Připravte se nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry (Ben Stiller), který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty. Za tímhle neuvěřitelným kouzlem stojí mystická zlatá deska pocházející ze starověkého Egypta, která je tím pádem nejvzácnějším exponátem muzea, aniž o tom má kdokoliv kromě Larryho tušení. Larry se díky tomu při svých nočních službách rozhodně nenudí a navíc má mezi muzejními kousky řadu přátel nebo aspoň známých. Patří mezi ně faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), nejmocnější vládce hunské říše Attila (Patrick Gallagher), římský centurion Octavius (Steve Coogan), parta neandertálců, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura. Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu leč neúprosně vytrácí. Pro oživlé exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvilky ale i jejich největší dobrodružství, které je přivede až za Atlantik. Rozluštění a řešení jejich potíží se totiž nachází v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této slavné a významné instituci naši podivuhodnou partu rozšíří nejen místní oživlí hrdinové v čele s děsně nabušeným rytířem Lancelotem (Dan Stevens), ale i zdejší noční hlídačka Tilly (Rebel Wilson). V metropoli Británie na ně ale nečekají jen nová přátelství. Aby zachránili kouzlo a tím i sebe, musí čelit mnohým nebezpečenstvím a porazit silného protivníka. (Cinemart)

Shredder

Myslel som si, ze horsej komedie ako Dumb and Dumber To sa tak skoro nedockame, to som vsak necakal s cim prijdu Stiller a spol. Tretia cast zlyhava ako komedia, tak aj dobrodruzny rodinnny film. V tej tsunami trapnosti sa nenasla jedina zabavna, ci zaujimava scena. Popravde humorne scenky posobia dojmom, ze ich vygeneroval pocitac, ktory netusi, co to humor vlastne je. Vykradli sa stare napady z prvych 2 casti, popridavali najbeznejsie klise a dostali sme ten najbanalnejsi rodinny film., kde paradoxne tento krat nic ozivene neposobi. Klincom do rakvy je Robin Williams, ktory vyzera tak, akoby uz pocas filmu nonstop trpel tazkou depresiou. Tretia cast postupne umierajucej trilogie je tak nudna, obycajna a nezaujimava, ze to nie je fim, ktoreho obsah do tyzdna zabudnete, ale uz po skonceni sa budete cudovat, co ste to vlastne sledovali. ()

zipacna

I've Had A Time Of My Life... :D - Není to lepší, než předchozí dva filmy. Ale najde se tady docela dost zajímavých momentů, jako například souboj v obraze. Ale jak se říká, třikrát a dost. ()

RAFT

Konečně sme se dočkali ,dalšího pokračování filmu.U tohodle filmu ,mi příjde že ,je do jisté míry lépe natočenej než předchozí díl.Heci ve filmu zahráli parádně.A hlavně velká čest komikovy herci Robin Williams.Dexter byl v tomhle filmu zase jednou parádní ,ta scéna s pompejemi mě dostala do kolen.A scéna s pračlověkem jak hlavou běží proti dveřím ,tak to už je fakt gool .Opravdu skvělé pokrašování jaké má být.65% ()

JimDeNiro

Za mě hrozná krávovina, o chlup lepší než dvojka, ale nemělo to vzniknout. Škoda peněz a platy herců. Bena Stillera už to evidentně nebaví, od pohledu je utáhanej, jak šňůra od hajzlu. A škoda akorát Robina Williamse, jeden z posledních filmů a zrovna tento... Jednou a dost... Nejlepší na filmu je prezident Roosevelt, opice Dexter a blonďatá macatá hlídačka muzea v Londýně... 40% ()

DaveSmith

Tak právě Jackmanův Wolverine mě odrovnal a donutil mě přiklonit se k pozitivnějšímu hodnocení. Jinak celkem klasika, nic moc novýho...grandiózní výprava, podprůměrný gagy Stilera, obstojnej příběh. Suma sumárum slušná rodinná komedie. ()

TommyDiamond

Slušně řečeno, třetí díl dopadl nevalně! ! Je mi jasný, že židák Stiller si chtěl opět namastit kapsu a tak klidně kývl na instantní scénář, který ve své podstatě kopíruje předchozí díly i humor všech oživlých postav..... I když je film hvězdně obsazený, tak žádná postava nemá díky své hvězdě tak velké charisma, aby na sebe strhla alespoň trochu pozornosti. Jediný, kdo mě dokázal pobavil byl Hugh Jackman, který hrál sám sebe... Tento snímek si prostě víc než jednu bídnou hvězdu nezaslouží. ()

