Reklama

Reklama

O Vánocích roku 1925 se členové rozhádané rodiny Shelbyů dozví, že se newyorská mafie chystá pomstít vraždy, které spáchali minulý rok. (Netflix)

Recenze (22)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo, takhle má vypadat úvodní epizoda sezóny, ne jako ta hrůza, která otevřela třetí řadu. Velkotovárník Tommy Shelby stál fakt za to, nezaostával za ním ani ušlápnutý Arthur a já jsem se výborně bavil. Pak do toho tvůrci přihodili ještě Lucu Changettu a jeho italské pobratimy, takže na úvod spokojenost. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"I will conduct myself as a businessman. You say there is a ten-shilling disparity between male and female cutters in two of my factories? Very well. I will increase the pay of the female cutters in this factory by five shillings. And I will cut the pay of the male cutters in the Rover by five shillings, thereby achieving your sacred fucking parity. And I will tell the men with families to feed whose idea it was to cut their pay." ()

Reklama

-OverLord- 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Peaky fucking Blinders jsou zpátky a vracejí se tam, kde to všechno začalo, aby sehráli boj na život a na smrt. Už úvod je značně napínavý a konec vyrazí dech jako jen málo dílů předtím. Představení Adriena Brodyho jako hlavního záporáka je naprosto dokonalé, i když jde jen o krátký okamžik. A dočkáme se i rutinní poctivé řezničiny. Tom Hardy a Aidan Gillen zatím absentují. Skvělý rozjezd. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Udalosť, pri ktorej Thomas Shellby zachráni Johna,Arthura, Michaela a Polly pred popravou doslova v poslednej chvíli rozdelí rodinu tak, že s Thomasom prestanú udržiavať kontakt všetci s výnimkou Ady a Michaela. Pred Vianocami však všetci členovia rodiny obdržia dopis s čiernou rukou od rodiny Lucu Changrettu. Znamená to, že sicílska mafia chystá vendettu na všetkých členoch rodiny a zdá sa, že Shellbyovci budú musieť zabudnúť na udalosti spred roka a spojiť svoje sily v záujme prežitia nielen Peaky Blinders ale najmä svojich rodín. Úvodná epizóda štvrtej série je doteraz tým najlepším, čo seriál ponúkol. Arthur zostarol, John už nie je chlapcom a Tommy je späť vo svojej koži. Tvorcovia budú mať čo robiť, aby štvrtú sériu udržali v nastolenom tempe, pretože latku nastavili veľmi veľmi vysoko. 95%. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Hug me, like we came out here because you were emotional." "I'm emotional, I just don't know what fucking emotion it is!" .... Bloody hell! Aneb tomuhle se říká nadupaný úvod nejextrémnějšího kalibru. Myslel jsem, že při pasáži ve spižírně je dávce nefalšované adrenalinové jízdy konec - v omyl mě uvedl absolutní závěr, jenž mi doslova vyrazil kyslík z veškerých plicních sklípků... A kdo by byl řekl, že nás zrovna čtvrtá série vezme doslova zpátky na samotný začátek všeho? Jednoduše: Votvírák jak se patří! Náběh na nejzdařilejší řadu je více než pravděpodobný... Bravisimo! ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama