Jednotka namachrovaných amerických vojáků dohodne utkání v americkém fotbale s partou obyčejných italských kluků. Je jasné, kdo je favoritem, vojáci ani na vteřinu nepochybují o svém vítězství. Jenže trénování jejich protivníků se ujme bývalý špičkový hráč, kterému říkají Buldozer (Bud Spencer). Podaří se mu nemožné? (oficiální text distributora)

Wishkah

Filmy s Budem Spencerem a Terencem Hillem, ať už hráli spolu nebo zvlášť, patřili k evergreenům mého mládí. Ale narozdíl od spousty jiných filmů, které sem měl v dětství rád, a které bych teď nejraději spálil, filmy s těmito dvěma výtečníky u mě fungují dodnes a dodnes se u nich skvěle bavím. Sice je jejich kvalita trochu kolísavá, ale to nic nemění na tom, že je to zábava. A buldozer patří mezi ty, u kterých se chtě nechtě musíte bavit. Bud Spencer umí i bez Terence a narozdíl od jiných Spencerových filmů mi tu ani nechyběl. Terencem je tu Budovi celý fotbalový mančaft. A je to drsná bžunda ()

J*A*M*A*L

Klasická zábavná komedie s Budym který tentokrát jel sólo.Prostě nádhera ani už nevím co k tomu dodat.Asi jen to že ať už Terry a Budy jedou sólo nebo duo tak či tak to je skvělé no a Buildozer a i mnoho jiných jejich filmů to dává jasně najevo.Taky aby ne.100% ()

hemul

Aj keď v Buldozerovi ide o schematicky film na motivy vitaziaceho outsidera, ktory bol pouzity vela krat, je to velmi vtipny film a na mnohych miestach aj originalny film. Na rozdiel od Bombera, kde to uz funguje naozaj len vdaka charizme Buda Spencera a pesničke bratov de Angelisovcov. ()

Liduskaa

Jo tak s tímhle chlapíkem si není radno zahrávat a když už kvůli někomu musí porušit svůj slib,tak to se panečku začnou dít věci:) Role pro Buda jako stvořená:) ()

FanKalEl

Veľmi príjemná komédia so silnou atmosférou a s Budom Spencerom v najlepšej role. Táto mu podľa mňa najviac sadla. (85%) ()

Ceberus

Klasická spencer-hillovina - jedna hudba pořád dokola, do Spencera všichni buší marně, ten rád dává pěstí shora na hlavu apod. Tentokrát však ze slavné dvojice chybí Terence Hill, tak aspoň jedním z amerických soupeřů je Riccardo Pizzuti, věčný záporák spencer-hillovin. Bohužel, to jediné, co tu má šanci zaujmout - a sice bitky - jsou tady na hraně trapnosti, takže tento film je u mě na hraně odpadu a zachraňuje to jen fakt, že jsem nechtěl film vypnout po prvních pěti minutách. I infantilní příběh o sportovních outsiderech se dá natočit lépe, jak ukazují třeba Šampióni. ()

topi80

Klasická budspencerovka, předvídatelná oddychovka se vším, co od takového filmu očekáváte, zde s bonusem v podobě náhledu do party temperamentní italské mládeže a do party všude vítaných a oblíbených amerických vojáků. ()

MrMir

I když zápletka je hodně obehraná, zpracování je velmi dobré. Připravte se na odlehčenou komedii, které vévodí nepřemožitelný Bud Spence jako jeden z nejlepších hráčů amerického fotbalu, přezdívaný Buldozer. Na vrcholu slávy se prostě sebral a uprostřed zápasu zmizel do Itálie, kde brázdí moře na předpotopní várce a nebýt toho, že mu periskop ponorky (:o) poškodí motor, brázdil by jej v klidu dál. Díky protáhlému pobytu na souši se ale dostane doprostřed sporu mezi americké vojáky a itálskou omladinu, který končí nejen každovečerní bitkou v nějakém baru, ale také dohodou o zápase v americkém fotbale. A jelikož velitel vojáků pozná v námořníkovi Buldozera (kvůli jehož odchodu od fotbalu prohrál nemalé peníze), snaží se stůj co stůj ho vtáhnout do zápasu. Buldozer se nakonec ukecat nechá a nejen že mladé taliány trénuje, ale nakonec do zápasu také zásahne, aby pomohl získat alespoň 1 bod :o) Nechybí samozřejmě bitky ala Spencer, spousta komediálních výstupů atd. Protivníci/společníci jsou většinou velmi dobře známé tváře z pozdějších (či předešlých filmů). Určitě lepší než velmi podobná komedie Bomber (řekl bych, že film je naprosto stejný, akorát v Bomberovi hraje Bud bývalého boxera). ()

walkingdead

Příjemná oddychovka, v které Bud Spencer coby bývalý profesionál vede partu italských povalečů a zlodějů do nerovného zápasu s trénovanými vojáky z americké základny. Carlo a Mario jsou lepší, když jsou pohromadě, ale na některé jejich sólové kousky se dá taky dívat. Tenhle k nim patří. Edit 11.1.12: napodruhé mě to bavilo ještě víc, takže zvyšuju ze 3 na 4. ()

Peči

Italsko německá akční komedie , u níž je škoda, že je momentálně těsně pod hranicí červené kategorie. Jedná se zároveň o jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Velkou zásluhou na vysoké kvalitě mají velmi slušný děj, který je sice trochu šablonovitý, a přece originální a svěží, dále zajímavé zápletky, takže film není stereotypní a stále se tam něco děje, super akční scénky a hlavně charisma hlavního hrdiny Buda Spencera, hrajícího legendárního "Bulldozera". Jako celek to dává pětihvězdičkovou podívanou, opravdu mi tam nic nechybělo. A poučení pro Američany do života: Pýcha předchází pád :-)) ()

PTuranyi

Ďalší zo sólových filmov Buda Spencera, v ktorom mu parťáka, namiesto Terence Hilla, robí partia miestnych výrastkov v štýle Les Charlots. Žiaľ produkcia je úboho priemerná a herecké výkony sú skôr amatérske. Scenár ponúka príbeh bývalého hráča amerického futbalu, ktorý sa postaví "vyčíňaniu" americkej vojenskej posádky a postaví tím zostavený s bandy lúzrov, aby v závere zobral zápas do vlastných rúk. Hlavnú úlohu tu opäť zohrávajú bitky. Najprv v krčme a potom na ihrisku. Nájde sa tu zopár originálnych gagov ale väčšinou je to mlátenie všetkého druhu, ktoré by ma možno rozosmialo pred 40-timi rokmi. ()

soukyd33

Kromě hlavního hrdiny, tu vlastně nic není k vidění. Opět rozdává facky a rány na všechny strany, ale jinak nic víc. Parta mladých kluků, kteří dělají akorát bordel, to rozhodně nezachrání. Hvězdiček 2 ()