Konečně film, který má příběh, který až do konce nechává diváka na pochybách, jak to tedy skutečně bylo a to mám hrozně rád. Navíc když v tom filmu kraluje nestárnoucí Charlize Theron. Škoda, že to nenatočil někdo schopnější, kdo by dokázal tak skvělý námět i prodat a natočit trochu působivěji. Proto snížuji hodnocení o jednu hvězdu, ale jinak chválím a doporučuju!(23.10.2015)

Minulost je plná temných zážitků. 1) Knihu jsem nečetl a tak na mě tenhle trochu těžkopádný psychologický příběh o vině, trestu a odpovědnosti za sebe i za druhé moc nezapůsobil. Ale koukat se na to dalo. 2) Mou celkovou diváckou spokojenost jistí 19letý Tye Sheridan (mladý Ben), 28letý Shannon Kook (mladý Indián Trey) i 26letý Nicholas Hoult (Lyle). 3) Komentář k zamyšlení: camomilla(20.11.2016)

Secret in Their Eyes, Solace a teď ještě Dark Places aneb tři filmy roku 2015 které by dobře posloužili jako piloty k televizním seriálům.Tři filmy, ve kterých se sešla hvězdná Hollywoodská smetánka a jejichž ''nepředvídatelné'' scénáře by napsal i školák na prvním stupni.Každému z nich jsem ochotně nalepil 3* a jen si prostě postěžoval, že jestli nám tyhle televizní braky bude náš český distributor cpát furt do kin, tak náš národ zdegeneruje víc než z Troškových letní Babosraček.50%.(26.6.2016)

• POMO

Poznáte tie áčkové filmy, ktoré sa napriek top hereckej hviezde nedostanú do našich kín a skončia na DVD/Blu-ray… Dark Places je z tých, ktorým sa to stáva zaslúžene, akurát že zrovna jemu sa to nestalo. Televízne vyzerajúca dráma o niekdajšej rodinnej tragédii, ktorá vôbec nepracuje s napätím ani atmosférou prostredia, a iba za sebou ukladá dialógové scény, odkrývajúce neoriginálny a nezaujímavý príbeh. Aspoň teda nezaujímavý na americku žánrovku s Charlize Theron. Tá hrá opäť výborne, ale producentské remeslo by mala prenechať iným. Dobrá knižná predloha nie je všetko, dôležitý je režisér, ktorý dá príbehu charakter, náladu, vizuál.(18.6.2015)

Příběh je dobrý, zajímavý. Líbilo se mi to prolínání časových linií, když jsme se dozvídali nové a nové skutečnosti a skládali se střípky do výsledného zjištění, kdo je ten vrah. Bohužel tam ale bylo také dost zdlouhavých a nudných pasáží. Řekl bych, že tady selhala režie, tento příběh se dal natočit daleko lépe. Ještě bych zmínil Charlize Theron, její výkon byl v pohodě, ale já bych jí mnohem raději viděl v roli, kde může i předvést svojí krásu a né jako tady, že celý film vypadá jak bezdomovec.(26.2.2017)