Hlavní zprávy (TV pořad)

Naše zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 20 min

• Mr.curry

Nedávno mi prolétlo hlavou, může mít zbytečný program užitečný pořad? A ejhle odpověď, nemůže.(10.7.2013)

• HiddenDragon

(update - cervenec 2015) Porad stejne lidove, nenarocne a mezi zpravodajskymi porady u nas mozna nejhorsi. Navic s dosti odpudivym nazvem "Nase zpravy" (to zas nekdo vymyslel "upgrade"). Studio jednoduche, proc ne. Urcite neurazi. Moderatorska dvojice je lepsi nez puvodni solista. Presto je mi z techto zprav skoro na bliti, a muzou si za to samy...obsah ve stylu Nova/Blesk - jedna kravina za druhou - navic nepochopitelne notne doplnene zpravami ze Slovenska, uplne neoddelene, jakoby to bylo u nas. Seriozni zpravy ze zahranici temer zadne. Nejhorsi je ale ze minimalne 10min z pul hodiny venuji advertisingu, at uz klasicke reklame nebo upoutavkam na sve vlastni (opet shitovni) porady, to je sadismus na divaka prvni urovne a ve hl. zpravodajske relaci tohle proste nekompromisne odmitam, i kdyz je to komercni TV. Casu behem dne maji na reklamy az az. K tomu nekolik trapnych pridavku typu "Chcete me?", nebo zarucene pokazde aspon jeden mrzak - chapu, ze o postizenych se taky infromuje a je to hezke, ale aby to byla pravidelna soucast hl. relace, no proste opet trapne a "na silu" (i kdyz nejvetsi hruzu Barranditka uz nastesti davno zrusili). Zpravy pro luzu. Nic vic.(4.8.2013)

• Paity

Překvapení, alespoň pro mne. Čekal jsem něco naprosto odporného a ono ejhle, Barrandov si dal trochu záležet a bylo to znát.(19.8.2013)

• Yarwen

Zdravíme vás! Přinášíme vám první večerní zprávy v Česku! Máme pro vás ty nejdůležitější zprávy ze světa! Za prvé: paní Sabina nosí tašky s nákupem lidem s rakovinou! Za druhé: syrský klavírista hraje za mír! Za třetí: po D5 jela kolona vojenských vozidel - syn bezejmenné paní se chce stát vojákem...! To je konec - člověk by si řekl, že ho Barrandov již ničím nepřekvapí, a pak narazí na něco, jako je tohle duševní blití.(14.9.2015)

• Sevcik

Úplně zbytečné zpravodajství, které má smutnou úroveň. Moderátory i reportéry jako by narychlo sehnali někde na ulici za pár šupů. Nedávno jsem viděl tabulku sledovanosti - Naše zprávy z Barrandova na tom byly nejhůř. Že se na to nevyserou a nebo to nezačnou dělat pořádně...(28.2.2015)