Hlavní zprávy (TV pořad)

Naše zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 19 min

• buchannon

Chucpe!!! Dřív i v této hlavní zpravodajské relaci bývaly reklamy a to je opravdu drzost a stupidita!!! Chucpe!!! No jo no, zkrátka Barrandov. Zdá se, že tento recyklační pořad některých vyčpělých a vysloužilých redaktorů z jiných stanic je konečnou zastávkou v bohaté kariéře těch skutečně nejlepších. :)) A navíc profesionalita není na příliš vysoké úrovni. Tato relace mi připadala spíš jako regionální zprávy. Ale pokud se chcete dovědět, koho pokousal pes, kdo se dožil stovky nebo kde vyrostly sněženky, jsou to zprávy pro vás. Holt jediné zprávy, které se skutečně dají sledovat, jsou v České televizi. A za tím si stojím.(6.11.2017)

• Yarwen

Zdravíme vás! Přinášíme vám první večerní zprávy v Česku! Máme pro vás ty nejdůležitější zprávy ze světa! Za prvé: paní Sabina nosí tašky s nákupem lidem s rakovinou! Za druhé: syrský klavírista hraje za mír! Za třetí: po D5 jela kolona vojenských vozidel - syn bezejmenné paní se chce stát vojákem...! To je konec - člověk by si řekl, že ho Barrandov již ničím nepřekvapí, a pak narazí na něco, jako je tohle duševní blití.(14.9.2015)

• solver

Je to boží, právě nás přestal bavit Šebrle s Kratochvílovou u konkurence a jejich již rok nekončící přebrebty a přecházíme na tohle. Ještě bulvárnější, tupější než kdysi Nova. Neskutečné, že někdo dnes dělá zprávy v duchu ranných devadesátek, ti moderátoři by snad i ruku k dílu přidali. Navíc přetáhli slečnu Hájkovou z Primy, její hlas mi moc chyběl :-)(31.8.2015)

Nerad to nahlas přiznávám, ale v současném světě zpráv na Primě, Nově a ČT, jsou zprávy na této jinak příšerné televizi jedničkou, protože informují o pozitivních věcech, zajímavostech a novinkách ve městech a jen občas tam šoupnou nějakou mrtvolu. Za mě výborný počin, konečně zprávy, u kterých si nemusím každou půlminutu říkat, jak mi tam reportéři lžou a manipulují.(23.7.2017)

• kingik

Zloduchovo impérium vrací úder přes novátorské zpravodajství. Od března předělané, a na "Naše zprávy" přejmenované zpravodajství na tv Barrandov, se nevyznačuje až takovým lovením senzačních zpráv s podmanivými hudebními podkresy, jako má ostrá konkurence. Především klade důraz na moderní formu "akčnosti" smíšeného moderátorského páru spočívající v neotřelém komentování daných příspěvků s významnými "pohledy do očí", úsměvy s pohotovými reakcemi ve studiu, které se jednoznačně chtějí lišit od toho, co je běžně k vidění v jiných zprávařských relacích. To nemám ze sebe, takhle nějak o tom mluvil pan generální ředitel. Nevím, jestli to je tak inovativní, jak o tom básnil Železník, ale je to docela zábavné. Zprávy to nejsou nijak vlezlé, ale lísá se do nich určitý amatérismus, který se zatím nedaří odbourat. Reportáže spíše na (pod)průměrné úrovni, a tam to asi drhne nejvíc, protože jsou někdy zbytečně dlouhé, a někdy zase kusé, a až moc jednoduché i bezobsažné. Jejich atraktivita zpracování je poměrně na nižší a kolísavé úrovni. Nepříliš okoukaní moderátoři ve studiu bojují s poloprofesionálním projevem. Dámy to možná utáhnou časem na vzhled a pánové časem na sympatie. Dorazilo mě astronomické okénko s hvězdářem Baudyšem. Pokud tam tahle hrůzyplnost zůstane, je to opravdu soda. Grafika ničím ozvláštněná. Svoji zkyslou smetanu slízlo počasí, na které už se neanganžoval(a) moderátor(ka) navíc, a na sportovní zpravodajství byste čekali marně. I když to zprávy nejsou vyloženě nesympatické, tak ta fušeřina a nedodělanost, je z nich znát. Po nich jde "Velkolepé století" a mdlý dojem se tím jen podtrhne. Hledání pevné větve a provazu při sledování Barrandova ještě odložte. Přece byste se nechtěli dostat do takto bezvýrazných zpráv před sedmou hodinou večerní. Ačkoliv, na druhé straně se můžete stát televizní hvězdou, a zajistit vysokou sledovanost, která u Barrandova rozhodně není samozřejmostí. Mé hodnocení: 40%(5.3.2014)