Velký blázinec v malém hotelu

• Česko Velké šílenství v malém hotelu (více)

Richie a Eddie vedou snad nejhorší hotel na světě Guesthouse Paradiso. Šéf je věčně opilý, kuchyně nestojí za nic a většina hostů nakonec stejně uteče bez placení. Ale když se objeví rodina Niceových, zdá se, že nastává obrat... (oficiální text distributora)

aLPaC

Takhle nechutnej závěr jsem v žádný komedii snad neviděl. Pousmál jsem se všeho všudy tak čtyřikrát, jinak to byl děs. Oba hlavní představitelé jsou totálně nechutný, a to ne zrovna v dobrém slova smyslu. ()

jednaveta

Typický anglický drastický humor vrcholící nejlepší blicí scénou všech dob (na kterou to decentní ublinknutí z Teamu America nemá ani náhodou). ()

Rockerman

Hodnotím *****!!! Proč? Ti, kteří tady tento film zatratili a poslali do odpadu, zřejmě nepochopili tu velkou absurdní nadsázku, která z tohoto filmu přímo vyčnívá. Většina těch scén je dohnána až za hranici absurdity ( rvačka mezi Richiem a Eddiem, blicí scéna atd.) a právě proto tento film mám rád.Tento film se nesmí brát ani na vteřinu vážně, ba naopak, zde neplatí žádná pravidla, tedy vše je dovoleno. Škoda, že film nehodnotilo více lidí, snad by se dostal alespoň na 50%. ()

Besyn

Konec už byl jednoznačně trapný a debilní,i když on je vlastně trapný a debilní celý film.Ale v průběhu jsem se hodněkrát zasmál a dobře bavil,na konci už jen vrtěl hlavou,co všechno je možné (i nemožné) natočit.S velkou nadsázkou dávám dvě hvězdičky. ()

frbulka

Je to nechutný, fekální, stupidní a já nevím ještě jaký humor a chtěla bych o sobě říci, že je to pod mou úroveň. Ale neřeknu, protože jsem se opravdu zasmála, až mě bříško bolelo:-). A mimochodem - poznali jste Lorda Flashearta z Černé Zmije? ()

Odpadlik odpad!

Už jsem si myslel že pouze v Americe točí puberťácké komedie typu Scary Movie 2, Hele vole kde mám káru, Klub sráčů apod., ale jak je vidět i v Anglii to dovedou nebo dokonce Ameriku předčí! Kam se poděl starý dobrý anglický humor? Začátek docela ujde, nápad s motorkou také zpočátku nevypadá špatně, ale je do tažený až do absurdity, ostatně jako skoro všechno později. Pak už následuje jen přehlídka odporných typů (kuchař) a stupidních vtípků á la základní škola (tužka zaražená v zadnici apod.) Opravdu nechápu kdo se tomuhle může smát. ()

Prďoch

Na první pohled odporná anglická komedie s ještě odpornějším anglickým humorem. Na druhý geniální podívaná, u které jsem několikrát brečel (samozřejmě smíchy). ()

IvonaK

Jednu hvězdičku dávám za spravedlivý konec. Jinak jsem opravdu nevěděla jestli se mám u tak trapné a infantilní kraviny smát nebo brečet. ()

Paesant

Úžasně připitomělá dvojice floutků Vyvyan a Rick z The Young Ones mě s velkym očekáváním přitáhla k týhle spatlanině - nešťastný a nepřehlédnutelný kopírky starejch dobrejch Fawlty Towers a idiotskejch gagů vybranejch z těch nejpitomnějších rodinejch komedií. Nezachránily to ani hektolitry zvratek a sadistický fórky. Velký zklamání... ()

miho-sai

Rik Mayall v jednom interview řekl, že i když se snažil vytvořit své charaktery tak hrozné jak to jen šlo, tak diváci je vždy z pro něj záhadných důvodů měli rádi. V Guest House Paradiso se mu (bohužel pro diváka) podařilo co chtěl - jeho Richard Twat je absolutně odporný a dokonce i Edmondsonův Eddie (jindy vlastně sympatický) je nesnesitelný . Čekala jsem jen delší díl sitcomu Bottom (který filmu vlastně předcházel) a i když jsem dostala ten humor, co jsem chtěla - groteska, rvačky, absurdita a trochu nechutností - podstrádá všechnu atmosféru sitcomu, obě hlavní postavy mi lezly na nervy. Pokud jste fandové Bottom, tak vás film asi jen zklame... a když nejste, tak vám toho taky moc nepřinese. Škoda. ()

BarVo

46%. Tak to vyzerá, keď niekto berie humor vážne. Prehliadka vydarených i menej vydarených skečov, podradný nekorektný humor, a isto nie náhodou sa tu objaví Simon Pegg, Vincent Cassel a Bill Nighy. Ja som sa bavila dobre, i keď Prima dabing vôbec nebol príma. ()

David_AJR odpad!

Britský humor zbožňuji, nikdy by mě nenapadlo, že britské komedii dám odpad, ale tohle dílo si díky koncovce ani tu jednu hvězdu nezaslouží, přitom to začalo docela slibně. Je to totální blbost. Všechny postavy se chovají naprosto nesourodě. Celé je to nepromyšlené a jakoby nedodělané. ()