Noc v muzeu: Tajemství hrobky

Night at the Museum: Secret of the Tomb

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

• GeusX

Recyklace starého. Nijak moc zvlášť jsem se nebavil, místy jsem i uvažoval, zda to má cenu dokoukat. Jako klad považuji novinku v podobě rytíře Lancelota se "středověkou" rétorikou a úsměvných pár třešniček jako např. "hjůdž ackman". Romance pravěkého muže balancovala na hranici vtipnosti a trapnosti.A to je asi tak všechno. Celkově nemastný, neslaný průměr. (1x TV- cz dabing) PS: Druhý díl jsem t.č. neviděl.(19.6.2017)

Do muzea chodím stejně rád jako k zubaři, a to dentistům možná křivdím, protože pozorování dávné dáávné dááávné dáááá...uááá...chrrrr...vné historie rozházené po šesti patrech mě obyčejně bolí víc než broušení řezáků. Když si vzpomenu, jak mě zničila i Benova předchozí prohlídka, je závěrečná nota muzejního trylku vlastně majstrštyk. Samozřejmě nikdo z nás neměl šanci vidět něco nového, ale to už hold tak v muzeu chodí, že je v něm věčně všechno při starém...(19.12.2014)

v rámci celé muzejní trilogie druhý nejleší díl po jedničce,nicméně stále nic co bych musel nutně vidět znova,nebo si snad dokonce pořídit domů.Šablona zůstala stejná a za jediný trochu svěží vítr se dá považovat výměna New Yorku za Londýn.To sice znamená nové obživlé exponáty,ty ale z větší části kopírují svoje americké předobrazy.Po hříchu nejvtipnějším momentem tak zůstává cameo Huge Ackmana.Williams by si na rozloučenou určitě zasloužil lepší kousek...60%(18.3.2015)

• salahadin

V letním putovním kině s alkoholem v ruce to byla pecka, ale ruku na srdce, jen kvůli tomu alkoholu. Když si tak vzpomenu na ten film, jsem strašně rád, že si na něj už nevzpomínám... snad jen na ten pichalvej vocas, jako když požijete koktejl ze všech známých tekutin. Čemu jinému přezdívat "dort pejska a kočičiky" = zaručený lék na zácpu než tomuto filmu? Byla tu kompletní učebnice dějepisu pro 1. stupeň základky, ale nic z toho nedávalo vůbec smysl, o logice nemluvě. Ale už se zase rejpu v detailech - čekal někdo od trojky Noci v muzeu logiku? Jasně že ne, to by bylo nemístné očekávání. Ale i tak - jsem zklamán i při vyhození pojistek mozku a dotankování několika půllitry pivního protahováku.(23.6.2017)

• panMartin

Prostě jednička ještě celkem bavila, ale pokračování už je naprosto zbytečně. Asi nemůžu dobře hodnotit, neviděl sem předchozí díl, ani nechápu proč je natočen tento a proč je v kategorii komedie, já bych ho zařadil do kategorie nuda bez nápadu. Příběh je naprosto o ničem a jeho rozuzlení je ještě horší. Nuda,nuda a zase nuda. Jen doufám že, nikoho nenapadne natočit čtyřku.(28.3.2015)

• - Trojica strážcov z prvej časti Cecil (Dick Van Dyke) Reginald (Bill Cobbs) a Gus (Mickey Rooney) sa objavila aj v tomto filme. (beso74)

• - Film se natáčel v Londýně ve Velké Británii. (willy1)

• - Tento díl vydělal ze všech filmů trilogie nejméně – Noc v muzeu (2006) vydělala 574 milionů amerických dolarů, Noc v muzeu 2 (2009) vydělala 413 milionů dolarů a tento díl vydělal 363 milionů dolarů. (Varan)