Reklama

Reklama

Připravte se nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry (Ben Stiller), který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty. Za tímhle neuvěřitelným kouzlem stojí mystická zlatá deska pocházející ze starověkého Egypta, která je tím pádem nejvzácnějším exponátem muzea, aniž o tom má kdokoliv kromě Larryho tušení. Larry se díky tomu při svých nočních službách rozhodně nenudí a navíc má mezi muzejními kousky řadu přátel nebo aspoň známých. Patří mezi ně faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), nejmocnější vládce hunské říše Attila (Patrick Gallagher), římský centurion Octavius (Steve Coogan), parta neandertálců, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura. Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu leč neúprosně vytrácí. Pro oživlé exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvilky ale i jejich největší dobrodružství, které je přivede až za Atlantik. Rozluštění a řešení jejich potíží se totiž nachází v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této slavné a významné instituci naši podivuhodnou partu rozšíří nejen místní oživlí hrdinové v čele s děsně nabušeným rytířem Lancelotem (Dan Stevens), ale i zdejší noční hlídačka Tilly (Rebel Wilson). V metropoli Británie na ně ale nečekají jen nová přátelství. Aby zachránili kouzlo a tím i sebe, musí čelit mnohým nebezpečenstvím a porazit silného protivníka. (CinemArt)

(více)

Videa (28)

Trailer 2

Recenze (253)

Šimpy 

všechny recenze uživatele

Stejné příběhové vzorce a stejné vzorce vtipů jako v předešlých dvou dílech. Těšil jsem se na ně, žel, už to není tak osvěžující a nové. Ale co rozhodně stojí za zmínku je Huge "wolverine" Ackman. :-D To mě rozsekalo. A vtipný je, že Ben Stiller nalíčený jako pračlověk Laa vypadá jako nenalíčený Tom Cruise. :-D A závěr s putovní výstavou mě taky napadl. ;-) Nebo by mohli prostě část sbírky přerozdělit. ;-) A samozřejmě vzpomínka věnovaná Rooneymu a Williamsovi. ()

Georgex 

všechny recenze uživatele

Třetí noc v muzeu a nutno podotknout, že v zajetých kolejích, na kterých bohužel jezdí stále stejný vlak, kterému inovovali maximálně interiér. Jinými slovy tvůrci se již plně vyčerpali skvělým prvním dílem a již podruhé recyklují dokola pořád to samé a již to nemá takové kouzlo jako dříve. Nepřidává tomu ani fakt, že herci vypadají jako by je to ani nebavilo a až na výjimky nepředvádějí nic výjimečného či zábavného. Nicméně tvůrcům nelze upřít alespoň snaha, několik scén se poměrně povedlo, párkrát jsem se zasmál a věřím, že mladší diváky to může pobavit. Moje hodnocení 40%. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

v rámci celé muzejní trilogie druhý nejleší díl po jedničce,nicméně stále nic co bych musel nutně vidět znova,nebo si snad dokonce pořídit domů.Šablona zůstala stejná a za jediný trochu svěží vítr se dá považovat výměna New Yorku za Londýn.To sice znamená nové obživlé exponáty,ty ale z větší části kopírují svoje americké předobrazy.Po hříchu nejvtipnějším momentem tak zůstává cameo Huge Ackmana.Williams by si na rozloučenou určitě zasloužil lepší kousek...60% ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

No nič moc, ale aspoň pekná rozlúčka s Robinom Williamsom. Už predošlé diely ma moc nebavili. Jednotka síce ukázala zaujímavý námet, ale rovnako ako prvý, tak druhý a aj tento tretí diel vsádza na ten najtupší humor. Keby toto púšťali v Zoo opiciam ani by som sa nedivil. Tie by sa pritom možno bavili viac ako my. Tak či tak je to sračka a nevytiahne to s priemeru ani záverečné rozlúčenie, ktoré bolo dobré hlavne vďaka Silvestriho hudbe. Keď už sme pri Silvestrim, jeho hudba bola asi najväčšie plus. Síce ten sa s tým tiež moc nesral a "zahral to na Hornera", takže Múmiu a jeho ďalšie klenoty v tom ľahko započujete. Tak či tak je to majster a svoj orchester dirigoval veľmi dobre, pretože aj keď je to kopírka jeho starších diel, sakra dobre to vo filme ladí. Obľúbený soundtrack: The Ahkmnerah Expedition, Teddy's Goodbye. 55% - 3* ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Jedna hvězda za scénu Hugha Jackmana, když chce bojovat proti Lancelotovi, a druhá hvězda za Robina Williamse, protože mu toho Tedyho věřím a také proto, že je to jeden z jeho posledních filmů. Jinak začínám mít z Bena Stilera pocit, že by měl hrát už jen a pouze neandrtálce, protože jeho herectví začíná být dost cítit po malinách... ()

Galerie (89)

Zajímavosti (9)

  • Film se natáčel v Londýně ve Velké Británii. (willy1)
  • Tento díl vydělal ze všech filmů trilogie nejméně – Noc v muzeu (2006) vydělala 574 milionů amerických dolarů, Noc v muzeu 2 (2009) vydělala 413 milionů dolarů a tento díl vydělal 363 milionů dolarů. (Varan)

Související novinky

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (více)

Reklama

Reklama