Annie, kterou její rodiče jako malou opustili s příslibem, že se pro ni jednoho dne vrátí, ztrpčuje život její zlá pěstounka, slečna Hanniganová (Cameron Diaz). Když se ale za velmi průhledných okolností odhodlaný podnikatel a kandidát na pozici starosty New Yorku Will Stacks (Jamie Foxx) na doporučení své geniální viceprezidentky Grace (Rose Byrne) a rafinovaného a vychytralého poradce Guye (Bobby Cannavale) rozhodne Annie ujmout, jedná se o krok, který jí změní celý život. Stacks je přesvědčen o tom, že je pro Annie spásou, ale vzhledem k její sebejisté a vždy optimistické povaze je docela klidně možné, že tomu bude přesně naopak. (Falcon)

Lacike

Film na úrovni detských Disneyoviek, takže postavy sú strašne primitívne, neustále sa moralizuje, humor je jednoduchý, do toho hrajú otravné pesničky a ešte aj Cameron, kvôli ktorej som si to pustil, tu je za strašnú fúriu. Proste ma na tom nič nebavilo. 4/10. ()

kareen

Annie je dokonale předvídatelná rodinná pohádka o tom, kterak osiřelá malá dračice a samotářský byznysmen ke štěstí a nové rodině přišli. V tomto směru jsou karty rozdány celkem jasně, ale tím, že si to sympaticky nehraje na něco, co není a také díky faktu, že si jak Cameron Diaz, tak Jamie Fox své postavy, zmalované, zahořklé čarodějnice a odměřeného, napraveného milionáře zahráli evidentně s velkou chutí (takže to bylo sem tam i vtipné), tak jsem se u toho docela nenáročně pobavila a ještě si připomněla pár hezkých (i když převzatých) písniček. Čehož si cením na lepší tři hvězdičky. ()

O.Peta

Nejsem velkej fanda muzikálů, spíš se mi většinou omrzí jejich monotónost už během sledování. Annie mě ale strašně bavila i přes svoji jednoduchost. Těch písniček zase není tolik a i když jsou prosťoučké obsahem jako v podstatě celý film, hudba je výborná. Nečekaně velká spokojenost. 85% ()

kaylin

Jsou filmy, které mě prostě dostanou, a je naprosto jedno, jak banální, přímočarý a předvídatelný je příběh. Tohle je případ "Annie". Nesmírně pozitivní muzikál, který se to nijak nesnaží zastřít. Jsou zde banální zvraty, ale to je naprosto jedno, protože ten film mě dokázal tak nabít, že nemůžu jinak než na maximální hodnocení. Quvenzhané Wallis je naprosto úchvatná a je hvězdou tohoto filmu. Její výkon je i ve srovnání s některými staršími kolegy naprosto neuvěřitelný. Obecně jsou ty dětské postavy skvělé. ()

Compote odpad!

Tohle jsem měla problém i dokoukat. Příběh malé černošky,sirotka, která nabyde svého amerického snu. A do toho si zpívá a zpívají i ostatní. A to o všem, naprosto o všem. Klidně by tam mohla být píseň ve stylu "tak je zase raníčko, namažu si chleba s máslem- a k tomu si dám kafíčko"..."a potom půjdu na záchod, co je orientován na východ"..."do školy už musím jít, nebo trable budu mít"..." Jestli tenhle film uvidím někdy čirou, nešťastnou náhodou znovu, tak se zároveň oběsím a vyskočím z okna" - >což se sice nerýmuje, ale je to tak. ()

Tony.cs

Taková pohodová blbůstka s hezkou atmosférou a pozitivní ústřední písní. Jo, hezké. Ovšem ze zrzavé holčičky... No, proč? ()

..Lucas..

Nechápu tolik negativnách názorů na tuto verzi Annie. Očekával jsem nejhorší, o to víc jsem byl překvapený. Milý a zábavný muzikál, se skvělou trojicí - Jamie, Quvenzhané a Rose. Výborný soundtrack - především Opportunity a You're Never Fully Dressed Without A Smile. Nejvíce kritik schytává Cameron Diaz a s tím musím i souhlasit. I když to její přehrávání bylo nejspíš naschvál, někdy to vážně bylo moc - ke konci už to ale bylo lepší. Rád se na Annie podívám někdy znovu :) ()

maverick10

Kliše není nic špatného. Svět by byl lepším kdyby byli všichni naivní, stačí ale jeden hajzl a celý systém by se zhroutil. Proto je to nemožné, není to v lidské povaze. Proto si to můžu užít alespoň ve filmu, abych pak zase mohl jít ven pln optimismu a nechat se milionkrát zklamat, hejzli venku. Film jako takový za nic nestojí, ale občas se člověk musí nechat unést naivitou, každej si najde tu svoji a tohle je ta moje. ()

