Dvě hodiny nadupané akcí, ve kterých se gang mladých zlodějíčků zaplete do sítí kruté a brutální zločinecké armády. Uprostřed území nikoho přežije jen ten nejsilnější. Helene Laborie (Nadia Fares) je francouzská důstojnice zvláštního policejního komanda. K soudnímu přelíčení má předvést Abedinam Nexhepa, největšího bosse podsvětí, ale během transportu na speciální eskortu zaútočí uprostřed opuštěné průmyslové oblasti jeho lidé, kteří se nezastaví před ničím. Ono místo právě vykrádá ne moc zkušený mladý gang… (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

mis-ko

Psychológia postáv - prakticky žiadna. Sem tam nejaká hláška - trefná aj scestná. Zbesilá akcia, tisíce projektilov letiace vzduchom, nábojnice pokrývajúce zem hustejšie než dážď, psychopatický magor, tvrďácki policajti aj nevinné obete - áno, áno, ÁNO!!! Žiadne pochybné dôvody osobnej pomsty, žiadne scenáristické kľučky spájajúce kohokoľvek s kýmkoľvek na základe ničoho, len potreba prežiť. Francúzi sa dokážu vyhnúť všetkému, čo amíci považujú z modlu akčného filmu. Takto sa, priatelia, točia akčné filmy. ()

JJ.Gibson

Dost dost akční!!! Poslední přestřelka ve skladu byla jak vystřižená z Conter Strikea - Assault úplně jasnej! Na béčkovej akčňák supr, na akčňák první třídy nic moc... ()

Džejkop

Francouzské thrillery většinou nezklamou a tenhle je toho důkazem. Parta týpků, co chtěli vykrást sklad, ostraha skladiště, zbytek jednotky hlídající mafiánského bosse...Na první pohled lidé, co si půjdou tak akorát po krku, okolnosti je ale donutili ke spojenectví. Jenom by mě zajímalo, kolik těch parchantskejch týpků z Albánie bylo, vypadalo to, že sakra hodně. ()

slunicko2

Film jako umělý hvozdík - je mrtvý a nevoní. 1) Milovníkům prázdné akce nabízí film 105 minut solidní nudy při sledování nesmyslného scénáře, nevýrazných hereckých výkonů a smutně směšné snahy napodobit hollywoodštinu v tom nejlepším, co umí - správné kombinaci akce a backgroundu s lehkým vtipným nadhledem. 2) Francouzskou kinematografii mám velmi rád...s výjimkou snímků jako je tento. ()

YURAyura

Pomerne slusna akcni rezba, ktera si na nic jineho nehraje, ale krome klisoviteho pribehu, co uz tu byl xkrat ruzne zpracovan a tentokrat pomerne slusne, nic zajimaveho nenajdete. Jako strelhbita vymyvacka dobre ()

MATADOR

Francouzský pokus o akční film se nikterak nevydařil. Je to zdlouhavé, v některých pasážích nudné, ale na druhou stranu velmi jednoduché. Přesto se nejedná o něco, z čehož by měl být divák nadšen. Francouzský akční film, který se zbytečně vleče. ()

Skip

Docela dobrá střílečka, nic víc, nic míň. Žádné herecké výkony nečekejte. Škoda, že už asi nebylo moc peněz, tak se to muselo tak nějak podivně utnout jedním výbuchem. Ovšem nejzajímavější z celého filmu byl ten dokument na začátku o vose, která je postrachem sklípkanů. ()

Juto

Je to úžasný, čistý akčný film. ,,Osie hniezdo" bolo evidentne silne inšpirované hollywoodským akčným filmom ,,Prepadnutie 13.okrsku". Film je dosť násilný a divoký, má intenzitu a šialenú akciu. Je to naozaj najlepší akčný film, aký som z Francúzska po dlhom, dlhom čase videl. 7/10 ()

fars

Vosí hízdo mi strasne pripomína Prepadeni 13. okrsku, jen je o trosku horsi, takze o hvezdicku mene... ()

otík

Nadupaná střílečka, nic víc, nic míň. Klasický francouzský akční film, udělaný ještě podle starého pravidla, že napětí je důležitější než šílená kamera a střihy. ()

