Now Am Found (S03E08) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2019, 1 h 16 min

 • Hawkey15
  **

  Na to, že sedm dílů bylo v docela pomalém tempu a postupně se odhalovaly různé stopy a náznaky, mi konečné rozuzlení přišlo zbrklé a odfláknuté. Čekal jsem zajímavější podání vysvětlení a nabitou epizodu. Sedm dílů nás napínali, aby jsme si vyslechli co se stalo za pár minut (je to opravdu tak jak sis to myslel diváku!) a pak to ještě natáhli o další naprosto zbytečné scény. Za mě zklamání.(26.2.2019)

 • SimcaJB
  *****

  V tom nejlepším se má přestat a osmý díl je to nejlepší. A snad bude další sezóna, s jinými herci, abychom se mohli podívat na další příběh, který nám hlavní strůjci celého seriálu Nic Pizzolatto, Daniel Sackheim a hlavně Cary Joji Fukunaga přinesou. Třetí sezóna je totiž ta nejlepší a končí dobře vyřešeným případem a dobrým a šťastným koncem pro vyšetřovatele i pro unesené děti. Hodnocení: 100 %(25.2.2019)

 • groz122
  *****

  Přijde mi vhodné, abych shrnutí celé série napsal právě k poslednímu dílu. Oba hlavní protagonisté jsou úplná špička. O tom nelze diskutovat. Kamera a hudba jsou také skvělé. V čem tedy tkví problém této série? Záleží na úhlu pohledu. Pro někoho je to dokonalost sama a jiní zase budou zklamaní. Nejedná se totiž o čistokrevnou detektivku. Spíše se jedná o životní drama dvou protagonistů. Drama co má koule! Ale ve výsledku mysteriozní zápletka hraje až druhé housle. Pokud jste čekali návrat k první sérii, tak asi nebudete nadšení. Sami tvůrci jsou si ale vědomi toho, že by to byl až moc ambiciozní úkol. Možná je dobře, že každá série True detective chce být jiná a nechce recyklovat. Možná by tato série byla lepší kdyby dostala samostatný seriál. Tak či onak... jedná se o skvělé dílo a je to rozhodně mnohem lepší než 2. série. Parádní osobnostní drama 95% a nadprůměrná detektivka 75%. Každý si najde svoje. /Poslední díl mi přijde tak transparentní a ikonický pro celou sérii, že 5* si zaslouží obojí/(25.2.2019)

 • InJo
  ***

  Nejdelší a nejtáhlejší epizoda třetí série. Těch skoro 80 minut (!) se místy hrozně vleklo, aniž by to mělo jákékoliv zásadní opodstatnění - hlavní dějové pointy nebyly špatné, ale k nějaké skutečné výjimečnosti měly dost daleko... V rámci True Detective první závěrečný díl, který mě spíš zklamal, než uspokojil.(28.2.2019)

 • Kryton
  ***

  Po technické stránce plný počet. Střih, kamerové triky a přechody. To proč závěr a vlastně i celou sérii hodnotím 3,5 napíšu zde krátce. Vyšetřování je zcela vedlejší. Skutečně není podstatné a na ploše každého dílů zabírá 20%. Celá série je jen a pouze o 3 dekadach života jednoho detektiva. Bohužel konec a uzavření spíše připomíná průměrnou telenovelu. Malý! Spoiler! Opravdu si scénárista pomůže duchem jako odhalením? Laciné na HBO.(27.2.2019)