Hlavní zprávy (TV pořad)

• Česko

Naše zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 20 min

Nerad to nahlas přiznávám, ale v současném světě zpráv na Primě, Nově a ČT, jsou zprávy na této jinak příšerné televizi jedničkou, protože informují o pozitivních věcech, zajímavostech a novinkách ve městech a jen občas tam šoupnou nějakou mrtvolu. Za mě výborný počin, konečně zprávy, u kterých si nemusím každou půlminutu říkat, jak mi tam reportéři lžou a manipulují.(23.7.2017)

• mikehoblog

Nejhorší na tom je, že se mi to zamlouvá asi nejvíc, ze všech zpravodajství v ČR. Pořadí je asi takovéto: 1.-3. Hlavní zprávy, Události, Televizní noviny.........tyhle tři jsou takové.......no, dá se na to koukat. A potom tu zbývá za čtvrté: Zprávy Fuck TV Prima. Takže hlavní zprávy jsou aspoň krátké, stručné, sice prapodivné, ale koukatelné.(24.6.2013)

• kiros179

Naprosté (člověku se ani nechce psát - zpravodajské) dno, které jsem měl tu čest sledovat v současné CZ nabídce. Stále se sám sebe ptám na důvod této parodie, vycházejí my pouze dva: 1) každodenní reklama na časopis Týden 2) pomyslná pomocná ruka stanicím Prima a Nova - aneb "Že máme nejhorší televizní zprávy? Viděli jste Barrandov?" 0%(22.7.2015)

• HiddenDragon

(update - cervenec 2015) Porad stejne lidove, nenarocne a mezi zpravodajskymi porady u nas mozna nejhorsi. Navic s dosti odpudivym nazvem "Nase zpravy" (to zas nekdo vymyslel "upgrade"). Studio jednoduche, proc ne. Urcite neurazi. Moderatorska dvojice je lepsi nez puvodni solista. Presto je mi z techto zprav skoro na bliti, a muzou si za to samy...obsah ve stylu Nova/Blesk - jedna kravina za druhou - navic nepochopitelne notne doplnene zpravami ze Slovenska, uplne neoddelene, jakoby to bylo u nas. Seriozni zpravy ze zahranici temer zadne. Nejhorsi je ale ze minimalne 10min z pul hodiny venuji advertisingu, at uz klasicke reklame nebo upoutavkam na sve vlastni (opet shitovni) porady, to je sadismus na divaka prvni urovne a ve hl. zpravodajske relaci tohle proste nekompromisne odmitam, i kdyz je to komercni TV. Casu behem dne maji na reklamy az az. K tomu nekolik trapnych pridavku typu "Chcete me?", nebo zarucene pokazde aspon jeden mrzak - chapu, ze o postizenych se taky infromuje a je to hezke, ale aby to byla pravidelna soucast hl. relace, no proste opet trapne a "na silu" (i kdyz nejvetsi hruzu Barranditka uz nastesti davno zrusili). Zpravy pro luzu. Nic vic.(4.8.2013)

• MM_Ramone

Česká, súkromná, komerčná, televízna stanica Barrandov je už dlho všeobecne známa svojou absolutne odpadovou programovou štruktúrou. Ich relácie, zábavné show, seriály a i filmy stoja úplne za hovno. Je skoro až nemožné každodenne nahromadiť takú kopu hnoja. No ľuďom z Barrandova sa to darí. Vysielajú samé sračky. Takže, čo môže divák čakať od ich hlavnej spravodajsko publicistickej relácie? Nič iné ako zasa len nejaký sprasený odpad!(4.1.2017)