Keďže sa Kristy potrebuje pripraviť na jednu zo záverečných skúšok, ostáva počas Dňa vďakyvzdania osamote na internátnej škole. Potom, čo jej dôjdu nápady na zabitie nudy, rozhodne sa, že odbehne zo školského areálu, aby si tesne pred spaním na neďalekej benzínke zakúpila jedlo a pitie. Pri platení účtu dochádza medzi Kristy, predavačom a neznámou, podivnou ženou k nedorozumeniu. Následky budú pre mladú študentku hrozivé. Príjemný večer sa s odstupom času mení na krutý boj o život proti partii násilníkov. (*CARNIFEX*)

Honzek

Docela fajn - až na to, že banda vrahů byla na mě až moc cool a ready. Když už jim "Kristy" utekla, tak se ji za dva momenty objevily opět za prdelí - nebo v ideálním případě rovnou před ní, tomu říkám zabijákovo štěstí - nejvíc mě však dostalo, když se Justine dostala od zabijáků skutečně daleko a oni ji přesto našli, respektive moc dobře věděli, kde hledat - náhoda? (možná zabudované GPS v prdeli, protože jinak už to muselo bejt čichem). Když už se hlavní protagonistka dostane k telefonu, tak nevolá 911 ale nějaký školní číslo, na jehož konci se ozve opět jeden z vrahů - nečekaně. Prostě mi to kolikrát přišlo trošku přehnaný, banda magorů byla až moc na všechno připravená a internát znali lépe jak sekuriťáci či hlavní herečka....Bylo to koukatelné, zábavné, atmosferické ale právě tyhle komické chvíle mi nedovolují dát víc, než tři hvězdy. ()

kinghome

Průměrnej home invasion na Kristy, škoda, že se tam víc neukazuje Ashley Greene, protože to by film hned trochu vyhouplo, takhle to je obyčejný milionkrát omletý téma, docela se divím, že má film tolik procent, když maj podobné filmy kolikrát méně procent a všichni je hejtují, že je to pořád to stejný dokola.... Ale musím říct, že film utekl vážně rychle, na začátku se vlastně ukáží jen místa, kde bude probíhat hon a hned potom se začne, na nic se nečeká a krátká délka filmu je fakt přínosem, protože si nedokážu představit, že by ten film byl delší, takhle to byla fajn popcornovka, která sice nenadchne, ale koukat se na ní dá a neurazí. 60% ()

elanius

(97/2014) / Super temná atmoška, perfektne sa podarilo zobraziť beznádejnú situáciu hlavnej chudery. Prázdny kampus sa ukázal ako super prostredie. Ináč pre každého kto má čo to napozerané slušná nuda. (5/10) ()

oveckaoa

Justine zůstává na Den díkuvzdání na kampusu jelikož její přítel jde za rodinou a její kamarádka do Rakouska. V kampusu s ní ještě jsou dva policajti a tak tam Justine zabíjí čas pak se začne nudit a jde na benzinku kde se rafne s jakousi ženskou. Pak ji honí ta ženská s 3 chlápky, kteří jsou součástí jakési skupiny co zabíjí lidi a dává to na darknet (nebo co to bylo). Průměrný thriller , který zachraňuje pointa a myšlenka sice poslední dobou těchto thrillerů na podobné téma přibylo, ale tenhle je z roku 2014 což v té době jich ještě nevzniklo. P.s. nějak nechápu proč po ní šly , když se jmenovala Justine a ne Kristy celou dobu jsem čekal, že se třeba spletly s nějakou její spolubydlící , ale nestalo se. ()

zolo23

Námet otrepaný, ale čo už čakať nové od Home Invasion? Vždy ma vie nasrať fakt, že sa hlavná hrdinka docela bojí byť sama a keď už niečo zlé tuší a dokonca jej zavolá niekto či má prísť za ňou, tak "ona" akože nie, netreba....No ja by som sa posral už len kvôli blikajúcim pokazeným lampám...vzal by som si pár "švestiek" a utekal by som kade ľahšie. Ale ona nieee, ona to vyrieši samaaa...Pozerať sa však na to dá i keď prvá polhodinka (hlavne nudiaca sa "KRISTY" na internáte a jej záľuby...nekonečne dlho to trvalo) teda nič moc. Po vizuálnej stránke je to slušne natočené, tomu nemám čo vytknúť, ale keď ono je to také obyčajné... :( ()

