První epizoda druhé řady kriminálního seriálu Případy 1. oddělení se vrací k mediálně známým kauzám. Vrah, který utloukl dvě pracovnice advokátní kanceláře v centru Prahy, byl usvědčen vyšetřovacím pokusem, který se zapsal do dějin domácí kriminalistiky. Příběh už byl jednou televizně zpracován, ale tentokrát ho uvidíte s důrazem na skutečný průběh vyšetřování. (Česká televize)

Cesty timem

Na výborné výkony Vetchého a spol. už jsme si tak nějak zvykli. Ale Vladimír Javorský byl naprosto dokonalý (smekám a kvůli němu jsem si díl pustil ještě 2x) to prostě doplnil, že si celek prostě zaslouží 5*... A také ten námět z pera života. A jako zvukař mám rád lidi, kteří mají také v pořádku uši a nespoléhají se jen na oči :-) ()

Sa.sa

Super díl na úvod série... Jinak ten šéf Korejs je fakt hovado... Jinak ten konec byl fakt působivý a dodržel slib, že vraha vlastnoručně zabije😀 JJ slepí slyší to co mi vidíme... ()

Gareth_Jones

Fantasticky zahral Vladimír Javorský, výborne zahral negatívnu postavu takisto p. Jiří Štrébl = zahrať takéhoto zákerného ožralého hnusáka musela byť pre neho krásna úloha. Vraj negatívne postavy hrajú herci radšej, viac sa tam vedia realizovať. Slepá koľaj ohľadom OK bydlení pomohla, veľmi pekne zahral aj Miroslav Vladyka, jeho Víťa Sršeň je príjemným komediálnym spestrením každého dielu seriálu. Na konci kvalitne "nastřílel" aj mjr.Plíšek... Nastupuje nám Dušan Vrána a jeho metodickosť. ()