Radiq

Bezduchá střílečka, ve které se nám režisér nejdřív snaží vykreslit postavy, aby měly hloubku, ale jsou ridší než já po chlastačce. Až se dozvíme, kdo je kdo a proč je proč, jde jen o to, postřílet co nejvíc arabů (a to nemyslím koně). Samozřejmostí je stupidita záporáků, kteří vbíhají do střel a na množství padlých nehledí. Naopak klaďasové nejsou nikdy trefeni, jenom ti, které jste si vytipovali za oběti už na začátku. A jak byl trapný začátek, blíží se i trapný konec. A ten se blíží hrozně pomalu - pomaleji než vozejčkář při výstupu na K2. Říkal jsem si, jestli to vůbec vydržím do konec a kupodivu jo. Ale je to ztráta času. ()

Mol

Francouskej béčkovej akční film. Zajímavý námět, bohužel scény nemají tu správnou hloubku. ()

okkac

Ano, je to nepřiznaný remake mého velmi oblíbeného Carpenterova Assault On Precinct 13, tolik podobných znaků nemůže být náhoda: budova v liduprázdné oblasti, anonymní útočníci pohybující se nehlučně a na počtu mrtvých jim nezáleží, uklizení mrtvol, časové údaje, černoch jdou skrz kanál pro pomoc, finále v podzemní místnosti atd., takže jsem se u toho dobře bavil. ()

fantoci odpad!

Akční filmy Evropanům nesluší. Evropa je přeci jenom jiná kulturní oblast, než Amerika. Tenhle film jsem sledoval asi hodinu. Je plný akce ale jinak bez děje. Celou dobu se v něm jen zmateně pobíhá a střílí do všeho, co se hejbe. Nekonečné množství zbraní a munice, až se tomu nechce věřit. Milovníci akčního žánru si jistě přijdou na své. Mně se film však nelíbil. Je bwz nápadu a v podstatě bez smysluplného děje. ()

Honzíno

Celkem zajímavě natočená akce s dobrým titulním nápadem "náhodného" setkání ve skladišti. Atmosféra, spád a hlavně obsazení je moc povedené. Ve spoustě akčních "áčkových" filmů se takováto nekompromisnost k hlavním hrdinům moc často nekoná. Líbilo se mi to a nebudu lhát. Hoďte předsudky stranou a hodnoťte nezaujatě, pak určité věci budou dostávat méně hvězdiček a určité zase více. Nenadávejte mi, jelikož na každym šprochu - pravdy trochu. ()

lennyd

Policejní jednotka převáží šéfa francouzkého podsvětí Nexhepa k soudnímu přelíčení. Tuto příležitost si ale nenechají ujít jeho lidi, a policejní konvoj přepadnou. Přežije pouze několik policistů z policejního komanda, a ti se pokusí ukrýt v jakési tovární hale. Jako na sviňu továrnu zrovna vykrádá gang zlodějíčků, kterým se takto skříží plány. A jelikož Nexhepovi lidé se před ničím nezastaví, začíná trojstranná přestřelka (všichni proti všem) ... Ne, určitě to nebyl špatný film - samotná zápletka je docela hezky vymyšlená, a před několika (desítky) lety by to byl určitě akční hit. Ale film má jednu zásadní chybu - režisér se tak nechal strhnout vidinou samotné akce, že zapoměl nějak více představit jednotlivé aktéry, takže ve chvíli, kdy vidíte, že "někdo" po "někom" střílí, většinou ani netušíte ze které z bojujících stran je. A díky tomu, že se většina filmu odehrává v potemělé hale, tak je chaos dvojnásobný. Francouzké filmy mám docela rád, ale když jde pouze o napodobeninu velkého Hollywoodu, bez nějaké invence, tak to prostě nefunguje ... ()

haj

Příběh by se sice vešel do několika málo vět, ale hlavní je, že si všichni pořádně zastřílí a téměř nikdo nepřežije. Velmi povedený. ()