Annie, kterou její rodiče jako malou opustili s příslibem, že se pro ni jednoho dne vrátí, ztrpčuje život její zlá pěstounka, slečna Hanniganová (Cameron Diaz). Když se ale za velmi průhledných okolností odhodlaný podnikatel a kandidát na pozici starosty New Yorku Will Stacks (Jamie Foxx) na doporučení své geniální viceprezidentky Grace (Rose Byrne) a rafinovaného a vychytralého poradce Guye (Bobby Cannavale) rozhodne Annie ujmout, jedná se o krok, který jí změní celý život. Stacks je přesvědčen o tom, že je pro Annie spásou, ale vzhledem k její sebejisté a vždy optimistické povaze je docela klidně možné, že tomu bude přesně naopak. (Falcon)

George.Camel

Zajímavý film, který jsem chtěl vidět kvůli Cameron, ta tam hraje docela zlou pěstounku, ale je to vtipné. Je to taková moderní popelka, kdy se dívka dostane do vyšších kruhů a je chytřejší, než mnoho starších okolo ní. Ale dá se na to koukat. Písničky také nezní jedna jako druhá, film je svižný, herecké výkony dobré a občas se i zasmějete. Americký průměr. ()

ESNYR

Po 35 minutách ve kterých jsem slyšel písničku, viděl odpudivou Cameron Diaz, slyšel další písničku, sledoval slizkého Jamieho Foxe a podlézavou Rose Byrne + další písničku, jsem to prostě vzdal. Hodnotit to nebudu, protože je to pro věkovou skupinu do 12 let. Kdokoliv starší to viděl a viděl to celé, nemůže být v pořádku. Sice jsem čekal "dětský" film, ale že bude tak hrozný jsem nečekal. Pokud mnou neviděná zbylá hodina a půl je lepší, tak si imaginárně doplňte sami 2 hvězdy. ()

megajalec

Je zrejmé, keďže je to rodinný film, Annie sa snaží byť pre všetky generácie. Mne sa to zdalo až príliš, presladené, naivné, predvídateľné, obohrané. Navyše nemám rád muzikály, ešte s niekoľkými pesničkami, ale tu ich bolo na môj vkus príliš. ()

david666

Prvoplánové až na půdu, takže díky hercům se dostáváme na průměr. Písničky teda nic moc na můj vkus. Ale herci i děti sympatičtí ()

bonovox

Síce pritiahnuté za vlasy, ale ako muzikál je to celkom pozerateľné, potešia hlavne spievajúci herci a rozkošná Wallis. ()

kubixix

Zajímavé novodobé zpracování, které se vcelku povedlo. Obrovskou zásluhu samozřejmě nemůžeme upřít nepřekonatelné písni: It's a Hard Knock Life, která sice zdaleka převyšuje ostatní písně z filmu, ale ne zase o tolik. Celkově film působí vyrovnaně a uceleně. Na druhou stranu mi ale občas připadalo, že dvě nejdůležitější postavy si hrajou sami pro sebe a ostatní jsou tam jen aby se neřeklo. Každopádně film můžu doporučit všem těm, kteří se rádi podívají na nějaký odpočinkový muzikál. ()

allthistime

Bylo to takové, jak bych to jen řekla, no prostě milé :) Sympatická Annie a chytlavé songy vám vyloudí úsměv na tváři ani nebudete vědět jak... :) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jediný důvod, proč tu jsi, je, že mi stát dává 157 dolarů týdně." Cameron Diaz ve své poslední roli, kde dokonce i zazpívá. "Holčičky, holčičky." Příběh: Je o nespoutaném kandidátovy na starostu, který využije sirotka v rámci své kampaně. Jamie však nepočítal s tím, že si k holčičce vytvoří skutečně silné pouto. "A proč zpívají?" - "Lidi milují muzikály... Když se zničehonic rozezpíváte, tak je to magické." Písničky chytlavé, děj sice předvídatelný, ale mne to chytlo za srdce. - 100%. ()