Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Deset let po událostech z listopadu 1980 se případ znovuotevřel. Roland se s Waynem setkají s Danem O'Brienem (bratranec Lucy – matky pohřešovaných dětí). Ten má prý informace o Julii. Něco řekne, ale jen za 7 tisíc amerických dolarů. (Varan)

Recenze (26)

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vlastně od začátku nechápu jisté chování hlavních postav, místy i momentální motivace, Ali sice hraje přesvědčivě i ve velmi zdařile namaskované roli z roku 2015, já ale můžu statečně prohlásit, že True Detective není prostě seriálem mého gusta. A to nejen v současné sérii, ale už od svých prvopočátků. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak nevím, čekal jsem kriminálku plnou napětí a nepříjemné atmosféry, s každou další epizodou to ale vypadá, že chtěli tvůrci ukázat neschopnou policii a politický tlak ze strany "těch zlých", aby si udělali očko u společnosti, u které posledních několik let policie nestojí na vrcholu žebříčku oblíbenosti. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neschopný americký detektívy a nefungujúci americký právny systém v roku 1980 za vraždy detí Purcellových odsúdia vojnového veterána, o desať rokov neskôr z vraždy Willa a zmiznutia Júlie podozrievajú ich otca Toma, ktorý je však homosexuál a otcom teda zrejme nebude a v roku 2015 si detektív alzheimer spomína na niektoré detaily. Diera v stene do Júliinej izby mala iný účel, než si mysleli detektívovia a vyzdvihnúť možno iba záver. Aj keď sa úroveň miestami zvyšuje, celá tretia séria by mohla byť pomerne dobrým 90 minútovým filmom. Zatiaľ asi najslabšia séria True detective. ()

Kryton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně se vyšetřuje! Konečně je tu vývoj! Tři díly dostáváme rodinu detektiva Hayse, natáčení něčeho jako YouTube creepy pasta dokumentů a pozdější senilitě. Mám takovou teorii, že senilita je zde jako berlička tvůrců, proč tolik nenaznacovat. Konečně i více i druhý detektiv West. Tady už jsem nadobro přesvědčen, že to pravé herecké zlato je Dorf. Atmosféra, napětí, nové poznatky a především vyšetřování. Jen tak dále. Možná to finální trilogie dílů i zachrání. Nejasam však tolik jako ostatní. Zatím má tato série jen dva díly skutečně kvalitní. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dozvedáme sa viacero dôležitých a zaujímavých informácií, prím hrá najviac rok 1990, kde stále nevieme, ako sa to posralo a čo tak strašné oboch vyšetrovateľov rozdelilo na 25 rokov. Predpokladal som, že tempo bude smerom k záveru o niečo vyššie, stále ale ide o informačne hutný diel, takže nuda nehrozí. No a záver pochopiteľne pripraví chvíľky, že si ihneď musíte pozrieť ďalší diel. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Hodiny ve výslechové místnosti měly fungovat, ale v průběhu výslechu je skriptka pro jistotu zastavila na 8:40. Tento čas ukazují minimálně 2 minuty. (klukluka)

Reklama

Reklama