Noc v muzeu: Tajemství hrobky

Night at the Museum: Secret of the Tomb

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

• ti88na

A kde sa podela zábava? Skutočne som čakala, že sa trochu zasmejem, ale vtipných momentov tam bolo veľmi málo, pretože väčšinou zachádzali do trápností a tie za zábavné vôbec nepovažujem. Príbeh je veľmi jednoduchý, páči sa mi však presun do Londýna, ktorý je pre túto tému viac ako atraktívny, napriek tomu som čakala, že v tamojšom múzeu obživne niečo oveľa zaujímavejšie ako Lancelot. Alebo skôr, že sa toho prebudí viac. Opakovačka z dinosaurom zamrzela, pôsobilo to, akoby tvorcovia nemali ani šajnu, aké historické postavy by sa mohli v londýnskom múzeu nachádzať a napadla ich len jedna fiktívna. A vo finále na streche, ktoré bolo scenáristicky nezvládnuté a maximálne prehnané bol Lancelot už taký otravný, že by som mu tou doskou najradšej nakládla po hlave. Najzábavnejšie na celom filme bolo tak vo výsledku len divadielko Hugha Jackmana a Alice Eve. To je trochu málo.(10.3.2015)

No, už to ztratilo veškeré kouzlo. První dva díly bych směřoval na mladší publikum a podle toho to taky bylo milé a příjemné. Zde se už pro mě naprosto nepochopitelně tlačí na pilu. Škoda. Málo vtipné, málo originální. Pár kousků povedených, ale už prosím ne.... Pro mě už začíná být sázka na jistotu, že kde hraje R. Wilson, zásadně nebrat!(29.7.2015)

Za mě dobrý. Od pohádky pro děti člověk nemůže mnoho čekat. Tím pádem moje skromná očekávání byla naplněna. Pár momentů dokonce přišlo vtipných i mým očím. Na mysli mám konkrétně romantickou vsuvku mezi ošklivou a tlustou anglickou hlídačkou a pračlověkem, či ta momentka s Pompeji. Příběh z kraje stojí za prd, ale poté se naladíme na klasickou muzejní noc, ve které se změnil pouze kontinent a prostředí. S přimhouřením oka to vidím snad i na 3 hvězdy. Vyloženě odpočinková záležitost.(22.3.2015)

• VasaX

Noc v muzeu má klasicky sestupné tempo. Ha ha, sem tam fórek, sem tam gag, ale ani Rebel Wilson to nespasí a na Williamse budeme s láskou vzpomínat díky jiným rolím. Tohle téma se asi s třetím dílem vyždímalo úplně, jako mokrý hadr. Asi ani nevím, co k tomu víc dodat. Koukat se na to dalo, ale v kině bych asi litoval...(21.4.2015)

Nezklamalo. Povedené pokračování této kdysi nápady sršící taškařice. Ty nápady jsou ovšem tentokrát kámen úrazu. Je jich totiž sakramentsky málo. Na co celá cesta do Londýna? Vždyť tam mohla být taková kupa nových, zajímavých postav! Přece nejsou v US takoví idioti, aby nepochopili pár postav mimo jejich teritorium. Lancelot je hodně málo. To mě tam přímo nasralo. Jinak je to zase takové, příjemné, hravé a scéna s Hugh Jackmanem je naprosto boží. No co se dá dělat. Ale i tak příjemná zábava.(9.3.2015)