Hlavní zprávy (TV pořad)

Naše zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 19 min

• buchannon

Chucpe!!! Dřív i v této hlavní zpravodajské relaci bývaly reklamy a to je opravdu drzost a stupidita!!! Chucpe!!! No jo no, zkrátka Barrandov. Zdá se, že tento recyklační pořad některých vyčpělých a vysloužilých redaktorů z jiných stanic je konečnou zastávkou v bohaté kariéře těch skutečně nejlepších. :)) A navíc profesionalita není na příliš vysoké úrovni. Tato relace mi připadala spíš jako regionální zprávy. Ale pokud se chcete dovědět, koho pokousal pes, kdo se dožil stovky nebo kde vyrostly sněženky, jsou to zprávy pro vás. Holt jediné zprávy, které se skutečně dají sledovat, jsou v České televizi. A za tím si stojím.(6.11.2017)

• Yarwen

Zdravíme vás! Přinášíme vám první večerní zprávy v Česku! Máme pro vás ty nejdůležitější zprávy ze světa! Za prvé: paní Sabina nosí tašky s nákupem lidem s rakovinou! Za druhé: syrský klavírista hraje za mír! Za třetí: po D5 jela kolona vojenských vozidel - syn bezejmenné paní se chce stát vojákem...! To je konec - člověk by si řekl, že ho Barrandov již ničím nepřekvapí, a pak narazí na něco, jako je tohle duševní blití.(14.9.2015)

• kiros179

Naprosté (člověku se ani nechce psát - zpravodajské) dno, které jsem měl tu čest sledovat v současné CZ nabídce. Stále se sám sebe ptám na důvod této parodie, vycházejí my pouze dva: 1) každodenní reklama na časopis Týden 2) pomyslná pomocná ruka stanicím Prima a Nova - aneb "Že máme nejhorší televizní zprávy? Viděli jste Barrandov?" 0%(22.7.2015)

• SOLOM.

Nejhorší zprávy napříč všemi televizními stanicemi a nejen těmi českými. To už raději stokrát budu čumět na Primu než na tohle. On celkově by se měl Barrandov zamyslet nad všemi těmi svými pořady, co vypouští do éteru. Vždyť na valnou většinu se nedá ani dívat. Navíc mi přijde, že ty minimálně polovinu těch zpráv sami vymýšlí ve studiu a podle toho to tak potom i vypadá…(14.6.2018)

• lubospoti

Hlavní zpravodajský pořad na TV NOVA je příšerný. Ale nelze mu upřít alespoň nějakou koncepci (byť z ní člověk, který má všech pět pohromadě, asi nadšený nebude). Hlavní zprávy na TV Barrandov vypadají na první pohled "seriózněji", ale už na ten druhý pohled divák zjistí, že se podobají spíš představení ochotnického spolku. Nevýrazné a mdlé - to je asi nejtrefnější popis(25.11.2017)