Sedmiletá Libby Day (Charlize Theron) jako jediná přežila brutální masakr své rodiny. Matka a sestry byly zavražděny během rituálního satanského obřadu přímo před jejíma očima. Za strašlivý zločin byl na základě Libbyina svědectví odsouzen na doživotí její bratr Ben. O 30 let později se na Libby se obrátí tajný spolek s názvem Kill Club, který prošetřuje známé zločiny. Nutí ji přezkoumat události oné noci a znovu otevřít kapitolu života, ke které se již nikdy nechtěla vracet. Na povrch vyplouvají skutečnosti, které vnášejí trhliny do jejího tehdejšího svědectví. Libby začíná pochybovat o pravdivosti věcí, které jako dítě viděla. Znovu otevírá hluboko pohřbené vzpomínky na tragickou minulost. (Bioscop)

KorenGeorge

Nic úplně extra, ale solidní napínavý thriller, která vás do konce udrží v pozornosti, takže nuda nehrozí. Herecké výkony byly dobré, především ve vedlejší roli charismatický Corey Stoll, který už upoutal v Domu z karet. Samotné ne příliš logické rozuzlení není až tak šokující a scéna s tetou, švagrovou a neteří na konci lehce přepálená, nicméně líbila se mi ta pekelně nahodilá souhra událostí ala bratři Coenové, v kterých každá z postav jedná ve zkratu a posléze ty přeživší podle svého nejlepšího přesvědčení, z čehož vychází jen chaos a neporozumění. ()

bevka

Knižná predloha skvelá, film bol tak zvláštne pomalý, za sebou poukladané scény bez fantázie a hĺbky. Trošku sklamanie. ()

brasek

Nepútavý snímok so zápletkou, ktorá viac nudí ako by sa patrilo. Dosť ma iritovalo nekoordinované skákanie príbehu medzi minulosťou a prítomnosťou, treba priznať že filmári to nevedia... Charlize Theron silne nesympatická a vyvrcholenie príbehu... žiadna sláva. Celé to je také... kde nič, tam nič. ()

Salvator

Byla jednou jedna americká rodinka - otec ožrala, syn (trochu) pedofil ... Kdo je ale vrah? Uvěřitelný příběh drží napětí do posledního okamžiku. ()

Kozlowski8

Libby Day, která jako malá holčička na vlastní oči viděla masakr, při němž byly zavražděny její dvě sestry a matka, nyní - po třiceti letech znovu oživuje své vzpomínky - pod tíhou pochybností, jestli jako dítě viděla vše tak, jak tehdy vypověděla a usvědčila tak z činu svého bratra, který dostal doživotní trest... Zajímavá sonda do lidské duše a svědomí s výbornou Charlize Theron. Způsob a styl, kterým to bylo natočeno, mne ale moc nevtáhl. Přišlo mi to příliš roztrhané častými, mnohdy nic neříkajícími flashbacky, zkratkovité, nedotažené v zásadních pasážích příběhu a z toho všeho pramenící absence náležitě emotivních momentů a větší hloubky. Na čtyři hvězdičky to u mne není ani přes mou oblíbemkyni Charlize Theron. 60 %. ()

Sunwheel

Charlize Theron je stvorená pre thrillery a dokáže zahrať choré, či poškodené ženy dokonale. Tu sa ale ocitla v béčkovom televíznom prostredí s hercami, ktorí jej nestíhajú. Scenár navyše pracuje s otrepanými klišé, ktoré by mohli zaujať v 80. rokoch rozhnevanú skupinu okolo Parental Advisory. ()

amalia

Knihu jsem nečetla, tak jsem byla na film zvědavá a do konce v napětí, neochuzena. Charlize Theron perfekt, včetně reminiscencí do dětství...Zmizelou jsem neviděla, takže první film na základě knihy G. Flynn. ()

KikiNetka

Dost dobře nechápu nízké hodnocení. Já jim s čistým svědomím 4* udělím. Neměla jsem pocit, že se ztrácím v ději, ani že se nudím. Strašně jsem doufala, že nebudu už od začátku vědět (na rozdíl od Zmizelé) rozuzlení, což mi to přijde jako primární úkol tohoto žánru. A povedlo se! ()

hanca.uh

Na Zmizelou tento film bohužel nemá, byť jako kniha to je Flynnovou napsáno velmi čtivě, poutavě, napínavě a opět také překvapivě na samotný závěr. Takže opět doporučuji spíš knižní variantu - teda těm, kteří umí číst:-))). Pokud si zvolíte film, tak počítejte s tím, že hlavní předtavitelka Libby vám bude připadat s největší pravděpodobností jako psychotická ušmudlaná bordelářka s poruchou osobnosti a přitupělými výrazy a budete v první části filmu malinko zmateni ne příliš jasným sledem událostí a propletením všech osob, nicméně ve druhé půlce a hlavně ke konci to dostane patřičný švih a závěr vás asi i překvapí, protože tak by jste rozuzlení netipovali. Hodnotím 3 hvězdy. ()

