Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• Jara.Cimrman.jr

"Vy jste ti čůráčci z letiště, co?" Ano jsou. A já jsem pozvracený, nahozený beďáry i zhnusený extrémně trapnými puberťáky, ale zároveň pevně přesvědčený o tom, že když se mě někdo pokouší rozesmát, tak ho za snahu nemohu hodit do odpadu, i když z něj pravděpodobně právně vylezl.(30.11.2012)

• SonG

NE NE NE NE NE NE NE...totální a nejhorší film, na který jsem se nevydržel dívat podruhé ani 10 vteřin. Poprvé jsem se na něj díval s děsem ve tváři, protože toto není film,to je sračka na desátou.(1.8.2008)

• corpsy

Ešte podradnejšie ako ostatné komédie tohto typu ( napr. by som tu zaradil také snímky ako sériu SCARY MOVIE ). Spústa nevtipných vtipov.(3.2.2011)

Je to hrozná blbina, ale vždy se tomu rád zasměju :) Celkové hodnocení je však pochopitelné..(3.1.2012)

Tak já moc nevím, jak Sráče hodnotit, protože na jednu stranu je to naprostý odpad, na stranu druhou jde o bezkonkurenční klenot výplachových filmů! "Já bych šukal, až bych pukal... kozyyy..."(19.12.2018)

První "komedie" tohoto typu kterou jsem viděl a asi taky proto jsem dal slušné hodnocení. Teď bych se na něco tak úděsně infantilního nikdy nepodíval. K filmu bych dal poznámku OD 15 let nevhodné.(21.4.2005)

Když jsem se dozvěděl, že Kevina hraje 40.letý chlap & Perryho zase ženská tak mě to trochu zarazilo a když jsem se na to znovu podíval tak mě to tak nebavilo jako předtím(16.4.2007)

• lekr

Potrhlá ujetina, ze které mi bylo opravdu někdy na blití ( třeba to jak si ty holky odstraňovaly beďary, jak Kevin sežral hovno či jak je oba dva poblili v baru )..pár dobrých hlášek teda bylo ( hlavně díky Rhysu Ifansovi ale to je asi tak všechno....(24.7.2008)

• grogodil

Podčiarknite, 3 krát obtiahnite hrubou fixou moje hodnotenie, dajte zaň 10 výkričníkov a aj tak to dostatočne nevyjadrí, aký je tento film odpad...(9.1.2009)

• Meridius

Většinu stopáže sem si jen řikal "wtf?", párkrát sem si smíchy málem nadělal, ale jinak mi z toho filmu stejně zůstal jen wtf pocit. Každopádně kudos tvůrcům za odvahu tohle pustit ven.(18.10.2010)

Je to také zlé, také choré, také nesympatické, také úbohé. Ťažko objektívne ohodnotiť tento skvost. Je to také blbé a zlé a samo seba ponižujúce až to je sranda takých rozmerov že som skoro pukol od smiechu. Tínedžerská komédia s nenormálnym hereckým obsadením. Kevin a Perry sú pošukovia toho najväčšieho kalibru. Takýmto filmom sa dáva zvyčajne odpad! No musel som sa krotiť aby som nestrelil 5 hviezd(1.6.2013)

• johny89

Po druhém zhlédnutí přehodnocuju ze 4 na 2 *. U tohodle filmu jsem se fakt styděl :D(4.1.2014)

• zdepapepa

Nechápu, jak jsem tomuhle mohl dát 3 hvězdy. Asi jsem tehdy nebyl při smyslech, či jsem naopak byl při smyslech až moc a nyní jsem dětské smyslnosti odrostl. Těžko nyní soudit, pozdě bycha honiti a horko těžko odzapamatovat tenhle film. Tedy on to není až příliš film, spíš směsice pokusů zaujmout diváka všelijakými bláznovinami a nechutnostmi s tím, že sem tam se nějaký ten vtípek povede. Bohužel 82 minut je na celkovou absenci nějakého pořádného útoku na bránici příliš. V dnešní, snad už neaktuální vůči tomuto filmu, době bych to snad doporučil jen těm, kteří to tehdy viděli ve svých pubertálních letech a z nostalgie se zasmát, co jsme jako mladí byli schopni vytrpět. Všem ostatním bych radil se tomuto filmu vyhnout.(3.4.2005)

• lebowski!

Jeden můj kamarád mi říkal, že je to super film, ale může se na něj koukat jen nachcanej nebo zhulenej. Zlil sem se proto, jak nejvíc sem byl schopen a musim konstatovat, že......se mi udělalo blbě!!!(12.12.2009)

• Abes

asi nejzábavnější odpad tady na CSFD!(5.8.2010)

• JohnRambo

Nikdy už neuvidím tak geniálnu pí*ovinu. Tento film sa nedá ohodnotiť. Je to taká hrozná sračka ale zároveň je to komediálna bomba. odpad! alebo 5* ? Diskutabilné...(11.11.2010)

Keď sa na to človek pozrie s nadhladom a dobrou náladou, tak sa pri tom celkom fajn zabavý. Totálne primitívne a stupídne, ale práve kvôli tomu to má niečo do seba. Občas sa treba aj nezmyselne pobaviť.(9.6.2015)

• starbrejkr

Bude něco výstižnější než - největší s**čka jakou jsem měl kdy tu smůlu vidět?(12.3.2008)

• DominikV

Trapný, nevkusný, blbý, pitomý.... a ještě ke všemu neposlouchám disco (nebo to, co se na nynějších discotékách hraje).(28.6.2009)

• Amroth666

Opravdová hovadina a blbost.(17.8.2009)

• ic

zeptala se mě moje milá fena zdalipak vím o čem ta komedie byla a na tohle ti odpovím že mi to bylo hnedka jasný zahyne oběť nevinná a i když měli efekty krásný řekl bych, že to byla píčovina sorry, ale fakt(3.10.2005)

1 5 6 7 8 9 10 11 13 25 36 48