USA,
1977, 155 min
Režie:
Tom LaughlinKamera:
Jack A. MartaHudba:
Elmer BernsteinHrají:
Tom Laughlin, Delores Taylor, E.G. Marshall, Sam Wanamaker, Kent Smith, Suzanne Somers, Pat O'Brien, William Wellman Jr., Dick Gautier, Lucie Arnaz (více)Hrají
Tom Laughlin
USA
Nejlepší filmy:
Tea and Sympathy (1956)
Pouť zatracených (1976)
Rození smolaři (1967)
Delores Taylor
USA
Nejlepší filmy:
Rození smolaři (1967)
Billy Jack (1971)
E.G. Marshall
USA
Nejlepší filmy:
Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Vánoční prázdniny (1989)
Sam Wanamaker
USA
Nejlepší filmy:
Holocaust (1978) (seriál)
Báječní muži na létajících strojích (1965)
Vražda na Nilu (1978)
Kent Smith
USA
Nejlepší filmy:
Strangers When We Meet (1960)
Sayonara (1957)
A Distant Trumpet (1964)
Suzanne Somers
USA
Nejlepší filmy:
Magnum Force (1973)
Bullittův případ (1968)
Americké graffiti (1973)
Pat O'Brien
USA
Nejlepší filmy:
Někdo to rád horké (1959)
Hříšní andělé (1938)
The People Against O'Hara (1951)
William Wellman Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Sergeant Rutledge (1960)
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Bitva o Midway (1976)
Dick Gautier
USA
Nejlepší filmy:
Legrace s Dickem a Jane (1977)
G.I. Joe: The Movie (1987)
Glitch! (1988)
Lucie Arnaz
USA
Nejlepší filmy:
Zůstaň se mnou (2000)
Wild Seven (2006)
Jeff Chamberlain
USA
Nejlepší filmy:
Zesil to! (1990)
Bitva o Midway (1976)
Robert Karnes
USA
Nejlepší filmy:
Nejlepší léta našeho života (1946)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Zázrak v New Yorku (1947)
Carmen Zapata
USA
Nejlepší filmy:
Tramvaj do stanice Touha (1995) (TV film)
Sestra v akci (1992)
Fidel (2002) (TV film)
Arthur Tovey
USA
Nejlepší filmy:
Podraz (1973)
Návrat do budoucnosti (1985)
Někdo to rád horké (1959)
Bill Walker
USA
Nejlepší filmy:
Jako zabít ptáčka (1962)
Dlouhé horké léto (1958)
Columbo: Výkupné za mrtvého (1971) (TV film)
George Wallace
USA
Nejlepší filmy:
Skleněné peklo (1974)
Minority Report (2002)
Lovcova noc (1955)
Harry Holcombe
USA
Nejlepší filmy:
Absolvent (1967)
Ptáčník z Alcatrazu (1962)
The Young Savages (1961)
Don Keefer
USA
Nejlepší filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Dennis O'Flaherty
Nejlepší filmy:
Kozoroh 1 (1977)
Bizoni na tahu (1980)
Ono ožívá (1978)
Davis Roberts
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Kořeny (1977) (seriál)
Na opuštěném místě (1950)