Poker Night

• USA Poker Night

Stan Jeter (Beau Mirchoff) sa stal novým detektívom v mestečku Warsaw v Indiane. Práve sa mu skončila poučná pokerová noc, v spoločnosti svojho veliteľa Calabresa (Ron Perlman) a ďalších špičkových kriminalistov pôsobiacich v tomto mestečku. Stačilo však malé zaváhanie a on sa stáva bezmocnou hračkou v rukách psychopata v maske, zatvorený v akejsi pivnici. Aby si zachránil život, musí si spomenúť na všetko, čo sa počas onej noci od svojich oveľa skúsenejších kolegoch naučil, zopakovať všetky ich finty, ktoré by mu mohli pomôcť, a zároveň sa vyhnúť chybám, ktoré takmer zahubili jeho mentorov. Ak bude chytrejší ako jeho väzniteľ, má šancu vyslobodiť nielen seba, ale aj ešte niekoho, na kom mu nemenej záleží... (beso74)

raimi

Mě už prostě tyhle Saw klony nebaví. Mimoto mě totálně srali ti policajti. Všichni do jednoho chytří jak rádio, namachrovaní jak mistři světa. U těch jejich "chlapáckejch" motherfuckin´ řečí při pokeru jsem trpěl jako zvíře. V mých očích prostě nesympatičtí kokoti. Způsob jejich vyšetřování ani nemá smysl řešit, tolik nelogičností a debilit, to byla hrůza (naprosto idiotská, rádobyvtipná scéna se snajprama, scény jako- víme zhruba odkud přišlo volání o pomoc, ale jdeme se tam podívat až za týden, času dost). Dále pak přepálená délka. Poslední dobou si říkám, že si tvůrci myslí, že prostě musíme dostat pořádnou porci, a tak diváky trápí skoro dvouhodinovou stopáží. Ale pár světlejch chvilek to mělo- scény z "všedního" života psychopata byly vtipný a měly styl, odsýpalo to slušně. Ale na můj vkus se tvůrci berou strašně vážně. Ani bych se nedivil, kdyby v rozhovorech šermovali Hitchcockem. ()

TheDon

"Víš kolik vteřinových lepidel je potřeba k tomu, abys přilepil chlapa na zeďˇ ? 34. " Co na to říct a nelhat? Poker night není úplně špatnej film, jen jsem se občas ztrácel v tom vyprávění, který se nám rejža snaží naservírovat. Strašně překombinovaný, v podstatě kdyby se z toho vystříhal jen opravdovej děj hlavní postavy, tak je z toho solidní studentskej kraťas. Ale ono to nakonec do sebe hodně hodně ztěžka zapadlo. Na to jak je celej film nataženej příhodama policajtů, tak dvacetivteřinový vysvětlení u konce mě opravdu nasralo. Jedna za hellboye, druhá za "collectora" a třetí za to, že jsem byl přinucenej fandit frajerovi v masce, protože přeslazenej Beau Mirchoff mě neskutečně vadil. 45% ()

peiton

Poker v spolupráci so šachom patria k najnudnejším spoločenským hrám - samozrejme pre nezainteresovaného pozorovateľa,ale o to viac sa stávajú vzrušujúcejšími pre hráča.Snímok s názvom Poker Night sa u mňa zase stal najnudnejšou záležitosťou posledných dní.Trpela som pri tom ako zviera uviazané na reťazi,vlastne očakávala som niečo celkom iné a inak namiešané,alebo som to len nepochopila v tak pozitívnom slova zmysle ako mali tvorcovia so mnou v pláne.A preto nepoteším ich a nebudem plávať s prúdom,keď tomuto zavesím hviezdu + 1 naviac za super odstrašujúcu masku a napíšem len dodatočne,že čas sa pri tomto vliekol asi tak pomaly ako čas strávený práci. Ďakujem neprosím! Ďalšiu pokrovú noc by som neprebdela. ()

Havaj8

Skládačkovej krimi thriller, kterej se nezdá, ale mozku umí dát pěkně zabrat. Jako každá podobná žánrovka, je to lehce zmatený ze začátku, příběhy, flashbacky. Ale kdyby to nebylo, tak by ani nemělo smysl na to koukat, takže to je nejspíš lichotka. Naštěstí to včas začalo zapadat do sebe a nestala se z toho nějaká slátanina vymyšlená za jeden večer. Už hodně dlouho jsem se s timhle typem nepotkal, takže jsem asi nadmíru spokojenej, vzhledem k tomu, že mě zaujal hlavně název a plakát filmu. ()

bourec

Jako má to něco do sebe,ale celkově je to několikrát překroucený,překombinovaný,takovej ten druh kriminálky,kdy si autoři s námi hrajou,navic se mi vůbec nelíbily ty různý odbočky,film to sice okysličilo,ale brzdilo děj,společně s idiocií postav.Pravdou je ,že mám rád jednodušší,šlapavý,přímočarý filmy,tohle je z mý strany max za tři.60%. ()

FaceMan

Skvelý thriller, kt. Vás drží v napätí až do konca. Môžte očakávať pár skvelých zvratov, kt. nečakáte. Zhrniem to však do pár viet. Je to jak najkrajšie dievča, kt. stretnete v piatok večer. Začne Vás namotávať a darí sa jej to. Behom hodiny ste s nej už dosť mimo a hltáte ju pohľadom. No a ako to nakoniec býva tak s vami potom pekne vy*ebe. Toto som ja zažíval pri sledovaní tohoto filmu. ()

