Hrůzná minulost 2

• USA The Pact 2 (více)

June se zdá o vraždách, které nápadně připomínají styl mrtvého sériového vraha Jidáše. Co má June s Jidášem společného a je možné, aby Jidáš vraždil i po své smrti...? June pracuje jako uklízečka míst činu a díky svému příteli, strážníku Meyerovi, má dostatek práce, kterou ve skutečnosti potřebuje, protože pomáhá svojí matce s překonáním závislosti na drogách. Ve městě, kde June bydlí, řádí vrah, který evidentně napodobuje sériového vraha Jidáše, kterého v prvním filmu zabila Annie, jeho vlastní neteř. Napodobitel zavedl do města i agenta Ballarda z FBI. Ballard se zajímá o June, protože je biologickou dcerou poslední oběti Jidáše, Jennifer Glickové. Duch Jennifer Glickové pomohl Annie v prvním filmu Jidáše odhalit a zabít. June netuší, že je adoptována, ale agent Ballard jí to poměrně nevybíravým způsobem sdělí a ona se na svou adoptivní matku naštve a pohádá se s ní. Tu noc je adoptivní matka June zabita napodobitelem Jidáše. June vidí její smrt ve svých snech, takže je u mrtvoly první. Stejné vize má June i o první mrtvole, kterou jsme ve filmu viděli. Ballarda June přímo fascinuje, takže ji pronásleduje. June je kvůli svým snům a smrti adoptivní matky v koncích a rozhodne se kontaktovat Annie z prvního filmu. Annie pošle June za Stevie, která ji v prvním filmu pomohla s komunikací s duchem Jennifer Glickové. Stevie ale odmítá June pomoct, prý se stěhuje pryč a June doporučuje to samé. June ale nakonec není na všechno sama, Annie za ní přijede a snaží se jí pomoct. Dvojice spolu projde dům June, kde podle všeho straší. Dívky se pokusí navázat kontakt s duchem v domě a Annie má při seanci vidění, její tělo dokonce ovládne duch. Annie v tomto stavu nestále opakuje „růžový pokoj“. Annie při seanci omdlí a June vidí duchy obětí napodobitele Jidáše. June nakonec také omdlí a když se probere, tak se jejich cesty rozdělí. Annie míří do domu první oběti napodobitele Jidáše, ale tam je zabita. June sleduje stopu „růžového pokoje“, která ji zavede do ateliéru, kde se fotí erotické fotografie. June zjistí, že první oběť v tomto ateliéru pracovala. Když se June z ateliéru vrátila, objevil se u ní doma Ballard, kterého tam poslal přítel June s tím, že ji podezírá, že je nějak spojená s řáděním napodobitele Jidáše... (TV Prima)

kaylin

„The Pact II“ je snímek, který si ani nezaslouží, aby byl pokračováním, protože by sice mohl fungovat samostatně, ale také proto, že nějaká návaznost zde skutečně rozhodující není. Jde především o to, že je zde tajemství, je zde vrah, ale není to natočeno jako klasický slasher, a jsou zde temné duchařské prvky, které se snaží film oživit. Překvapivě se jim to ani trochu nedaří. ()

Trevor

Film, ktorý neúspešne nadviazal na prvú časť, v ktorej boli aspoň pasáže z tajným obyvateľom domu Judášom zvládnuté celkom dobre aj keď zápletka bola priemerná. Druhé pokračovanie bohužiaľ neprinieslo so sebou nič, čo zdobilo prvú časť a priehľadný dej bol tak nudný, že som zvažoval, či stojí vôbec zato tento film okomentovať. A záver, ktorým si tvorcovia nechali otvorené dvere pre prípadné tretie pokračovanie ma naozaj vystrašil. Našťastie sa moje obavy nepotvrdili a Pactu 3 sme sa zatiaľ nedočkali a pevne verím, že sa tomu tak nestane. A ak áno, tak pod režisérskou taktovkou niekoho iného. ()

Rodriguez odpad!

Po prvním dílu jsem čekal s nadšením na druhý počin. Lituju toho a tvůrce nechat popravit na vlastní náklady! Chystal jsem se napsat i obsah, ale když ani napotřetí jsem nebyl schopen film dokoukat, tak jsem to vzdal. Škoda času, vážně! 0% ()

cariada

Navzdory zdejšímu hodnocení, se mě tohle líbilo. Zvlášť představitelka June byla velice krásná a sympatická. Dějově už to bylo slabší, ale paradoxně jsem vydržel na jeden zátah aniž bych neustále sledoval časomíru. Tvůrcům se moc nepovedlo spojit duchařinu a krimi dohromady, ale přesto to docela šlo a mě to docela bavilo. ()

dubinak

Absolutní zbytečnost a marnost. Docela jsem se na druhý díl těšila, ale ne tolik, abych pak nebyla zklamaná. Když jsem pak časem kontrolovala nová hodnocení a komentáře, moje očekávání kleslo k bodu mrazu a pustila jsem si The Pact II vlastně jen proto, že jsem byla nemocná a nudila se. Ne že by mi nějak snímek pomohl zahnat nudu. Tohle bylo fakt totálně o ničem, jen naprosto nezajímavé přiživování se na prvním výborně atmosferickém díle. Tohle mělo ale s jedničkou společné snad jen to, že hlavní postavou je zde opět nějaká nanynka. Zklamání. Ale ne takové, abych vrtěla s údivem hlavou. Prostě přecházím a jdu. Nazdar. ()

