huko

Existuje nějakej hrůzostrašnější film, na kterej se nedá koukat a ze kterýho si dokážete vybavit pár vtipných a nechutných frků i po tolika letech? Nesnášim ten film! Ale dokázal něco neobvyklého... Hvězdička navíc za soundtrack! Hhvězdička na míň za scénu s vymačkáváním beďarů... bleee ()

CyriC

Dokonalá parodie na všechny teenagerovské filmy o ztrátě panictví. Šíleně hloupý humor ve stylu Eda Bye. Z tohoto filmu doslova srší imbecilita, neskutečně debilní dialogy, perfektně přehrávané absurdní scény, brutální hlášky, nechutnost střídá nechutnost. Totální multipack zla zahraný a zfilmovaný srdcem devianta a milovníka absurdity. A za tohle ten film miluju. Je to prostě jako kdyby se autoři Noci v Roxbury neposrali a dotáhli to ve stupiditě a absurditě do konce. Je to totální vztyčený prostředník do obličejů všem normies, romantickým plačkám a útlocitným pitomcům. Tak lidi, nebuďte takový zaprděný geronti a přestaňte se brát vážně a hrát si na arbitry vkusu. Protože jinak vám jen Paul Bulva řekne "TYHLE SRÁČI JSOU K HOVNU!" ()

merigieren

svým způsobem zase jiná teen komedie, lze se na ní koukat bez větší újmy na zdraví. Všechny postavy se chovají tak trochu přiblble, což občas vyvolá úsměv. ()

Hermez

Film o dvou zneuznaných britských rádoby-DJích měl smysl jen ve své době, tedy asi 2000-2002 a v podstatě jedině pro lidi težce zasažené tehdejší klubovou scénu. Pro ně představoval nevkusem ad absurdum znázorněná skoro všechna klišé okolo párty, DJingu apod. Dneska už je všechno jinak. Pokud tedy nepamatujete éru počátku tanečních párty a kultu DJingu, nadívejte se na to, umřete nudou a znechucením. "Pamětníkům" ale slušná dávka nostalgie obarví tu hrůzu na růžovo a užijí si film skoro od A do Z. Navíc, Rhys Ifans je tak autentický, jak jen může být - řekl bych, že tuhle zkušenost nedávno zužitkoval v Pirátech na vlnách (Boat That Rocked). Jestli tedy víte, co je to Pacha, Cream, Privilege, Chicane, Balearic house apod., podívejte se na to. Ostatní opravdu ruce pryč. ()

inutihar

S ohledem na to, jaké hrůzy se v subžánru teen-komedie natočily v následujících letech (včetně několika českých zástupců), jeví se Klub sráčů jako docela přijatelný průměr, byť samozřejmě stále zůstává řádně nechutný. ()

katzo

Náááhodou, super komédia... Odporúčam pozrieť hlavne pred odchodom na dovolenku :) Ja som sa zabavil... a dobre... ()

Ydrosten odpad!

Je to chlap ? Je to ženská ? Co to teda je ? No přece odpad - a odpad nejhoršího zrna. Videl jsem a lituju ( komedie, kde teenegery hrají starší lidi a ještě k tomu je jeden z nic ženská ? To asi někdo hodně ujel na koksu ) ()

ElStupido

Neskutečně zábavnej film, jen škoda že potom ti trapáci natočili parodii na tenhle supr film... s Bredem a Hortnem všichni asi ví, o čom mluvim- Klub Rváčů- nejtrapnější parodie na svêtě, vúbec to nebylo ftipný! ()

zuzanocka

Hovorte si čo chcete.. každý sme predsa iný.. =) no a ja mám Klub sráčov proste rada.. Aj keď Kevin a Perry nie sú zrovna zdrojom krásy, šarmantnosti a noblesy a nie sú ani dvakrát sympatickí, týchto dvoch trtkov som si obľúbila.. Humor v tomto filme je považovaný za trápny a hlúpy, no ja som sa musela smiať od začiatku do konca.. Samotný dej je síce slaboduchý a ničím originálny, ale aj tak som si v ňom našla čosi jedinečné.. =) Navyše som ho videla už primoc ráz na to, aby mi neprirástol k srdcu.. =))) A za tú srandu.. 5* ()

Kirman

V jisté životní etapě dostal tento film nálepku "dobrej" (ano, byla to má poklidná puberta), ale dnes bych již neměl odvahu Klub sráčů shlédnout. ()

MickeyStuma

Tak tohle je už opravdu síla. Komedie o dvou přiblblých týpcích, kteří jsou zbláznění do DJnku a chtějí si 'vrznout'. Fekální humor tu je na takové výši, že je snad nepřekročitelný. Zvrácenost již nezná mezí. Existuje ještě nějaká hranice vkusu? Sledování tohoto snímku je jen pro silné a odvážné povahy. A tu mají snad jen puberťáci. Těm jako jediným se to může líbit. Režisér musel být taktéž neúnosně ujetý, když se pustil do natáčení takového díla. Zajímalo by mě, kolik dostali herci honorář, že do toho šli. Příběh se odehrává na Ibize, a tak podle toho vypadá i soundtrack. Směs nejlepších klubových tracků své doby potěší nejednoho clubera. A to je také jediné plus na celém počinu. Nemohu ale tvrdit, že jsem se jedinkrát neusmál. Asi už blbnu. P.S. Doporučuji před shlédnutím tohoto snímku nejíst. Při scéně mačkání ohromných 'jebáků' a megalomanské blití z balkónu v tanečním sále na party natahuje na zvracení. ()

John8

Z nějakého důvody to jednu dobu byl hit, ale pamatuju si jen pár beďarů a několik nesympatických blbců. ()

plagjoklas odpad!

Z tohto "filmu" mi je na grcanie. Dvaja naprosto dementný hrdinovia dve hnusné dievčatá (vytláčanie akné fuuuuuuuuj) ak sa mám pozerať na niečo podobné tak to radšej na Blbý a blbši kde ten jim carrey bol skvelý a dievčatá tam boli krásne. nie toto fakt nemusím. Tfuj! ()

Dimo

Obhroublá, místy docela nechutná filmová jednohubka, ovšem s momenty, které docela pobaví. Nutno sledovat s vypnutým mozkem. Pak se vám snad nic nestane. ()