Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

PavelVanekArt odpad!

Na tom filmu je absolutně všechno nesympatický. Ať už castingem, příběhem, efekty, prostě všechno. Hemsworth jednou hraje dobře a v dobré věci, pak zas přesně naopak. Je mi líto všech, co to museli absolvovat a ještě víc těch, který tohle pseudo pokračování bavilo. Odpad. ()

mortak

Takže cílovka MIB jsou teď čtenářky Brava či Top Dívky. Tessa Thompson je zde jako "role model", veškeré hrany a ostny jsou zbroušeny tak, aby se slušná moderní dívka o ně nepíchla (takže občas i nějaký ten ostřejší výraz zazní, vždyť dívky už nevyrůstají v klášterech). Výsledkem je bezpohlavní šeď. ()

dr.fish

Nekoukatelná ukecanost, ve které se celkem nic neděje. Problém není v tom, že vyměnili herce, ale že filmu chybí švih a ten jemný humor, který měly předchozí díly. O to víc to je znát, když si ty díly pustí člověk pěkně jeden po druhém za sebou. Tenhle je katastrofální propad směrem dolů. Myslím, že cílová skupina je tak 9-12 let. Středoškolák už se nudí. 50% ()

StanislachKo

Najväčšia zbytočnosť na svete! Ten akože šokujúci zvrat na záver bol odhadnuteľný snáď po prvých piatich minútach filmu. A zvyšok bolo iba chrastením papiera. Dve za ústredné herecké trio. Ale ako ma relatívne nudili prvé tri filmy, toto bola proti nim katastrofa. ()

Nivenx

Místo agenta J a K... zde máme M a H. To co s nimi fungovalo zde nefunguje vůbec. Od začátku je vidět, že herci v hlavních rolích se do tohoto nehodí a jsou úplně mimo. Na Tessu Thomson si člověk i přes to všechno nějak tak zbykne, ale Hemsworth je vyloženě průser. Snaží se šaškovat a být vtipný, ale jeho postava je akorát zbrklá a nudná. Co se týká scénáře, tak to psalo asi pětileté dítě. Pořád se někam cestuje a herci se objevují na scéně a nikdo neví proč či z jakého důvodu. A to se opakuje pořád dokola... zívvv. Předchozí díly jsou proti tomuto slepenci královské filmy. // 40% ()

Radiq

Nevím, kam se podělo svědomí těch, kteří tímhle chtěli navázat na klasické MIB. Vidím v tom vidinu zisku a ne zájem o pobavení diváků. No jestli tam ten zájem přece jen byl, tak si s tím neporadili právě dobře. Řekněme, že děj bych zase tak neřešil, protože ono už i to cestování časem z trojky nebylo zrovna kdovíjak chytré. Ale řešením rozhodně není: nacpat sem co nejvíce bizarních mimozemšťanů, kteří mají mít vtipné průpovídky (které vtipné nejsou), nacpat sem Chrise Hemswortha připomínající svou nevtipnou hloupostí podobné chování Thora z MCU, nacpat sem Tessu Thompson jakožto ukázku toho, že v MIB by měly být i ženy (a místo Willa Smithe tmavé pleti tady přece taky museli tmavou pleť u někoho zachovat). Prostě mám dojem, že tohle vymyslel nějakej Kabla nak-šulin. ()

filmmovier

Je to totální zbytečnost s předvídatelným koncem, ještě předvídatelnějším záporákem a neskutečně stupidní zápletkou, ale herecké obsazení je mimořádně fajn (a Chris a Tessa spolu mají super chemii i mimo MCU, ne-li větší), ale docela to uteklo a kdybych řekl, že jsem se nudil, tak bych lhal, protože spousta vtipů (a nebylo jich vůbec málo) bylo fakt dobrých. To ale pořád nic nemění na tom, že je to blbost, bez které by se úplně všichni obešli. 60%. ()

ivan_drago

...fádní příběh zachraňuje jen a pouze občasná koverzační akrobacie, která baví... Filmu se i občas daří povedeně prozkoumávat rozličné mimozemské rasy a tak, ale na to, že měli k dispozici nekonečný vesmír, opět se zde plácáme pouze ve dvou lokacích (I hate Paris.... hahaha) a nedaří se využít potenciál předkládaného tématu... ()

ecceHOMMO

Chabé.....po každej stránke. Jediným plusom sú "dvojičky" Twin.....Zašlá sláva sa oprášiť nepodarila, a to ani zďaleka. ()

