poster

Jak vycvičit draka 3

 • USA

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

 • USA

  How to Train Your Dragon 3

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Ako si vycvičiť draka 3

 • Nový Zéland

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

 • Austrálie

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

 • Kanada

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

 • Velká Británie

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný

USA, 2019, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cheeter
  ****

  Jestli se přepisoval scénář celé třetí části, tak nejspíš nebylo zbytečné. Díl jsem si užil, ale už to nebylo úplně ono, jak si pamatuji předchozí díly. Dokonce jsem viděl i podobnosti s tím druhým. Nicméně i tak jsem se rozhodl pro vysoké hodnocení, protože v porovnání s marastem jiných filmů je dobrá podívaná. A nerad bych, aby aspoň u mě skončila v propadlišti dějin. To by byla vážně škoda.(3.7.2019)

 • corpsy
  ****

  Animácia je v tomto prípade progres. Je tak trošku smutné, že začínam od konca, ale je to vlastne takmer len o tom, ako krásne sa tu animátori pomazlili so svojimi vlastnými ´´dragons´´ v podobe výkonných softwareov. A čo sa týka príbehu, tak môžem s istotou v hlase ( s istotou klepania na klávesnicu ) povedať, že ide zatiaľ o najlepší z trilógie. Aj keď je to klišé a gýč, je to topka. A P.S. John Powell opäť dokazuje, že je akosi neprávom v tieni tých ostatných mágov filmovej hudby.(22.6.2019)

 • Big Bear
  ***

  Včera jsem viděl v kině opět jako eskorta, ale tentokráte jsem se na promítání celkem těšil. Draci i Vikingové mně hned od prvního dílu dost bavili a byl jsem zvědav co ,,trojka''. Tak se na to vrhneme. Bavil mně záporák, animace byly opět kouzelné. Místy to tentokráte šlo až do Avatara co se týče všech možných barev i nebarev. Bavil mne i nový dráček o němž nebudu více prozrazovat. Bezzubka byl tradičně roztomilým Nočním běsem a dost mi chvilkami při tom tulení a mazlení připomínal moji jezevčici. Příběh sám moc nového nepřinesl a když jsem se tak nad tím zamyslel, pod tím vším barevným pozlátkem toho ta samotná ,,trojka'' moc nepřinesla. Prostě jen další díl draků. V Tv běží seroš a tak jsem od filmu pro kino čekal krapet více. Každopádně je to nadprůměr a film pro celou rodinu. O tom žádná. Dávám za 3 ampule dračího jedu. * * *(25.2.2019)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Zakončeno důstojně, o tom žádná, jen ta cesta k finále byla drobátko kostrbatá - gagy slabší, emocí míň, některý nápady ne úplně využitý a hlavně by si ty skvělý postavičky zasloužily víc prostoru. Jasný, chápu, rodinnej animák nemůže trvat tři hodiny. Chytání kytice - cha, však už jim ty čtyři procenta nechte! Já tu zase necham čtyři hvězdy, byť je to tentokrát taková vyrovnaná sedmička, zatimco předtím to bylo dvakrát za devět.(11.9.2019)

 • Nach
  ****

  Uzavření krásného příběhu o Škyťákovi a jeho drakovi ve vikingském prostředí se náramně povedl. Záporák zde připomíná Jokera (bohužel ne tak kvalitního), jinak ale celá dějová linka je tak propojena moralitou, až mě to tu a tam bolelo. Ano, vím, že jde o pohádku. I proto ve výsledku uznale přikyvuji, zatlačuji v závěru slzičku a zvedám palec nahoru. Trilogie Jak vycvičit draka je totiž skutečně legendární animák, který dělá čest svému jménu i žánru. 80%(10.3.2019)