poster

Noc v muzeu: Tajemství hrobky

 • USA

  Night at the Museum: Secret of the Tomb

 • USA

  Night at the Museum 3

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky

 • Austrálie

  Night at the Museum: Secret of the Tomb

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomassi
  ****

  Rodinná série o kouzelném muzeu a oživlých exponátech dostala už třetí pokračování, které rozhodně neurazí. Leč se jedná o záležitost čistě dětskou, dokázali jsme se s přítelkyní docela solidně pobavit. Změna New Yorku za Londýn vnesla čerstvý vzduch a celý film působí tak trochu jinak, i když se jedná pořád o stejnou zábavu jako předchozí díly. Perličkou je pak vystoupení Rebel Wilson, která je Benovi silným hlídačským konkurentem. Rozhodně lepší jako dvojka. 70%.(29.3.2015)

 • panMartin
  *

  Prostě jednička ještě celkem bavila, ale pokračování už je naprosto zbytečně. Asi nemůžu dobře hodnotit, neviděl sem předchozí díl, ani nechápu proč je natočen tento a proč je v kategorii komedie, já bych ho zařadil do kategorie nuda bez nápadu. Příběh je naprosto o ničem a jeho rozuzlení je ještě horší. Nuda,nuda a zase nuda. Jen doufám že, nikoho nenapadne natočit čtyřku.(28.3.2015)

 • hous.enka
  **

  Jedna hvězda za scénu Hugha Jackmana, když chce bojovat proti Lancelotovi, a druhá hvězda za Robina Williamse, protože mu toho Tedyho věřím a také proto, že je to jeden z jeho posledních filmů. Jinak začínám mít z Bena Stilera pocit, že by měl hrát už jen a pouze neandrtálce, protože jeho herectví začíná být dost cítit po malinách...(3.5.2015)

 • Pepinec
  ***

  Do muzea chodím stejně rád jako k zubaři, a to dentistům možná křivdím, protože pozorování dávné dáávné dááávné dáááá...uááá...chrrrr...vné historie rozházené po šesti patrech mě obyčejně bolí víc než broušení řezáků. Když si vzpomenu, jak mě zničila i Benova předchozí prohlídka, je závěrečná nota muzejního trylku vlastně majstrštyk. Samozřejmě nikdo z nás neměl šanci vidět něco nového, ale to už hold tak v muzeu chodí, že je v něm věčně všechno při starém...(19.12.2014)

 • Spiker01
  ****

  Nejedná se o žádné veledílo, ale jako rodinný film působí tato již uzavřená trilogie celkem v pohodě a tak to také beru. Pokud člověk viděl předcházející dva díly, nic už ho nepřekvapí. Jedná se o sterilní dobrodružnou podívanou s "šaškem" Benem Stillerem a také Robinem Williamsem v jeho poslední roli...a o to bylo pro mě loučení s ním silnější. Z nováčků potěší snad jen Lancelot, který je napsán vtipně a výstižně a jistě si své fandy najde. Nic víc, nic míň, až to třeba jednou půjde v tv, jedním okem budu koukat, jinak se k trilogii nemám potřebu vracet. PS : Huge Ackman mě naprosto dostal :D...62%(19.3.2015)

 • Rebel Wilson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace