Sedmiletá Libby Day (Charlize Theron) jako jediná přežila brutální masakr své rodiny. Matka a sestry byly zavražděny během rituálního satanského obřadu přímo před jejíma očima. Za strašlivý zločin byl na základě Libbyina svědectví odsouzen na doživotí její bratr Ben. O 30 let později se na Libby se obrátí tajný spolek s názvem Kill Club, který prošetřuje známé zločiny. Nutí ji přezkoumat události oné noci a znovu otevřít kapitolu života, ke které se již nikdy nechtěla vracet. Na povrch vyplouvají skutečnosti, které vnášejí trhliny do jejího tehdejšího svědectví. Libby začíná pochybovat o pravdivosti věcí, které jako dítě viděla. Znovu otevírá hluboko pohřbené vzpomínky na tragickou minulost. (Bioscop)

Googooplexer

Pre mňa napínavé jako sviňa, ale ku koncu sa mi už od napätia zatvárali oči. Keby to tak nemalo posledných, nejakých 20-25 minút, som uspokokojený do poslednej hviezdy. ()

Magnomous

Musim sa priznat, ze po nejakych 20 minutach som to chcel vypnut kvoli extremne nesympatickej hlavnej postave. Nastastie som tak nespravil a nakoniec z toho vysiel taky priemerny film s celkom peknym rozuzlenim. ()

Liesel1

Dávám filmu čtyři hvězdičky. Původně jsem chtěla dát jen tři, ale k té čtvrté mě přesvědčila Chloë Grace Moretz, která tam sice neztvárnila hlavní roli, ale i tak kvalitu filmu nadzvedla. Jinak, děj je sám o sobě velmi zamotaný, někdy až moc, a napětí by se dalo zvýšit, ale musím uznat, že konečné rozuzlení jsem nečekala. A nemůžu si pomoci, ale k postavě Libby Day mi herečka Charlize Theron nepřišla, jako nejlepší volba. Takže na závěr: Film by mohl být lepší, herecký výkon hlavní postavy taky, ale konečné rozuzlení je opravdu dobré, nečekané a zajímavé, takže Temné kouty mohu doporučit, i když to není zrovna "nejlepší film sezóny". ()

JerryPilsen

Přes pomalý rozjezd pěkná rozkrývačka,všechny postavy i motivy uvěřitelné.Kouty jsou opravdu temné a pointa působivá.Flashbaky jsou zpočátku trochu na obtíž,ale postupem děje nabývají na významu.Dějem prosakuje tvrdá kritika dnešního světa,hlavně americké reality,což je ve francouzské produkci dost zajímavé. ()

lineker

Dark Places se mohly stát velmi dobrým mysteriózním thrillerem na úrovni Zmizelé. Bohužel se tak nestalo, díky problému, který se u PC pevných disků jmenuje defragmentace, tzn. proces, který Vám dokáže různé části souborů, které na disku máte a které jsou na něm ne zcela uceleně seřazeny poskládat pěkně k sobě. Ten samý problém jsem měl u Temných koutů, film nějak běží. Běží v několika dějových a časových rovinách, které ale nejsou řazeny tak aby fungovalo napětí a hlavně síla samotného příběhu. A tak i když Charlize i Chloë odvádí standardní tzn. výborné výkony, je to vše tak nějak k ničemu. ()