Zofinka2

Film mě bohužel zklamal. Čekala jsem to lepší. Bylo to depresivní. Světlá místa těžko najdete. Až na konci se konečně Charlize T. usměje. Nudilo to tak, že přisátá k sedačce jsem nebyla jako u jiných filmů. V kině byla zima jak v chlaďáku, tak jsem lítala na WC. Copak jsou diváci jogurty? Za 180,- tam mohlo být tepleji. Jenom 3 lidé jsme byli v kině. Pozitivních postav tam moc nenajdete. Akorát trochu Nicholas Hoult. Hlavní postava žila jen z peněz, co jí dala charita a z knížky, kterou napsala. Je to vůbec možné, že nemusela pracovat a vyžila tolik let? Připadá mi zvláštní, že začala řešit a vyšetřovat ty vraždy až po 30 letech. Proč ne dřív? Byla si jista 30 let, že to udělal bratr a nakonec díky Nicholasi Houltovi zjistila, že to bylo jinak. Já bych se na místě Charlize po těch 30 letech, kdy byl bratr ve vězení asi zbláznila, kvůli tomu, že byl zbytečně zavřený a obviňovala ho neprávem. Proč na to přišla, kdo to udělal až ona a ne policie? Náhoda také byla ta, že jednu její sestru zabila těhotná milenka bratra ve stejnou chvíli, co byly zabité ostatní sestry a matka. Chybělo mi tam napětí, vtipné hlášky, sex nebo láska. Ani s tím Houltem nic neměla, proto jsem zklamaná. Nechutná scéna byla, když šla Charlize za tátou bezdomovcem na skládku a do jeho dopěte smradlavýho. On na ní ještě šahal, fuj. ()

R-2

75% viděl v kině Dle mého dobré drama s dobrým nápadem, průběhem děje a zajímavým rozuzlením. ()

TinaMar

Od poloviny filmu jsem si byla skoro jistá kdo to udělal a vůbec to tak nebylo,konec mě překvapil, bylo to dobře vymyšlené. ()

Koffe

Film mi přišel sterilní. Naprosto se mě osudy hrdinů nedotkly, nedokázala jsem se vžít. Kniha je napínavá a čtivá ale tato filmová adaptace je mizerná, byť v ní účinkují zajímavý herci. ()

Margeline

Konečne dráma, ktorá sa nevyžíva v naturalistických šokujúcich scénach násilia a sexu. Príbeh ma veľmi zaujal, aj spôsob jeho odvíjania. Charlize to pre mňa celé držala. Celkovo to nebol žiaden zázrak, napriek tomu poctivá detektívna snímka o boji s minulosťou a so životom samotným. ()

Snakefinger

Ve světle Zmizelé tobogánová jízda dolů. To se prostě nedá nic dělat. Časové prostřihy, vracené vzpomínky, Řemeslně výborně zpracované, ostatně jak jinak, ale tak nějak bez všeho koření. Prostě čistá, sterilní podíváná, která mě fakt za srdce nevzala. Jinak toužím být členem klubu, který se pitvá ve vraždách. ()

gael83

Tak kvalitně ještě madam Theron nehrála, ta její vyprázdněnost, sociální uzavření, nenávist a nechuť existovat, na to je potřeba mít něco odžito to se nedá jen tak dát na první dobrou takže cením. Houlta jsem skoro nepoznal ta NERDovská image s připláclou ofčou dala celkem malý prostor na kvalitní projev prakticky působil spíš jako katalyzátor než plnohodnotná postava. Mono-chromatické flashbacky na ručku, dost dobrej nápad, atmosféricky ponuré a číhající, co je vyloženě špatně je první setkání s bratrem ve vězení, ta scéna nemá napětí a jelo se to na rychlovku a pak "zabíjení v ohradě" taky to vyšlo do prázdna, špatně nasvícené a mizerně vyhrocené. Suma sumárum kvalitních thrillerů je tak málo, že je to pořád vítěz ve své kategorii na "Zmizelou" to však nemá ani náhodou, tam to mělo upe jiný grády. ()

joywork

Tento snímek nebyl špatný, jen mi pořád v ději něco chybělo - by to zážitek , jako když v dobré restauraci dostanete nedochucené jídlo, chybí sůl i koření a i pomyslná třešnička na dortu. Člověk podvědomě porovnává ať chce nebo nechce se Zmizelou, což není dobré. Knihu jsem nečetl, nicméně cítím, že námět je kvalitní, ale film mne tolik nezasáhnul. Horší čtyřka. ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi