Sedmiletá Libby Day (Charlize Theron) jako jediná přežila brutální masakr své rodiny. Matka a sestry byly zavražděny během rituálního satanského obřadu přímo před jejíma očima. Za strašlivý zločin byl na základě Libbyina svědectví odsouzen na doživotí její bratr Ben. O 30 let později se na Libby se obrátí tajný spolek s názvem Kill Club, který prošetřuje známé zločiny. Nutí ji přezkoumat události oné noci a znovu otevřít kapitolu života, ke které se již nikdy nechtěla vracet. Na povrch vyplouvají skutečnosti, které vnášejí trhliny do jejího tehdejšího svědectví. Libby začíná pochybovat o pravdivosti věcí, které jako dítě viděla. Znovu otevírá hluboko pohřbené vzpomínky na tragickou minulost. (Bioscop)

Prochy38

Páni, tak promarněný potenciál jsem už dlouho neviděl. Máte v rukávu trumf ve tvaru Ch. Theron a dostatečně silný příběh. A stejně to neklapne. Proč? Škoda, hrozná škoda. Charlize je je skvělá, film začíná suprově, ale topí se, topí až se utopí. Nudné, bez zvratů, ukecané, slabé ... ()

Jaro_slav

Dobře zahranej slabej film. Nebejt fanda toho, jak je Charlize Theron čim dál hezčí, byla by to padina, takhle je to 60%. Příjemná hudba zvyšovala dojem, nepřečtení pedlohy zvyšovalo zmatek, kterej by nezachránil ani případnej fullfrontal (už plnoletý) Chloë Grace. ()

Renfield

Tak mám pocit, že jsem zhlédl průměrnou televizní kriminálku v kině. Od úvodu jsem čekal, kdy se film rozjede, nebo bude alespoň některá z postav zajímavější, ale nic takového nepřišlo, navíc je zřejmé, kdo rozhodně vrah není, což mému napětí také nepřidalo. I přesto zvědavost u mě zvítězila a film jsem dokoukal... jenže ani ten konec nebyl nijak silný. I já vidím jako hlavní problém scénář, který je prostě slabý a nepřidala tomu ani režie, čehož jsem se tak trochu dopředu obával. Dojem z filmu nezachrání ani Charlize Theron, která se snažila, ale viděl jsem od ní mnohem lepší výkony. Celkově je to opravdu kriminálka do televize, nic víc... věřím, že kniha je podstatně lepší. 50% ()

Illy

Když jsem přečetl světový bestseller Zmizelá....omdlel jsem. Nechápu všeobecné nadšení pisatelkou. Ale dobře, že jsem nadprůměrně inteligentní, krásný a neodolatelný...jen tak mě něco neuspokojí, například četba o kreténech všeho druhu. A po shlédnutí dalšího dílka jsem rád že se nezdržuji četbou dalších bestsellerů. Jinak k filmu....šedý průměr. Čau. ()

Heero

Chloë Grace Moretz, ikdyž zde nehraje hlavní roli, tak je opět dokonalá. Celkem zajímavé drama, kde se prolínají dvě časové linie a navíc se zajímavou závěrečnou zápletkou, stojí za shlédnutí, kladné hodnocení. ()

zdenur

Paráda. Obzvlášť v druhé části jsem skoro nedýchal a moje choť si to vyloženě užívala neboť knihu četla. Vůbec to není taková blbost, jak jsem si myslel. Řeknu to takhle, už dlouho jsme nedali film na jedno shlédnutí, to je jasný důkaz kvality. ()

warrenur

Filmik so zaujimavym pribehom, v ktorom sa postupne poodrhnaju temne zavoje minulosti. Pekny basnicky obrat. :) Saaarli je fajn, ostatni priemer. Fajn na vecernu siestu. ()

adriane9

Hodně dobré psychologické drama, kdy opravdu od počátku musíte sledovat děj pozorně, takže žádná tuctová oddechovka to fakt není. Díkybohu. Charlize je tu tradičně skvělá a strašně jsem se vžila do její povahy ve filmu. Neotřepané vyústění, výborní neokoukaní herci. Řadím si snímek do top dramat. ()

noelcoward73

Na tento film jsem narazil spíše náhodou a asi bych se na něj hned nekoukl nebýt Chloë Grace Moretz, která ztvárnila roli Carrie z roku 2013 podle krátké Kingovy novely. A samozřejmě velkou zásluhu na poměrně brzkém zhlédnutí má představitelka titulní role Charlize Theron, kterou jsem si oblíbil zejména ve filmu Sněhuka a lovec a volném pokračování Lovec: Zimní válka (ačkoliv oba filmy jsem hodnotil pouze 3 *; viz komentáře). Líbilo se mi, že nové okolnosti pomalu vyplouvaly na povrch a vytvářely tak postupné střípky mozaiky. Ani mi nevadila téměř dvouhodinová délka - film mě stále dokázal držet v napětí a přinášel překvapivé zvraty. Herecky trochu vyčnívá Charlize, ale také mladý Ben v podání Nicholase Houlta; ovšem i vedlejší postavy zdárně přispívají k celku. K dokonalosti mi chybělo jen pár drobností. Budu si muset přečíst předlohu. ()

