Reklama

Reklama

Připravte se nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry (Ben Stiller), který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty. Za tímhle neuvěřitelným kouzlem stojí mystická zlatá deska pocházející ze starověkého Egypta, která je tím pádem nejvzácnějším exponátem muzea, aniž o tom má kdokoliv kromě Larryho tušení. Larry se díky tomu při svých nočních službách rozhodně nenudí a navíc má mezi muzejními kousky řadu přátel nebo aspoň známých. Patří mezi ně faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), nejmocnější vládce hunské říše Attila (Patrick Gallagher), římský centurion Octavius (Steve Coogan), parta neandertálců, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura. Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu leč neúprosně vytrácí. Pro oživlé exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvilky ale i jejich největší dobrodružství, které je přivede až za Atlantik. Rozluštění a řešení jejich potíží se totiž nachází v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této slavné a významné instituci naši podivuhodnou partu rozšíří nejen místní oživlí hrdinové v čele s děsně nabušeným rytířem Lancelotem (Dan Stevens), ale i zdejší noční hlídačka Tilly (Rebel Wilson). V metropoli Británie na ně ale nečekají jen nová přátelství. Aby zachránili kouzlo a tím i sebe, musí čelit mnohým nebezpečenstvím a porazit silného protivníka. (Cinemart)

(více)

Videa (28)

Trailer 3

Recenze (253)

hammer_head 

všechny recenze uživatele

Hned na začátek bych napsal, že Tajemství hrobky je naprosto zbytečným a natahovaným pokračováním mé oblíbené série (těch uměle natahovaných sérií je samozřejmě víc). K hereckému obsazení bych napsal, že zde hrála především naše stará známá parta, která nic nového nepředvedla, no a co se týče nových muzejních exponátů, tak jediný koho si pamatuju byl Lancelot, který také nebyl zrovna vtipným tahounem filmu. Na závěr bych film hodnotil jako: velice zbytečné pokračování a podprůměrnou komedii na kterou se možná ještě někdy podávám, ale jen v rámci filmové série. Jako samostatný film by u mě Tajemství hrobky nemělo sebemenší šanci na znovushlédnutí. ()

pakobylka 

všechny recenze uživatele

Další muzejní noc vsadila jak na své osvědčené hrdiny, tak i na zbrusu nové postavičky - a pokusila se pro ně vynajít i zbrusu novou zápletku ... v rámci osvědčeného schématu. Jenomže ... popravdě ... jakoby nedokázala udržet pohromadě myšlenky, takže jí nakonec zůstane jen základní dějová linka - jakoby širší záběr díky své roztěkanosti už nezvládla. Ale možná jí prostě jen došly nápady - a vnější známky tohoto stavu jsou podobné jako u její starší sestřičky s pořadovým číslem 2. Ovšem ve výsledku je nejmladší se sourozenců o poznání neduživější, neboť jeho skopičiny nijak zvlášť nepobaví. Závěr je pak - z mého pohledu - poněkud neuspokojivý až tristní, což taky není zrovna pozitivní zjištění. V podstatě není co vyzdvihnout, zůstává jen lehce zapomenutelný dvouhvězdičkový podprůměr. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

No není to ono. Co Vám mám víc povídat. Třetí díl je prostře třetí díl. Těží z minulosti, recykluje co může, ale na druhou stranu - je pořád hodně fajn. No...sice už nápadů není tolik, ale pořád tahle absolutní bláznivost dokáže zabavit. Třeba první scéna s Owenem Wilsonem a Steve Coogenem byla naprosto brutální. Jenže dobré scény střídají horší a vysloveně špatný příběh tomu taky nepomůže. A když přijmeme fakt, že tenhle díl má vysloveně špatnej příběh, tak se hodně těžce hledají nějaká pozitivní slova. Naštěstí tu ale pořád jsou samotní herci, kteří to v podstatě zachraňují a tak počítejte s tím, že ačkoliv tenhle film bude jakýkoliv, ztráta času to nebude. Tedy v případě, že jste viděli i předchozí díly a líbili se Vám. ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Prázdná slátanina, která se snaží hrát jen na efekt. V prvních minutách jsem se párkrát usmál a myslel jsem, že ve filmu i o něco půjde. Jenže v té záplavě hopsání a řvaní jsem nakonec usnul. Při každém probuzení pak chvíli koukal, kde a před čím pár postaviček utíká. Až na změnu prostředí to bylo pořád o jediném. Řvát a hopsat. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Tohle už jsem ale nemohl překousnout. Čeho je moc, toho je příliš a vaření z vody kvůli vykřesání dalších dílů nejvíce ubližuje právě komediím a poté ještě hororům. Třetí Noc v muzeu je exemplárním příkladem tohoto pravidla, které si troufám říct, že neshledávám mezi filmy jenom já. Jedno z nejnudnějších pokračování “evr”. ()

Galerie (89)

Zajímavosti (9)

  • Tento díl vydělal ze všech filmů trilogie nejméně – Noc v muzeu (2006) vydělala 574 milionů amerických dolarů, Noc v muzeu 2 (2009) vydělala 413 milionů dolarů a tento díl vydělal 363 milionů dolarů. (Varan)

Související novinky

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (více)

Reklama

Reklama