Nivenx

Bohužel ani první díl si mě svým pojetím tolik nezískal. Tak jsem tento díl ani tolik nevyhlížel a když jsem na to narazil, tak šup sem s tím. Kvalita filmu by i šla a k závěru byla atmosféra dobrá, jenže konec byl totální výsměch. Bohužel celá pointa filmu strhala celý film a vše to bylo, jakoby donuceně natočené. 35% ()

zolo23

Uff! Tak to to bol podraz roka.. Nenápadná "jednotka" ktorá si u mňa vypýtala pekné 4 hviezdy vystriedala zbytočná "dvojka" ktorá nesiaha jednotke ani po päty. Prečo??? Prečo musí niekto tak skoro natočiť pokračovanie a nepochopiť "TO" v čom vynikal jeho predchodca? To napätie, mrazenie, "výnimočnosť" (naozaj nenápadného) prvého filmu pochováva arogancia,leč neschopnosť režiséra ukotviť diváka v kresle a zbytočnými naťahovanými typickými scénami (zrkadlo je už otrepaným strašiakom...= neprekvapivým, trápnym momentom) unudiť diváka k smrti. Presne ako hovorí užívateľ J*A*S*M - zbytočný film. Tie 2 body sú za hudbu, ktorá je (keby nebola...tak The Pact II ide do "odpadkov") trefná, mrazivá a za scénu v izbe s tajomnými tieňmi...- jediný svetlý moment..Kurva ,škoda :( ()

Flopik

No tak tie dve hlavné hrdinky by išli to je jedno veľké plus.Ale inak ako horor za veľa nestál, nejaká tá ľakačka tam padla ale veľmi presvedčivá nebola.Taký nezáživný horor ktorý sa snažil mať prekvapivý koniec ktorý ale každý divák musel dávno odhadnúť.Ako hovorím Baby super a som rád že moje 3* vytiahli film z čiernej hranice 29% na 30%. ()

helraiser

Zcela zbytečné pokračování, díky jehož konci se můžeme těšit na další zbytečné pokračování. Na druhou stranu pár slušných strašidelnych chvilek jsme se dočkali, ale i tak na předchůdce zaostává. ()

joelly01 odpad!

Fuj, toto bylo jeste horsi nez stredecni joga u ktere jsem si namohla sval na krku a ted nemuzu pohnout hlavou doprava, coz je problem predevsim kdyz jedu v aute (z prace/do prace = pondeli - ctvrtek), neb kdyz nekdo vyjizdi z ulice z prave strany tak ja ho poradne nevidim, ale nesmim to rict Klenotovi ze me to tak boli, protoze ten by si zase delal starosti ze je to nebezpecne a myslel by si ze jen kecam, ze to jen rikam abych nemusela na navstevu k tchyni do domova duchodcu. Je pravda ze se mi to tam nelibi, ale radsi jeden tyden tam nez jeste jednou se divat na The Pact II. A to byla jednicka tak dobra... tak dobra ze jsem z toho byla uplne hyn! ()

chlebo

Zavraždený vrah zmŕtvychvstal, aby mohol zase vraždiť? Alebo len inšpiroval jedného komplexáka? Vlastne je to jedno, keď ma začala zaujímať mandarinka na nočnom stolíku už po tretíkrát viac ako film, pochopil som, že jednotke som asi svojim hodnotením ešte ukrivdil. Celý film sa mi podarilo dosahovať Nirvánu a nijako nevnímať okolie, keďže toto sa určite vnímať nedalo, až na koniec ma prekvapil akýsi buchot, keď sa tam všetci márovali o dušu v grandióznom zakončení. Jedno desivé až hororové posolstvo som si predsa odniesol a celkom sa bojím, ono to totiž vyzerá, že bude trojka.... ()

Viny95501

Mladá žena,(Jun) ktorá je sužovaná nočnými morami, do ktorých zapadá sériový vrah Judáš, sa dozvedá že sny ktoré ju prenásledujú, majú desivé spojenie s reálnym svetom. Samozrejme pre mňa bola, 1.čásť o niéčo lepšia, aj keď nie o veľa. Koniec celkom ušiel. Slabšie tri hviezdy...55%. ()

Jadro

Kôli jednotke som to ani neviem prečo vydržal pozerať až do konca... No a tam sa to vytiahlo na jednu hviezdičku. Božechráň, aby som si zakladal na logike! No tu, presne tu, v tomto "veľkolepom" diele, ju po celý celučičký čas, vôbec nie je nikde, nijako cítiť :/ ()

Wulz

Náhodou se mi to líbilo... situace to nebyla zrovna hezká.... tohle bych zjistit nechtěl!!! Musím pak kouknout na 1 díl...první jsem viděl až druhý.. ()

tsatsiki

Průměrný horor s předvidatelným dějem, spíš jsem se u něj nudil, ale z těch braků, co Cs Horror dává to byl jeden z ,,lepších ".Mělo to aspoň pěknou hudbu.35%. ()

brasek odpad!

Ďalší zo série lacných kvázi hororov v lacnom, podpriemernom šate. Tradične bez napätia, atmosféry a niečoho zmyslu dávajúceho. ()