netahlo

Tak tohle jo! Uz dlouho jsem nefandil hlavni hrdince tolik, jak v pripade tohoto filmu. Jestli vubec kdy. Haley Bennett byla perfektni volbou. Nenalicena, s kruhy pod ocima a unavenym posmutnelym vyrazem byla vic sympaticka nez 99,9 procent vsech hororovych super modelek. K tomu fantasticka muzika a tempo, ktere vam neda vydechnout. Oproti vychvalovanym nesmyslum jako You're Next nebo Ocista, je tento nenapadny thriller o nekolik trid vyse. Tleskam! A jak uz to tady nekolikrat bylo receno, paradni soundtrack. ()

herr_carter

Další z nekonečné řady ,,naháněček,, ,bohužel ale hodně neoriginální a místy až trapná,kostýmy ,,brutálních fanatiků,, byly pořízeny napůl v sekáči a napůl na smeťáku a scénář byl ukraden z dětského stacionáře..........moje hodnocení = 4 z 10. ()

sedm.1

Kristy je skrz naskrz průměrný thriller, se svými jasnými plusy i zápory, tudíž se ve výsledku sice nejedná o nic převratného, či mimořádného, na druhou stranu kdo má rád ten typ filmu jako The Purge, případně The Strangers, tak si tuto podívanou užije určitě velmi příjemně a docení jí jistě i mnohem víc, než kdo těmto naháněčkám úplně dvakrát neholduje. Každopádně abych byl ale konkrétnější, tak mezi pozitiva musím určitě zařadit krátkou stopáž, která výraznou měrou přispěla k opravdu svižnému spádu, prostě tu máme jen pár minutovou představovačku postav, uvedení do děje a po zbytek filmu se už jen bez oddechu nahání. Fajn jsou pak i jednotlivé postavy, na čele s ne sice nejpohlednější, o to možná ale více sympatičtější ústřední hrdinkou, záporáci jsou jinak ne nějak objevně a už vůbec ne působivě zamaskovaní, opět ale možná o to víc působí věrohodněji, a tak v tomto ohledu je jen škoda většího nevyužití Ashley Greene, která si hlavní záporačku střihla v té kapuci fakt hrozivě, ovšem její využití je skutečně ku škodě filmu velice minimální. Za působivou si jinak ještě dovolím označit atmosféru a mnoho momentů funkčního napětí. Negativy nicméně disponuje Kristy též, a mezi ně si dovolím zařadit naprostou absenci jakéhokoliv překvapujícího elementu, žádný zvrat, žádná šokující scéna, a to bohužel i co se pointy týče, prostě celé to je až trestuhodně předvídatelné a nenápadité. Škoda je pak i vyhnutí se jakémukoliv násilí, a když už k něčemu přeci jen dojde, tak většinou mimo obraz, za nevyužité jinak považuji i dané prostředí, kdy prostě jen hrdinka běhá z jedné budovy sem, tam a nic z toho a vytknout musím, i když přiznávám, že to je z mé strany možná už až příliš přísné, chování jednotlivých postav, kdy se především hlavní hrdinka občas vytasí s rozhodnutím co udělat tak hloupým, že si s tím mohli dát tvůrci o malinko více práce, a samozřejmě pak úplně nesedí téměř až teleportační rychlost naháněčů, ale to už bych byl fakt až moc velký hnípal. Zkrátka, ve výsledku je Kristy skutečně působivým a funkčním thrillerem, kterému ovšem výrazně ubližuje nulová tvůrčí invence a nápaditost, jinými slovy se jedná prostě o až příliš rutinně odvedenou práci, která nemá čím překvapit. Zábavná a poutavá podívaná je to ale určitě. ()

