Policie hledá toho, kdo rodině zmizelých dětí poslal vzkaz. Wayne najde v pokoji dětí kousky papíru s cizím rukopisem. (Varan)

0verseer

Neustále preskakovanie medzi troma časovými obdobiami začína byť otravné, dej prešlapuje na mieste. Eufória z otváracej epizódy vyprchala a tretia séria postupne prechádza čím ďalej tým viac do únavnej nudy... ()

maoc

Třetí díl je zatím nejvíce náročný na diváka, jeho náladu, jeho mentální nastavení. Zda dokáže být stejný buldok jako detektivové a nepustit se. Dívání rozhodně není pro usínavé typy. Ty totiž minou důležité momenty, jako např. při prohlížení alba, a musí se vracet, aby vůbec pochopili. Objektivně tuto filmařinu musím ocenit, subjektivně je to už docela nuda. Prostě nejsem ten správný buldočí typ a vlastní selhání se mi nezažírá tak pod kůži, abych se jím ještě po letech musel fyzicky trýznit (vidiny ženy a dětí, chyby ve vyšetřování, stihomam, že mi něco stále uniká a možná za to může někdo, kdo mne záměrně vodí za nos). ()

Dawe2

Tenhle díl i trochu nudil. Střídání časových linií je už trochu protivné, snad se obojí ještě srovná. ()

SimcaJB

Je vidět, že prospěla péče hlavního scénáristy a tvůrce, aby vše postupně poskládal do složité mozaiky postav, jejich činů a pocitů. Určitě se únosce (i vrah) objevil v prvních třech epizodách, ale já zatím tip nemám, sledujeme totiž vyšetřování ve dvou časových úsecích a příběh z 21. Století, kdy už je Hays v důchodu a během natáčení dokumentu odhaluje svojí paměť, kterou má stářím už poznamenanou.Hodnocení: 85 % ()

pajkir

mám rád ty překvápka, jako je fotka modlícího se kluka v rodiným albu, nebo zjištění, že kluk se kterým se ty dvě ztracený děti měly nejvíc kamarádit, s nima vlastně vůbec nikam nechodil ()