Noc v muzeu: Tajemství hrobky

Night at the Museum: Secret of the Tomb

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

• GeusX

Recyklace starého. Nijak moc zvlášť jsem se nebavil, místy jsem i uvažoval, zda to má cenu dokoukat. Jako klad považuji novinku v podobě rytíře Lancelota se "středověkou" rétorikou a úsměvných pár třešniček jako např. "hjůdž ackman". Romance pravěkého muže balancovala na hranici vtipnosti a trapnosti.A to je asi tak všechno. Celkově nemastný, neslaný průměr. (1x TV- cz dabing) PS: Druhý díl jsem t.č. neviděl.(19.6.2017)

Nejedná se o žádné veledílo, ale jako rodinný film působí tato již uzavřená trilogie celkem v pohodě a tak to také beru. Pokud člověk viděl předcházející dva díly, nic už ho nepřekvapí. Jedná se o sterilní dobrodružnou podívanou s "šaškem" Benem Stillerem a také Robinem Williamsem v jeho poslední roli...a o to bylo pro mě loučení s ním silnější. Z nováčků potěší snad jen Lancelot, který je napsán vtipně a výstižně a jistě si své fandy najde. Nic víc, nic míň, až to třeba jednou půjde v tv, jedním okem budu koukat, jinak se k trilogii nemám potřebu vracet. PS : Huge Ackman mě naprosto dostal :D...62%(19.3.2015)

Série Noc v Muzeu mě nikdy moc neoslovila, respektive jsou to vždy filmy tak na jedno zhlédnutí a dost. Přesto jsem si pustil i třetí pokračování a to se nese ve stejném duchu, i když je vidět tady malé zlepšení. Začnu pozitivama, určitě filmu (sérii) prospělo, že se to odehrává v Anglii, ta změna prostředí vážně pomohla. Příběh má několik nedokonalostí, přesto mě celkem zaujal. Lancelot byl celkem dobrá postava, taktéž se povedla scéna v divadle s Hugh Jackmanem, za to ten neandrtálec, co si myslel, že Ben Stiller je jeho táta, tak ten se vůbec nepovedl, scény s ním byly dosti trapné. To samé se dá říci o Rickym Žervé, ten byl taktéž hrozně trapnej. Jinak na příběhu mě zaujala spíše ta dobrodružná/akční část, naopak ta komediální se moc nepovedla, alespoň já jsem se nesmál. Byl to asi poslední díl této série a to je jenom dobře, trilogie byla završena a není potřeba už točit další pokračování.(17.8.2016)

Rozpočet $127miliónovTržby USA $113,746,621Tržby Celosvetovo $363,204,635Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,268,113 //počet predaných kusov 469,045Tržby za predaj DVD v USA $14,617,905 //počet predaných kusov 748,162║ ďalšie zbytočné pokračovanie, už druhé bolo dosť bez iskry, prázdne, tu to nie je ináč, len minimum vydarených scén, či frkov, prevažne sa bazíruje na trápnostiach, takže ide to dosť mimo aj na rodinnú komédiu, strata času ako prevažná časť podobných fantasy úletov či komédii /35%/(19.4.2015)

Nebylo to špatné. Vlastně to byla i docela sranda. Poslední díl této dobrodružné komedie se odehrává převážně v britském národním muzeuv Londýně. Kouzelná deska totiž přestává fungovat a tak se naši hrdinové vydávají pro radu za tamním faraonem. Tam se setkávají s novými exponáty. Lancelot se mi ze začátku líbil, ale pak se začal chovat jak magor. Některé scény byly celkem vtipné a originální. Třeba ta s obrazem. Hugh Jackman tam měl opravdu skvělý štěk. Pokračování už asi nebude. Ben Stiller jako hlídač Larry opět nezklamal. Taky je to jedna z posledních rolí Robina Williamse... "Máš nějaké zkušenosti s mečem? Jenom z Warcraftu." :D(10.5.2015)

• - Trojica strážcov z prvej časti Cecil (Dick Van Dyke) Reginald (Bill Cobbs) a Gus (Mickey Rooney) sa objavila aj v tomto filme. (beso74)

• - Tento díl vydělal ze všech filmů trilogie nejméně – Noc v muzeu (2006) vydělala 574 milionů amerických dolarů, Noc v muzeu 2 (2009) vydělala 413 milionů dolarů a tento díl vydělal 363 milionů dolarů. (Varan)

• - Plánovaný spin-off, ktorý sa mal sústrediť na postavy Jedediaha (Owen Wilson) a Roosevelta (Robin Williams), zhatila Williamsova smrť. (beso74)