666Carnage

Tohle mě příjemně překvapilo. Slušná naháněčka na pozemku školy se sektou z darkwebu. Atmosféra super, stopáž taky i dokonce jak to celé dopadlo jen jediná věc mi vadila a to, že kamkoliv ta holka utekla tak tam útočníci hned byli. Přišlo mi to takový divný ale chápu, že nebyl čas ztrácet čas. Dobrý horor ve stylu campus invasion.75% ()

kery-

Napínavé, atmosférické, hravé, nápadité. Místy sice trochu blbé a až přehnaně "superhrdinské", co se týče vlastností záporáků, ale i tak se to vedle těch zklamání co jsem v poslední době viděl řadí k tomu lepšímu. Od druhé poloviny jsem se nenudil ani minutu, takže mírně potěšen tam tu jednu přihodim navíc.. ()

lucijelucije

Sama nevím, co mě vedlo k tak vysokému hodnocení, ale H. Bennett mi připadala opravdová. Taková ta holka, která se opravdu snaží přežít a dokázat tu veškerou neduživost, která se ve snímku nachází. Pro mě, až na pár nežádoucích chvil, to bylo perfektně zpracované drama, či thriller, chcete-li. A její pomsta, byla nadmíru přirozená, což mě vede k pozitivnímu hodnocení. ()

aLPaC

Home Invasion horory nijak extra nevyhledávám, ale tohle není typický home invasion. Spíše college invasion. Hlavní hrdinka je poměrně sympatická a její naháněči docela nahánějí strach. Takže až sem všechno fajn. Nicméně řada nelogičností a postupně převládající nudy mi nedovolí jít s hodnocením výš. ()

Silviaxx

Veľmi vydarená vecička, ktorá stavia skôr na budovanie napätia a atmosféry ako na krvavých a drsných scénach. Prečo nie, niekedy treba aj zmenu. To napätie je zvládnuté na jednotku, divák môže s hlavnou hrdinkou naplno prežívať každú jednu scénu. Nepríjemná partička v maskách s kočkou, ktorá vyzerá ako feťáčka na čele bravúrne tlačí na pílu a hraje sa s "Kristy" ako mačka s myšou, neustále ju zaháňa do kúta, ale to ešte nik z nich netuší, čo sa v krehkej dievčinke skrýva a nakoniec im všetkým vytrie zrak fakt excelentným spôsobom. Navyše je naša hlavná hrdinka veľmi sympatická, a tak si ju človek naozaj obľúbi a obáva sa o ňu. Slušná a pozerateľňá záležitosť, ktorá človeku v nedeľu večer urobí radosť. ()

BlackHood

V obsahu je chyba, hlavní hrdinka se nejmenuje Kristy, ale Jess, jen nepřátelé jí říkají Kristy, protože nesnášejí boha a všem svým obětem říkaj Kristy, je to náboženské jméno. Random JE NESKUTEČNĚ NAPÍNAVÝ FILM, AŽ JE TO NECHUTNÉ!! Hlavní hrdinka se chovala celkem logicky, sice kdyby mě honili blázniví fanatici po městě, tak jím uteču do lesa mezi stromy a pak by neměli šanci mě najít, ale je to film. Strašidelnost 0/4 Brutalita 2/4 ()

warrenur

Casy, ked stacilo pred kameru postavit mladu kocku a odflaknut horrorovu, ci napatovu linku a napriek tomu sa celkom zabavit, skoncili uz davnejsie. Pozitivne a privetivo divak hodnoti asi len to, ako si symposka Haley krati svoj cas v campuse. Vsetko ostatne je hlupucke a naivne. Blikajuce svetielka, tupe chovanie a zaporaci v kostymcekoch a maskach, v ktorych by ich zneskodnil snad i skolak na prvom stupni zakladnej skoly. Absencia napatia, ci vzitie sa do postavy nehrozi. Strasny caj, aj ked v lubivom vizualnom kabate. ()

molcan2

Justine nemá peniaze na cestovanie a návštevu rodiny, a tak sa chystá stráviť Deň vďakyvzdania sama na univerzite, kde žije. Teda až do chvíle, keď ju začne prenasledovať záhadná skupina. Tento film bol dosť prekvapivý. Justine je skvelou záverečnou dievčinou, je inteligentná a nesleduje klišé uplakaného a vystrašeného dievčaťa, ale keď je to potrebné, udrie hlava-nehlava. Naháňačka počas celého filmu je veľmi zaujímavá, ako mačka a potkan, nie je vôbec originálna, ale dokázala vytvoriť dobrú atmosféru vo filme. ()