Aljak

Neuveriteľné, toto bolo fakt klišé prekladané klišé, ale napriek tomu sa mi to veľmi páčilo. Ten príbeh bol síce dokonalo predvídateľný, ale ten príjemný light štýl akým to bolo podané si ma jednoducho získal. Určite sa o veľký kus sympatií postaralo aj herecké obsadenie na čele s talentovanou detskou herečkou Quvenzhané Wallis, ale mňa osobne potešila zas a znovu aj šarmantná Rose Byrne a po dlhej dobe aj Cameron Diaz. Skvelý feeling tomu dodalo aj čiastočne muzikálové prevedenie a celkovo po hudobnej stránke to bolo vydarené. Dokonca aj klišovitý príbeh ponúkol viacero pekných dialógov a zlomov v deji, takže za to všetko som ochotný dať kľudne aj 4*. P.S. Pri pohľade na filmový poster som sa obával, či to nebude ďalší tupý film so psom v hlavnej úlohe, no našťastie Annie bolo meno toho dievčatka. ()

Streeper

Takový odpočinkový muzikál, u kterého se zasmějete i dojmete, ale příběh není tak originální, jak bych si představovala a tolik nezaujme. Cameron Diaz se předvedla v roli, ve které jsem jí ještě nikdy před tím neviděla a docela mě to potěšilo, ale co se jejího vzhledu týká, začíná se mi líbit čím dál, tím méně. Quvenzhané Wallis předvedla opět jeden ze svých talentů a tahle malá holčička mě překvapuje víc a víc a pak je tu samozřejmě Jamie Foxx, kterému nemám co vytknout. Písně jsou chytlavé a příjemné na poslouchání, ale jinak je film průměrný. ()

Rodriguez

Na Annie jsem koukal jen, že tam hraje moje oblíbenkyně Cameron Diaz, jinak bych směle tento snímek minul obloukem. Děj je klasickým klišé, kdy pěstounská péče je hrozná, děti jsou šikanovány a tak když se naskytne šance, malá Annie ji využije k dobru všech. I když ze začátku nemá moc radost ze své nové rodiny, časem oběma stranám dochází, kde je rodinné štěstí. 50% ()

pakobylka

Slaďoučké - ale ne až tak přeslazené ... miloučké - ale ne až tak vlezlé ... prostinké - ale ne až tak infantilní ... barevné ... barevné - ano, ve výsledku trochu přeplácané. V zásadě všeho moc škodí - na druhou stranu: Dá se to snést ... vcelku v pohodě - obzvláště pokud jsou zrovna vánoce. Slabší 3* ()

kocik1

A teď tu o Popelce, chtělo by se zvolat po shlédnutí filmu. Popelka v něm totiž není, ale jinak jsou postavy jak vykopírované z pohádek. Macecha jako z Perníkové chaloupky, opuštěný sirotek a přepracovaný bussinesman, v podstatě každá scéna připomíná vyprávěnky z dětství. A tak se není co divit, že všechno spěje k veskrze kladnému kýčoviténu konci. Někteří se jenom polepší, jiní úplně zblbnou a vzdají se svých snů. A výsledek? Veskrze žádný. ()

ecceHOMMO

Klasická popcornová amerikárna, ale s peknými pesničkami a príjemne oddychovým dejom a skvelým dievčatkom (Annie). Cameron Diaz ako zlá potvora tiež zaujala. ()

YumiOkami

super pisnicky, krasny pribeh, skveli herci (krome cameron diaz; proboha to byla hruza). || ❝𝐒𝐨𝐦𝐞𝐭𝐢𝐦𝐞𝐬 𝐰𝐡𝐚𝐭 𝐲𝐨𝐮'𝐫𝐞 𝐥𝐨𝐨𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐟𝐨𝐫, 𝐢𝐬 𝐫𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐢𝐧 𝐟𝐫𝐨𝐧𝐭 𝐨𝐟 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐟𝐚𝐜𝐞.❞ 💃🏼🎶 ()