Rorschach_SK

"Libby, to čo nám teraz povieš je veľmi, veľmi dôležité. Zabil tvoju mamičku a sestry Ben? Keď sa to stalo, bola si v dome. Povedz nám, bol to Ben? Zabil ich, že? Každý človek má v sebe nejaké tie temné miesta, avšak tie, ktoré majú Libby a Ben sú zahalené temnotou a tajomstvom jednej noci, ktorá vzišla so šialenstva, zúfalstva a lásky. Porovnanie tohto filmu so slávnejším Gone Girl (oba príbehy pochádza z pera Gillian Flynn) je pre Temné miesta asi až príliš kruté. Prvým rozdielom je jednak post režiséra, kde Paquet-Brenner nedosahuje ani zďaleka majstrovstva Singera a už vôbec nedosahuje kvalít samotnej autorky, ktorá sa tentokrát na scenári nepodielala. Z tohto dôvodu v podstate po celý snímok neprenikneme do psychológie hlavných postáv, ktorú režisér nedokázal plnohodnotne preniesť z knihy na filmové plátno a len kĺže na povrchu (dlhšia stopáž by v tomto prípade bola na mieste). Temné miesta sú tak vo výsledku priemerným thrillerom, ktorý neurazí, ale ani neprekvapí a ktorý stojí len na výbornom výkone Charlize, ktorá opäť dokazuje, že zvládne utiahnuť celý film aj sama. ()

poppy75 odpad!

tazko uverit roku vyroby 2015-cele je to ako beckovy film z 90-tych rokov...nemyslim si,ze bolo potrebne natocit dalsi film s nasilnickymi scenami-zakrvavena tvar chloe grace bude mat na dost vela uchylov stimulacny efekt....... ()

trici

Zpočátku nuda, vlastně první polovina filmu naprosto nezajímavá a ani Charlize nepodává výkon jaký by divák očekával. Druhá polovina o třídu lepší, ale víc jak 3* nevymáčkne. Film postrádá atmosféru, napětí, propracovanost a celkově působí fádně o čemž svědčí i fakt, že Tye a Chloe přehrávají celý zbytek hereckého ansámblu s Charlize nevyjímaje. 50%. Škoda. ()

Fixa

Po dlouhé době film, u kterého jsem si kousal nehty a držel se, abych se nepodíval na konec, jak to tedy bylo. ()

aneta105

Tak tento film mě stál kačky za stahování, a sakra jsem prodělala a ty penízky mi tento cancer dluží, nuda a nic víc , mám dobrý den dávám 10% ()

vampvegetar

(bez čítania knihy) mal som problém sa do filmu dostať, I keď som chcel ho dôkladne vidieť. Už od úvodu to bolo prevatované nadmernou ponurosťou, kreujúcim temné prostredia a "underground svety", kde sa dej odohráva, čo síce mohlo byť efektné a v požiadavke autora či navodenia atmosféry, chýba tomu efektivita. Vyšetrovateľka miesto toho tápa, fláka sa po kluboch a všetko s pomalým dávkovaním nitiek a prepojenia s minulosťou. Ak to začne mať spád, tak je to znova utlmené predramatizované a vleklé. Dejovo ( podľa scénara knihy ) síce pútavý temný príbeh sektárstva a skazenej mládeže, no samotná realizácia mi nevoňala, možno som mal siahnuť po knihe, čo už teraz asi neurobím. A zatriedenie do hororu je vážne silené, skôr krimi-psycho dráma ako sociologická sonda, kde vlastne aj sama hlavná postava je rovnako poznačená následkami "zla" ako aj ostatní. Zdalo sa mi to zdĺhavé ( možno reklamy vo verejnoprávnej TV k tomu prispeli ) a ako beh cez prekážky na 3km, kde tu išlo o tie prekážky a nie beh samotný. Takže rytmickosť a dojem ma nenakopli, okrem tradične "peknej a tu nahnevane peknej" Charlize mi z toho filmu neostanú zafixované spomienky. slabé 3* a ešte nudnejšia Flynn ako Gone Girl, ktorá mala predsa údernejšie a šokujúcejšie niektoré scény. Nabudúce uprednostním na skúšku knihu. ()

Macamica

Velmi působivý film na zajímavé téma. Občas mi jen vadilo ztrácet se v tom, co je zrovna retrospektiva a co současnost, ale děj měl napětí až do konce. ()

leafroller

Poněkud zvláštně vypointovaný film, který ukazuje, že lidská rozhodnutí dokážou být velmi bizarní a těžko pochopitelná. Nicméně se na to rozhodně dobře koukalo a z madam Theron se jednoznačně stává charakterní herečka. Na evropský snímek hodně slušné. ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi