Jakmile jste online, tak vás mají. Hackeři, kterým stačí pár kliknutí k tomu, aby vám zničili život. Ještě horší jsou ti s ambicemi. Ti, kteří mají v plánu ochromit celý svět. Zatím neznámý počítačový machr si s námi rozhodl hrát a zdá se, že neexistuje nikdo, kdo by ho zastavil. Protože zoufalí lidé rádi dělají zoufalé věci, vytáhnou tajné služby z vězení hackera Hathawaye (Chris Hemsworth), který v něm kroutí patnáct let za podobné aktivity. Přestože se nechal chytit, je to absolutní špička v oboru, teď navíc se speciální motivací. Nabídka, kterou dostal, je lákavá. Když vystopuje hackera, který právě zlikvidoval jaderný reaktor v nejmenované elektrárně, bude volný. Hathaway se okamžitě pustí do pronásledování, brzy však zjistí, že proti němu stojí člověk se skutečně mimořádnými schopnostmi a že by pro jeho budoucnost bylo určitě lepší, kdyby zůstal sedět za mřížemi. Jeho soupeř mezitím chystá další úder. Kde? Kdekoliv. (Cinemart)

Hepy13

Téma kybernetických krádeží a hackerů (kterých tu nebylo zase tolik jak jsem čekal) promarněno v průměrném filmu. V devadesatých letech se tahali ven z vězení útěkáři z Alcatrazu , teď v jednadvacátém století jsou to hackeři. Hemsworthovi jsem jeho roli nevěřil, a v mém mozkovém HDD zůstane navždy jako James Hunt a Thor. ()

BlackHood

Na to, že to má 132 minut, tak to bylo hodně nudné. Akce bylo strašně málo, padouch nic moc. \.Tak jdeme na hacky: :) ส็ส็็ส็็็ส็็็็ส็็็็็ส็็็็็็ส็็็็็็็ส็็็็็็็็ส็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็ส็็็็็็็็ส็็็็็็็ส็็็็็็ส็็็็็ส็็็็ส็็็ส็็ส็สสส็ส็็ส็็็ส็็็็ส็็็็็ส็็็็็็ส็็็็็็็ส็็็็็็็็ส็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็ส็็็็็็็็็็็็็็็ส็็็ ()

M1k9

Našel jsem pár důvodů proč jsem filmu chtěl dát šanci. Hodně věcí bylo ok. Mannův atmosférický styl se mi líbí. Zpomalené záběry v kombinaci s hudbou jsou hluboké. Na dva hlavní herce se dobře dívalo. Chris Hemsworth + Wei Tang ! Bohužel scénář - jádro filmu, je totálně ubohý a závěr to jenom podtrhne. Kdyby byl scénář alespoň béčkový, tak je to mega dobrý film. Každopádně i tak mohu doporučit. Příjemný film.  4/10 ()

sirien

1* za film, mínus 1* za to, že ze mě autoři dělaj debila, plus 1* za snahu tomu člověku co na tu hromadu techno-sraček zvládnul nalepit ten realistickej počítačovej feeling a terminologii. V celém tom filmu stojí za to jen ty dvě bojové scény (ty v průběhu, ta závěrečná je stupidní až to bolí). Mělo a velmi snadno to MOHLO být hezké akční béčko, ale bohužel... ()

dawe787

Nevím, co všichni čekali, já se bavil, vyvážený thriller na úrovni, který přišel s něčím novým a Chris nezklamal. ()

warrenur

Znacne prefrajerena bachorka, ku ktorej koncu sa este kopi jedna haluz a nerozum na druhy. Mierny podpriemer na zabitie nudy. Po vypnuti oboch hemisfer sa na tom da mozno i zabavit. Dlhsiu stopaz som vsak vnimal. ()

godycz

prestrelka vyborna, ale nelogicka. zapletka dobra, ale stokratomleta. kamera prijemna, ale xkrat videna. asiatka krasna, ale mela divnou sukni. ()

Rokle

Hacker je ze všeho nejvíc patvar. Nefunguje v něm romantická linie, protože k Asiatce je nemožné si vytvořit nějaký rozumný vztah. Tudíž jsou její chmury k smíchu. Nefunguje v něm napětí, hlavní hacker-záporek je nulovej. Mann v podstatě vyniká jen momenty, které ho proslavily - střelbou v doku a na ulici. Starý snímek Síť se Sandrou Bullock je zábavnější a efektnější. Široko daleko nejhorší režisérův počin. ()

Hapretor

Ani ve snu by mě nenapadlo, že Mann dokáže natočit tak strašně nudný a ubíjející film. Chris Hemsworth v roli hackera působí asi jako palice na špendlík. Jinak fakt "cool". Cool nuda !!! ()

burton

Tý jo, to je vxkjhflajbfvckjhcbkj\hzgvjdchiúp´= a ještě k tomu´=iéu\aírfujíčztpiuhcjhxbcljeafgpsdfhuzpíázfisudhfiasudhpíwáezfpsiuocjhlakd,pqwdfwfjwfjh a sex v kalhotách se zdá, že se taky dá ¨¨¨¨¨¨¨¨iïiiiiiíííííííííěíěěsbh;;;;;;65 a střílení 465s4dvc6sd4v a ještě toho trochu 6+f746354cv+697v6c54+69fv+ no a viděla jsem to ve francouštině , takže zajímavá změna sd9f54v3x6c54v+s9fd54v6xclidjpodkc§asl\ůdk. ....ale i přesto si myslím, že takového hackera bych chtěla doma. Občas se mi to totiž sekne a tak....... PS: cože? Jo aha, že to není dobrý komentář? Jo, není. Ale zase na druhou stranu jak se z lesa volá :), tak se do lesa ozývá. ()

Ombak▼Penari

Sice jsem byl unavený, ale na faktu, že jsem v polovině filmu zachrápl nudou, to nic nemění. Je to jednoduše blbě natočeno a některé scény jsou tam fakt jen jakože "tuhle scénu ve filmu musíme mít taky". Nutkání pustit si zachrápnutý zbytek znova mě rychle opustilo. ()

hEROic

není to dobrý :( strašnej casting, sorry ale Chris se na hackera absolutně nehodí... nudnej příběh a k tomu spíš usměvné akce... je mi líto, ale tudy cesta nevede... myslím, že i stávajících 52% je moc a táhnou to pouze lidé, kteří se nechtějí smířit s tím, že to natočil Michael Mann... 45% ()

BOURQUE

Akčný film na základe hackerských útokov, ktorý by vďaka hercom a scénam by mohol dopadnúť oveľa lepšie. Problém je však v scenári, ktorý je príliš jednoduchý a ľahko predvídateľný. Záver má taktiež svoje „nedostatky“. M. Mann má na svojom konte oveľa lepšie snímky. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

GOREGASM

Prozatím thrillerová jízda roku a hned vám povím proč. Michael Mann jako jeden z nejméně doceněných prvoligových režisérů opět potvrzuje stejně jako kupříkladu v mém milovaném Miami Vice, jak jedinečně umí skloubit drsný a nekompromisní vizuál s hypnoticky zpomalenou kamerou společně s promyšleně komponovanými záběry. Jako poctivý řemeslník ze staré školy má nezaměnitelné know how jak vyseknout psychologický rámec postavy jedinou scénou a jeho uchopení romantiky vyznívá opět velmi osudově, přičemž mu k tomu stačí jedna brilantně sestříhaná pasáž v taxíku, kterou řekne vše. Cyberthriller mi už dlouho v uších nezněl tak libově, a to nejen díky Mannově ohlušující a pohlcující akci (střih je doslova ultimátní), ale i díky Chrisi Hemsworthovi, jenž ve své roli tahá jako dostihový kůň, stejně jako jeho kolegové na obou stranách pomyslné barikády mezi dobrem a zlem. Fajnšmekřina. 100% ()

Olík

„Hackeři, Hackerky, Hackerčata, nelezte na skálu co je hodně špičatá“. Nevím, co se mezi námi stalo, pane Mann, ale poslední dobou si moc nerozumíme. A přitom si nejsem úplně vědom, že děláte něco vyloženě špatně. Rutinérsky odvedené, hudba hraje s obrazem ve stejném rytmu, s atmosférou jste si vždycky rozuměl……tak co je špatně? Minutáž, neosobnost, špatný casting? Tak nadupaný snímek a tak strašně nudný?!?!?!?! ()

hazaba

Tak nějak mi to přišlo zkratkovité, nedotažené a sarkasticky úsměvné. Zkoukla jsem, nenadchlo, rychle zapomenu.... ()

sadlokan

Pán přelstí celej svět a okolí,udělá si z časáků a lepící pásky neprůstřelnou vestu,strčí do rukávu šroubovák a de na ně!Tomu řikam tekkno regres. ()

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

23.10.2022

Biografie Enza Ferrariho je dotočená. Režisér Michael Mann (Nelítostný souboj, Miami Vice), jenž projekt považuje za svůj srdcový a strávil na něm řadu let, oslavil poslední klapku v Itálii tento… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády