Noc v muzeu: Tajemství hrobky

• Austrálie

Night at the Museum: Secret of the Tomb

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Hned na začátek bych napsal, že Tajemství hrobky je naprosto zbytečným a natahovaným pokračováním mé oblíbené série (těch uměle natahovaných sérií je samozřejmě víc). K hereckému obsazení bych napsal, že zde hrála především naše stará známá parta, která nic nového nepředvedla, no a co se týče nových muzejních exponátů, tak jediný koho si pamatuju byl Lancelot, který také nebyl zrovna vtipným tahounem filmu. Na závěr bych film hodnotil jako: velice zbytečné pokračování a podprůměrnou komedii na kterou se možná ještě někdy podávám, ale jen v rámci filmové série. Jako samostatný film by u mě Tajemství hrobky nemělo sebemenší šanci na znovushlédnutí.(19.4.2015)

• panMartin

Prostě jednička ještě celkem bavila, ale pokračování už je naprosto zbytečně. Asi nemůžu dobře hodnotit, neviděl sem předchozí díl, ani nechápu proč je natočen tento a proč je v kategorii komedie, já bych ho zařadil do kategorie nuda bez nápadu. Příběh je naprosto o ničem a jeho rozuzlení je ještě horší. Nuda,nuda a zase nuda. Jen doufám že, nikoho nenapadne natočit čtyřku.(28.3.2015)

Rozpočet $127miliónovTržby USA $113,746,621Tržby Celosvetovo $363,204,635Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,268,113 //počet predaných kusov 469,045Tržby za predaj DVD v USA $14,617,905 //počet predaných kusov 748,162║ ďalšie zbytočné pokračovanie, už druhé bolo dosť bez iskry, prázdne, tu to nie je ináč, len minimum vydarených scén, či frkov, prevažne sa bazíruje na trápnostiach, takže ide to dosť mimo aj na rodinnú komédiu, strata času ako prevažná časť podobných fantasy úletov či komédii /35%/(19.4.2015)

CITÁT - To je bejkárna, už jsem jde Bejk................ Nečekal jsem nic moc, spíš řadu otřepaných fórů prvních dvou příběhů. Osvědčené kecy a situace. Ale ne, je to sice skoro stejné, ale jinak úplně jiné - rozumíte bejci? Například první vzrušení přišlo hned v desáté minutě. Opice a tygr v akci - to byla nádhera. Opět velmi povedená triková část příběhu, spousty zajímavých nových momentů, sranda, inovace a zábava. Třeba nový dinosaurus je borec, jen škoda, že nemá víc prostoru. CITÁT - Snad už jsme v bezpečí.............Jo, pár vtipů z předcházejících filmů tu je, ale plní svůj účel a nejsou trapný, jak to u některých filmů bývá. CITÁT - Otevři dveře .... hlavou!!!.......... Scéna v autobuse mě dostala do kolen a málem jsem se počůral. Ironie ala Wolverine je taky povedená - co více chtít? CITÁT - VÍm, že vás tahle práce štve, ale od zítra to bude úplně jiné............(20.4.2015)

• misterz

Tak ani do tretice Noc v múzeu neprekročila svoj tieň. Dvojka Stiller-Wilson obyčajne funguje minimálne priemerne a nie je núdza ani o zábavu, tu však divák nájde iba nudu zmiešanú s istou dávkou nostalgie a patetizmu. Prehliadka hereckých hviezd v prázdnej peknej škatuľke s občasným sekundovým zábleskom zlepšenia. 40/100(26.5.2015)

• Rebel Wilson