Ham.and.eggs

Vychutnat si tenhle film v kině obsazeném pěti lidma i s masérem krku byla slinytvořící paráda. Z hereckýho výkonu Charlize se mi chce - v pozitivním slova smyslu - brečet. Ne protože mě dokázala rozesmutnit, ne protože mě dokázala rozesmát, ale předevšim proto, že mám rád tousty se sýrem. A když vidim to zdejší hodnocení/komentáře, musim tomuhle filmu naložit kompletní pětku... ()

Gaia.M

No do hajzlu. Jako fakt? Na začátku jsem měla pocit, že Libby je magor, který celý život profituje na rodinné tragédii, a svým způsobem to tak bylo. Takže mi byla dosti nesympatická. Čím víc, se začal ten příběh rozplétat, tím víc jsem byla zmatená a neuvěřitelně jsem se těšila, jak to celé dopadne. Musím říct, že těch 104 minut uběhlo hrozně rychle, film vás opravdu vtáhne a rozhodně to není ten typ filmu, kde už od první minuty víte, jak to skončí, ba naopak, tady to do poslední chvíle nevíte. Jen mě mrzí ten úplný konec, Libby mi prostě nesedla, a když na konci prohlásí, že konečně může začít žít, atd.. přitom jí táhne na 40, tím to u mě zabili. Ale odpustím jim to, protože ten příběh je prostě skvělý. ()

aslavey

Ne, že by to bylo vyloženě špatný. Ale rozhodně to nebylo vyloženě dobrý. Charlize je standardně perfektní. O to nic. I když je to kleptomanská netykavka, pořád je dost sexy. A hrát umí. Ale prostě to nemůže utáhnout. Děj není tak promakanej, jako u Zmizelé a celkově mi tak nějak bylo i fuk, jak ten případ nakonec skončí. A ani žádný velký překvápko se nekonalo. Průměrnej, ač chvílema pěkně atmosferickej sriler s dobrým obsazením a promrhaným potenciálem. ()

KNTRFKT

Jen Amíci si umějí z naprosté ptákoviny upéct rodinné psycho s rádoby vyostřenou zápletkou. Čekal jsem nášup. Ve skutečnosti mě ale Temné kouty nudily od začátku do konce. Příběh je vyprávěn zdlouhavě a obě časové roviny se sice sbíhají v jeden celek, ale na můj vkus příliš pomalu. Moretzová se svým melounovitým xichtem zvládá hrát pizdy s bravurou, nejspíš taková totiž bude. Principem tvorby knihy a i tohohle thrilleru bylo v podstatě vaření Pejska s Kočičkou alá Babica. Hodíme tam farmu, protože je široko daleko známo, že americký venkov produkuje 100% neandrtálce, pedofily, hybridy a incestní monstra. Přidáme jeblou komunitu Tokio kotel, okořeníme dihybridním potomkem Indiánů a Korejců, zalijeme krutopřísným bodáním do krav a celou tuhle srágoru pečeme na 160 stupňů na přiblblém chování veškerých hlavních postav po dobu dlouhých 104 minut. Když ten madlajz vytáhnem a nepopálíme si u toho pracky, třešničkou bude ujetý závěr bez koulí. No a teď ta Babicova přísada. Pokud nemáte nic z toho, co jsem vyjmenoval nahoře, tak tam prostě pusťte jak si to Kryštůfek Robin rozdává s Paddingtonem. Na můj vkus to prostě nebylo dobře zvládnutý, kde má být atmosféra hustá a vy ani nedutat, líně si hrajete s chlupama na břiše a přemýšlíte nad tím, jaký by to asi bylo, kdyby Charlize Theron hrála toho Shemala v tom braku s názvem Love. Nehledě na to, že severská krimi nabízí k natočení stovky tisíckrát lepších námětů, než byl tenhle. 40% ()

BOURQUE

Dark Places nie je zlý film. Problém je v tom, že režisérova práca so scenárom nie je najideálnejšia. Myslím si, že herci/herečky a scenár sú dostatočne dobré. Samotný príbeh je aj psychicky náročný. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Wallis3

Ani Charlize Theron to tu nezachraňuje. Vypadá tu jak frustrovaná lesba, co po každé velké potřebě nechá v míse brzdnou dráhu po hovně. Normálně by na tom bylo aji něco sexy (na tom jejím vzhledu, ne na té záchodové míse, hovada!), Ale příběh je tak strašně nudnej, nic neříkající a rozuzlení vás jenom ubije svou obyčejností, že ani nevím, proč tomu ti hvězdu dávám. ()

Nemda

Film, který Vás nutí stále přemýšlet, kdo tu vraždu spáchal, opravdu brácha, otec, indián, matka atd. Po celou dobu sledování jsem nespustil oči z plátna. Charlie jako vždy nezklamala a pochvalu zaslouží i Christina Hendricks, i když se objevuje jen v pár záběrech, dokáže předvést dobrý výkon. Pro mě osobně zatím jedno z nejpříjemnějších překvapení v kině letošního roku. ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi