkazily dojem, neb z oka vypadly těm nejblbějším hollywoodským hloupostem. Pro osobní potřebu si tedy udělám jeden malý dodatečný střih a budu zcela okouzlená. ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Čo vám na to poviem, názov hovorí za všetko. Robert za plaví po vode hodinu a pol, medzi tým prehodí pár slov, skutočne len pár slov, občas natrafí na zopár nešťastí, či búrku, alebo na loď, ktorej preletí v noci červena svetlica pár milimetrov pre čelným, ale nech to zaujímavejšie ide sa ďalej. V celom filme sa o Fordovi mustangovi dozvieme velké prd, dokonca ani nevieme ako sa volá, no podstatné je, že ho po tých nešťastiach zachráni na šírom oceáne chlapík s plťkou. A to je vlastne všetko. Pecka, čo ? 45% - 2* ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Strašně jsem se bál, že si Bobík skáknul zarybařit s Hemingvejem. A ono kupodivu ne. Jen mu nějaký čínský bordel udělá mezi Sumatrou a Madagaskarem díru v sýru, a tak přes sto minut kuchtí laminát, čerpá vodu z obýváku a opaluje se na nafukovačce, přičemž se tváří jako nasraný, nerudný dědek při pohledu na měsíční sociální příděl. Opravdu nevím, jak se jim to povedlo, že mě přinutili napálit čtyřku sólovce protivného geronta, co za celý film řekne Sós, fak a hej, dokonce jsem pominul i fakt, že jsou záchranné čluny standardně vybaveny generátorem nouzového signálu a Bobo asi vyměnil v nějakém přístavu vodotěsného, kapesního Garmina za štětku. Nu což, aspoň jsem si doplnil slovník a už vím, že sextant není vibrátor pro chlapy. ()

Indiana 

všechny recenze uživatele

Redfordova one man show - na film se podívejte podle toho, jaké sympatie k hlavnímu herci máte, protože nikdo jinej se tu za celou stopáž neukáže. Každopádně Redford hraje fakt mega skvěle, moc toho nenakecá, ale všechno s nim prožíváte (chudák když se mu potápěla ta jachta). Neni to film, kterej bych měl chuť v nejbližší době vidět znovu, ale něco do sebe to mělo. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (23)

  • Natáčanie začalo v polovici roka 2012 v Baja Studios na Rosarito Beach v Mexiku. Natáčanie prebiehalo po dobu dvoch mesiacov. (classic)
  • Po nafouknutí záchranného ostrůvku do něj Robert Redford okamžitě naskakuje aniž by si s sebou cokoli vzal (vodu, jídlo, nůž, oblečení). To by ukazovalo, že se loď má každou chvíli potopit a on si nemůže dovolit strávit tam ani minutu navíc. V takovém stavu ale loď není – vody je v ní polovina a plní se pomalu. Současně ale nechá ostrůvek k lodi přivázaný a usne – pokud by se loď skutečně potopila, stáhne ostrůvek s sebou. Ráno si však toto nebezpečí dobře uvědomuje. (Jarek572)
  • Jedná se o jediný film ve více než 100leté historii mezinárodního filmu, který má pouze jednoho herce a jednoho režiséra/scenáristu, za to má ale obdivuhodných 17 producentů. (Kritiq)

Související novinky

Robert Redford si vyšlápne do hor

Robert Redford si vyšlápne do hor

06.05.2014

Legendární Robert Redford se v nedávné době objevil v dramatu Vše je ztraceno a comicsovce Captain America: Návrat prvního Avengera. Návrat na stříbrné plátno se mu očividně zalíbil, dnes totiž… (více)

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

Dnes odpoledne vyhlásila Akademie filmového umění a věd (AMPAS) ústy své prezidentky Cheryl Boone Isaacs a herce Chrise Hemswortha nominace na Oscary pro letošní rok. O prvenství v počtu nominací … (více)

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Zima dlouhá, léto krátké, Vánoce bez sněhu a v sedmi stupních. Ale uznejme, že na výborné filmy byl rok 2013 štědrý. Rivalové, Gravitace, Star Trek: Do temnoty, V zajetí démonů, Zmizení, druzí Thor a… (více)

Robert Redford šéfuje Capovi a S.H.I.E.L.D.-u

Robert Redford šéfuje Capovi a S.H.I.E.L.D.-u

30.03.2013

Filmový svět čeká na Blackova Iron Mana 3 – čerstvé zprávy tvrdí, že film bude v Číně, kde se částečně i natáčel, uveden v mírně odlišné verzi, a nebude cenzurovaná, ale naopak, obohacena o další… (více)

Reklama

Reklama