Mrkvič

Přesně takoví, jaké jsem je čekal. Nic objevného, pro diváka velmi jednoduché, takže se dá vynechat kterákoliv část filmu a dojem bude pořád stejný, ale slušné efekty a spousta hereckých hvězd. Celou dobu jsem si říkal, že z filmu si stejně nic nezapamatuju, že slouží jen k zabití dvou hodin mého života. Ale. Scéna s kladivem si zapamatování zaslouží. ()

oveckaoa

Tak, že nejsem fanda této série první díl byl v té době něco nového a originálního druhý díl byl důstojné pokračování trojka byla sračka u které šlo vidět, že kdyby nevznikla bylo by na světě lépe navíc už tam šlo vidět, že jim došly nápady. Po 7 letech si někdo řekl , že by bylo cool na to navázat a natočit další díl sice neměly Willa Smitha (asi byl zavázaný k Alladinovi nebo se mu nechtělo nechci vědět) ani Tommy Lee Jonese (hraje ten člověk vůbec ještě v něčem?), ale dlabat na to. Místo toho vzaly Hemswortha, který, ale kromě marvelovek hraje v samých sračkách (za to jak pokurvil Krotitely Duchů by měl sedět) a Tessu , která má jakž takž nějaký potenciál asi. Scénář ani nebyl všechny prachy totiž spolkly triky a různé udělátka a šly do práce. Od začátku do konce to je absolutně nelogické tak, že ženská co kdysi viděla mimozemšťana si po 20 letech jen tak přijde z ničeho nic do sídla MIB a řekne, že chce být jejich agentkou. Kupodivu ji vezmou (ačkoliv sami říkají, že nikoho nechcou a jediná věc co umí je hacknout jakési zařízení) a hned jí dají akci. Ona jde do akce a ačkoliv dostala pouze oblek a zbraň a jaksi taksi výcvik je chytřejší a ví toho více než nejlepší agent (WTF?). Umí se vším střílet ačkoliv to drží poprvé v životě v rukách umí se dorozumívat se všemi druhy a typy mimozemšťanů prostě vše co by nováček neměl umět. Do toho zde chodí jacýsi 2 maníci a zabíjejí tam občas, aby se na konci zjistilo, že jsou hodní a záporák je někdo úplně jiný, který si zde střihne zhruba 5 minutový fight a chcípne toť vše. 20 procent jen kvůli tomu, že to není sračka jak Tísňové Volání 2018 a kvůli tomu, že tuto sérii nemusím. Snad už další díl nevznikne (výdělek tomu odpovídá) a tímto dílem se to pohřbí. ()

MikyAff

Muži v černém? Spíš silná napodobenina. Odkazy na dřívější díly velmi potěší, ale tím asi veškerá příjemná spojitost končí. Nic nového nám tenhle díl nepřináší. Mimozemšťai tu nejsou tolik zajímavý a to ani tolik příběh. Nejvíc u mě vede Hemsworth, ale to je moje osobní zaujatost. Možná ještě Pěšík je moc fajn a tím končíme. Není to ono. Vidět jednou stačí , postupně zapomenout a zůstat hezky u Willa Smithe a Tommy Lee Jonase. ()

lykan9

Globální hrozba je typickým příkladem rčení: "V nejlepším přestat." A tím nejlepším myslím MIB 3. Nejen, že se nevrátili staří hrdinové, ale hlavně se vytratil i nápad a originalita. Všechno bylo předvídatelné. To, že bude něco špatně s Velkým T, bylo očividné již v prvních minutách, kdy čekal na parťáka u výtahu. Že se malý roztomilý mimozemšťan opět v budoucnu vrátí, aby zachránil toho, kdo ho zachránil v dětství, bylo očividnější ještě více a 100x použité. Prostě MIB 4 je plný klišé a skvělý výkon Chrise Hemswortha prostě nemůže táhnout celý film. ()

SamVimes

Blockbusterový průměr se slušnými triky, ale až příliš průhlednou zápletkou a především s obsazením složeném ze sympatických herců, mezi nimiž ovšem kupodivu nefunguje žádná chemie. Celkově až překvapivá nuda. ()

hroubek

Nuda a promarněná příležitost. To co nám film předkládá není špatné, jen je to hrozně sterilní, nevýrazné a nijaké. A zamrzí to o to více, když víte, že to točil F. Gary Gray, který umí točit. Moc tomu nepomáhá přepálená délka, nulová chemie mezi postavy(nechápu jak je to možné, protože v Thor: Ragnarok jim to fungovalo) a absence zajímavého záporáka. Poslední půlhodinka mě bavila, a některý mimozemšťané vypadají dobře, jen nejsou vůbec využity, a ve výsledku tam prostě jen jsou. Muži v černém: Globální hrozba je film, který je tak nevýrazný, že po pár dnech zapomenete, že jste ho viděli. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)