vesper001

Jediný film s Bažanty, ke kterému dodnes vracím. Především kvůli postavě a výkonu Michela Galabru a jeho marnému, ale vytrvalému a neskutečně vynalézavému boji s větrnými mlýny globalizace. A Jacques Seiler coby "zuřivý Kojak à la vepř" prostě nemá chybu. :) ()

andrii

Kluci v akci. Slavná partička pospolu, která má na triku kupu "gag" triků. Na trampolíně fórků, salta smíchu. ()

LeoH

Pro mě nejlepší Bažanti, hodně díky posile jménem Michel Galabru, nevídaně ucelenému ději a dodnes aktuálnímu „globalizačnímu“ tématu. Kdosi tu jeden z filmů Les Charlots přirovnával ke Kameňákům – na to se dá říct jenom: kéž by. Kéž by někdo u nás uměl ty lidové řachandy natočit takhle hravě a s takovou noblesou. Nicméně, přiznávám, ke čtyřem i tentokrát pomohla nostalgie. ()

filmmovier

Nejlepší komedie s Les Charlots, kterou jsem zatím viděl. Doufám, že těch zkouknutých filmů bude víc, protože tihle týpci mě fakt baví... ()

Mr.Bulanek

Slabsi nez ostatni dily ktere jsem videl, ale stale parada. Vyborne byly aukce, a akce zbozi do obchodu, ale jesti jich bylo vic? mozna. :-) ()

PavelR

Moje nejoblíbernější komedie s partou Les Charlots. Film dostal jasný směr také díky obsazení Michela Galabru. Parta kluků je vyhozena z práce, tak se musí živit, jak se dá. Poté, co se i v jejich městečku otevírá nový supermarket, rozhodují se pomoct starému hokynáři Emilovi. ()

anli

Další můj oblíbený film s Les Charlots,kterým říkám"čtyřka pacientů",tentokrát na téma"jak zachránit malý obchůdek před invazí supermarketu".Film je opravdu velmi zábavně napsaný a Claude Zidi ho režíruje se snahou,aby se divák ani na chvíli nepřestal smát.A to se mu opravdu daří,neb film je skutečně prošpikovaný vtipnými nápady a gagy.Charlotům tu skvěle sekunduje Michel Galabru a film je stále a po letech vtipný,zábavný a kupodivu i aktuální.Tohle je podle mě jeden z nejlepších filmů Les Charlots,dávám,vůbec ne,bazarových,85% a zkusím do Tesca propašovat můj malý katapult. ()

Koocik

Zidi ty komedie ("božské" komedie) prostě umí a tahle je opravdu skvost. Parádní film, který mohu shlédnout nespočetněkrát a stejně mě nepřestane bavit. Nejlepší film s Les Charlots, no ikdyž to většina jejich filmů je skvělá. Jediná nevýhoda je to, že pokaždé při tom filmu dostanu obrovský hlad a chuť na něco dobrýho, když tam vidíte, jak se tam žere a pijou samé dobroty :D ()

neoBlast

Zrovna nedávno jsem znovu zkoukl úvodní trilogii s "Bažanty" a i přes mé nostalgické city k prvnímu filmu je Velký bazar rozhodně tím nejvtipnějšším a pravděpodobně nejlepším filmem co Charlots se Zidimm či bez něj stvořili. Pokud Bazar neznáte dejte mu šanci. Je rozhodně krásnou vzpomínkou na dobu kde se všichni chtěli hlavně pobavit, vtipy mohly být velmi dada a v tomhle snímku, 50 let starém, dokonce narazíte i na trochu té kritiky kapitalismu. 85 % ()

Compadre

Ve Francii vznikla spousta dobrých komedií a tahle je rozhodně jednou z nich. Fígle jakými se parta vlasáčů pokouší sabotovat supermarket aby pomohla kámošovi - vlastníkovi potravinářského krámu jsou neuvěřitelný...některý místa jsou přeci jenom hlušší, zvlášt ke konci, ale co...jako celek musim uznat, že jsem se fakt pobavil. ()

zdenny

Velice sympatická, slavná francouzská komedie, která uběhnuvšími dekádami neztrácí na kvalitě. Jde zde také o nastínění sociálněhospodářského problému, kdy v éře kapitalismu končí epocha malých podnikatelů, které je vystřídána nadnárodními společnostmi představujícími korporátní kapitalismus. Jenže bohužel doba jde dopředu a nakonec – kdo by dnes upřednostnil řadu malých obchůdků, když vše může koupit pod jednou střechou nějakého hypermarketu? ()

JohnSmith

Asi nejlepší bažantí komedie. Výborně jsem se bavil od začátku do konce. Bláznivou čtveřici výborně doplněnu Michel Galabru. ()

fefee

Veľmi vtipné určite vo svojej dobe vzniku, no s odstupom času už to všetko také nepríde a nezaujme. (2,5*) ()

cross

Scény krádeží v obchoďáku jsou naprosto nezapomenutelným zážitkem a řadí tento film ke skutečným komediálním klenotům. Vše ostatní (čehož je bohužel většina) už bohužel tak super není. I přesto, skvělá komedie! ()

mirec88

U bažantoch pod 5 neviem ísť. Kultovná komédia zaoberajúca sa veľmi vážnym námetom - príchodom supermarketov :-) Tak to nemá chybu. Takú paródiu na supermarkety som ešte nevidel. Plný počet. A tie ich "zlodejské" výmysly boli úžasné. ()