beso74

Príbeh, ktorý začína ako Múmia, pokračuje ako Toy Story a končí ako rodinný film o najdôležitejších životných hodnotách, akými sú priateľstvo, rodina a česť. Akurát že všetkého veľa škodí a to platí aj o oživených exponátoch. A tak topiac sa v oceáne nudy mi sem tam nejakú tu iskričku nádeje vykresalo niekoľko relatívne lepších scén, ako zastavenie lávy v Pompejach alebo kráľ Artuš alias Hugh Jackman. Na druhej strane, scény s Lancelotom, Dalleyom Juniorom alebo "novým" pračlovekom boli na pokraji dobrého diváckeho vkusu. A zvyšok? Okopírovaný, predovšetkým z predošlých častí... ()

papadoce

Nevidel som jednotku ani dvojku, takže nie som ničím ovplyvnený. Bavil som sa a od fantasy komédie iné ani neočakávam, takže spokojnosť. A La je kráľ. ()

joelly01

Ten prvni dil nebyl spatny, ale ten druhy me teda spolehlive uspal. Doufam ze trojka se neplanuje, neb to vypada ze tohle ma krute sestupnou tendenci. Jedna za Stevouska. Nebyt nej tak mate odpad, holomci! ()

Scraffy

Oproti dvojke lepšie a viac vtipnejšie. Konečne sa tvorcovia držia nad vecou a robia si z viacerých vecí srandu. Bavil som sa. Príjemný film na sobotný večer pre celú rodinu. ()

zuzzuli

Ze všech třech dílů je to největší blbost. Občas mě až přecházel zrak, co z toho vzniklo. Párkrát to, ale bylo docela vtipné sice absurdní, ale fajn. Takže jsem docela spokojena, ale přece jenom je to nejslabší díl.. ()

george82

Film, kde už neobjevíte nic nového a proto na něj ani nejdete do kina. Tohle je prostě oddechovka po nedělním obědu. ()

MartinTerran

Čekal jsem zábavu, tak jako v případě jedničky či dvojky, ale ta se bohužel nekonala. Vtipu a vtipných scén bylo pomálu a ani to nebyly žádné kameňáky. Příběhově to nebylo úplně nejhorší, ale u takového filmu asi ani nic moc extra vymyslet nejde, ale má to být hlavně komedie, u které se mám bavit a to se bohužel nekonalo. Takže celkově zklamání a nepomohl tomu ani vždy skvělý Ricky Gervais (za něj malé +). Hodnocení: 43/100. ()

vieriX

Doufám že už to je naposled je tu hodně věcí které se opakují z předchozích dílů není moc co vymyslet jiného. Ale mě se to kupodivu líbilo a našel jsem si pár pěkných věcí co se mi libili. Čas rychle utekl. ()

Kimkong

Začátek vypadal dosti slibně. Avšak celkový dojem mám takový, že jde o nejhorší díl série. Nepřibyly žádné nové prvky, jen recyklovali věci z předchozích epizod. A hlavně ta snaha nacpat do jednoho dílu co možná nejvíce známých herců považuji za chybu, nedostali žádný prostor a působili trapně. ()

Brano

Ďalšie bezduché pokračovanie bez nápadu a vtipu. Už dvojka bola slabá a pri nej to malo celé skončiť. Tretie pokračovanie neprinieslo nič nové, i keď je to o niečo pozerateľnejšie ako druhý diel. So Stillerom to ide z kopca. Vyzdvihnem akurát nádejný úvod a celkom vtipný záver so zábavnejšou neandertálskou verziou Stillera. /40%/ ()

Vocoun

Hrůza. Ona už jednička nebyl žádný velkofilm, ale byla originální. Dvojka už hodně slabá, ale potěšil návrat starých tváří a pár nových. Trojka je už ovšem absolutní zmar. Recyklujeme recyklované. Sice se sešla opět stará parta, ale prostor nedostane vlastně nikdo, jenom tak chodí zbytečně za Stillerem. Snad jedině ten dementní neandrtálec co vypadá jak Stiller a byl suverénně nejhorší postavou filmu. Příběh nulový, jak jsem řekl, herci také nemají co hrát. Lancelot na facku, Rebel Wilson je hrozná vždycky, tu přímo nenávidím. Když se k tomu přidá nesympatický synek a očividně životem unavený Stiller, vznikne nám opravdu strašná matlanina, u které se člověk zasměje asi jednou a baví tak 5 minut. Podle konce už to snad vypadá, že do čtyřky se pouštět nebudou, to by bylo snad na odpad. Abych to shrnul, absolutně bez příběhu, bez emocí a navíc s pěknými logickými dírami v ději ( Williamsovi voskovatí postupně všechno, ale ta indiánka je v pohodě a pak najednou spadne). Jedna hvězda jen jako pocta Robinu Williamsovi v jedné z posledních rolí a taky za Hugh Jackmana, který potěšil. 1* 20% ()

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (více)