Hlavní zprávy (TV pořad)

Naše zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 19 min

• lubospoti

Hlavní zpravodajský pořad na TV NOVA je příšerný. Ale nelze mu upřít alespoň nějakou koncepci (byť z ní člověk, který má všech pět pohromadě, asi nadšený nebude). Hlavní zprávy na TV Barrandov vypadají na první pohled "seriózněji", ale už na ten druhý pohled divák zjistí, že se podobají spíš představení ochotnického spolku. Nevýrazné a mdlé - to je asi nejtrefnější popis(25.11.2017)

• SOLOM.

Nejhorší zprávy napříč všemi televizními stanicemi a nejen těmi českými. To už raději stokrát budu čumět na Primu než na tohle. On celkově by se měl Barrandov zamyslet nad všemi těmi svými pořady, co vypouští do éteru. Vždyť na valnou většinu se nedá ani dívat. Navíc mi přijde, že ty minimálně polovinu těch zpráv sami vymýšlí ve studiu a podle toho to tak potom i vypadá…(14.6.2018)

• kiros179

Naprosté (člověku se ani nechce psát - zpravodajské) dno, které jsem měl tu čest sledovat v současné CZ nabídce. Stále se sám sebe ptám na důvod této parodie, vycházejí my pouze dva: 1) každodenní reklama na časopis Týden 2) pomyslná pomocná ruka stanicím Prima a Nova - aneb "Že máme nejhorší televizní zprávy? Viděli jste Barrandov?" 0%(22.7.2015)

• MM_Ramone

Česká, súkromná, komerčná, televízna stanica Barrandov je už dlho všeobecne známa svojou absolutne odpadovou programovou štruktúrou. Ich relácie, zábavné show, seriály a i filmy stoja úplne za hovno. Je skoro až nemožné každodenne nahromadiť takú kopu hnoja. No ľuďom z Barrandova sa to darí. Vysielajú samé sračky. Takže, čo môže divák čakať od ich hlavnej spravodajsko publicistickej relácie? Nič iné ako zasa len nejaký sprasený odpad!(4.1.2017)

• HiddenDragon

(update - cervenec 2015) Porad stejne lidove, nenarocne a mezi zpravodajskymi porady u nas mozna nejhorsi. Navic s dosti odpudivym nazvem "Nase zpravy" (to zas nekdo vymyslel "upgrade"). Studio jednoduche, proc ne. Urcite neurazi. Moderatorska dvojice je lepsi nez puvodni solista. Presto je mi z techto zprav skoro na bliti, a muzou si za to samy...obsah ve stylu Nova/Blesk - jedna kravina za druhou - navic nepochopitelne notne doplnene zpravami ze Slovenska, uplne neoddelene, jakoby to bylo u nas. Seriozni zpravy ze zahranici temer zadne. Nejhorsi je ale ze minimalne 10min z pul hodiny venuji advertisingu, at uz klasicke reklame nebo upoutavkam na sve vlastni (opet shitovni) porady, to je sadismus na divaka prvni urovne a ve hl. zpravodajske relaci tohle proste nekompromisne odmitam, i kdyz je to komercni TV. Casu behem dne maji na reklamy az az. K tomu nekolik trapnych pridavku typu "Chcete me?", nebo zarucene pokazde aspon jeden mrzak - chapu, ze o postizenych se taky infromuje a je to hezke, ale aby to byla pravidelna soucast hl. relace, no proste opet trapne a "na silu" (i kdyz nejvetsi hruzu Barranditka uz nastesti davno zrusili). Zpravy pro luzu. Nic vic.(4.8.2013)