Honzek

(3.5*) Vlastně to nebyla špatná podívaná. Na béčko od neznámého režiséra a scénáristy v jedné osobě to mělo grády, slušné herecké obsazení (ač na hlavního hrdinu jsem si musel chvilku zvykat) a jistou formu, která dokázala pohltit. Příběhy, které jsou vyprávěny tímto stylem mám velmi rád a zde dokonce nechyběla špetka humoru a napětí. Ti chytřejší z vás budou už od první třetiny filmu vědět o co go a jen budete čekat na to, zda se to vydá tím směrem jaký jste čekali - nicméně film jde ještě dál, řekl bych až zbytečně překombinovanou cestou, takže dost možná budete ještě překvapeni. Bylo to fajn a měl jsem i nutkání dát čtyři hvězdy, ale tři a půl bude akorát (jen škoda, že ty půlky CSFD nezapočítá - takže ta nejlepší možná trojka hvězd). ()

elanius

(144/2015) / Obstojná thrillerová jednohubka. Škoda tolkých kecov okolo, nič neprinášajú a zabíjajú inak kvalitnú a dramatickú survival líniu. (5/10) ()

ghatos

Dobrý miš maš dochucený poněkud zvláštním humorem. Experimentální styl, nadsázka, crossoverová alternativa...62%. ()

Hanys_

Plno minipovídek lemujících hlavní příběh, sympatické obsazení a nevšední představení z pohledu "psychopata" dělá z Poker Night dost originální příspěvek do thrillerového žánru. Logika sice někdy skřípe a ke konci těch scénaristických fintiček bylo možná až zbytečně moc, ale jinak dost dobrý. Na debut rozhodně. ()

Gray Wolfman

Poker a explo mám rád. Poker v realu a explo taky v rea...ehm... ve filmu   V podstatě tuctový příběh, ale okořeněný solidníma detektivníma příběhama, ze kterých si hlavní hrdina bere poučení a snaží se přežít. Film mě taky dostal několika úsměvnýma momentama (maniakovy flashbacky a Filpnicova hláška: sem 5 kroků před tebou  ) Za mě takovej silnější průměr 4/5* ()

vander19

Ako náhle sa na obrazovke objavil Ron Perlman potešil som sa. V roku 2014 som nič z jeho tvorby nevidel a jeho drsňácka tvár mi chýbala. Úvod je vymyslený fakt dobre, hlavná postava je aj rozprávačom deja a v okamihu ma vtiahla do nezávidenia hodnej situácie. Na diváka vyskočí divná osoba s ešte divnejšími sklonmi, ktorá svoju tajomnosť zakrýva fakt divnou a odpudzujúcou maskou. Chudák Stan, len nedávno sa stal detektívom a akurát sa vracal domov z pokru. Hru, ktorú zorganizovali jeho nový kolegovia, aby ho poučili a odovzdali svoje skúsenosti. Stan ani nemá potuchy ako skoro ich bude potrebovať. Preberá sa priviazaný ku stoličke a jediné čo mu ostáva sú rady, ktoré dostal pár hodín do zadu. Tie sú veľmi pútavo vyrobené pre pohodu a lepšiu orientáciu diváka v tom chaose čo sa odohráva. Dej totiž skáče podľa potreby medzi súčastnosťou a tým čo sa odohralo v minulosti starým pardálom, ktorí takto odovzdávajú svoje skills každému zelenáčovy. Vyprávajú sa drsné príbehy a dosť nechutné prípady a pritom v reále Stan bojuje o svoj život proti psychopatovy. Vďaka tomu je film veľmi živý a udržuje v divákovi akčný rádius. Aj ten koniec je dosť iný ako ho poznáme z americkej tvorby a konečne sa niekto nebál a ukázal svetu (američanom), že nie každá príbeh má happy end ako Pretty Woman. ()

peetriss

Až překvapivě zajímavě propracovaný thriller s notnou dávkou bizarnosti i nápaditosti, kterou líčí předávání zkušeností z jedné detektivní generace na další. Nebere si však servítky ani s postavami, ani s divákem, protože děj je značně dějově, konstrukčně i zvratově turbulentní, i když možná až překombinovaný, proto jen slabší čtyři. Hlavní úchyl a jeho maska jsou výborní. 70% ()

oRi11

Děj filmu Poker Night, je velice dobře zamotaný, dokáže diváka překvapit, pobavit a pohrávát si s ním. Dějové linie nenarušují ani flashbacky, které jsou zde velice dobře zvládnuty. Herecké výkony jsou poměrně slušné. Záporák dokáže zaujmout hlavně díky zajímavé masce a jeho mazanosti. Jen škoda, že snímek opět doplácí na některé nelogické okamžiky a překombinované finále. (Slabší 4*) ()

Standic1

Naprosto perfektní a hlavně po dlouhé době svým stylem originální thriller. Od začátku do konce jste v napětí, což je na dnešní lavinu filmů, které se o to pouze snaží, prakticky zázrak. Jediné za co ztrhávám hvězdu je občas iracionální chování postav, jakožto zkušených detektivů. Samozřejmě chápu, že pokud by to tak nebylo, tak je film o polovinu kratší a hlavní záporák je v base :) Opravdu doporučuji, pro mě jedno z největších překvapení roku 2014! ()

Illy

Docela zábavná magořina ve stylu Saw plus divoké historky, které se ale u mě nepodařilo dostat nad průměr. Temné, ujeté a krvavé a zbytečně dlouhé. ()

cskomando

Skvělá podívaná, která nutí přemýšlet co dělat dopředu, jak se dostat z uvěznění - to vše doprovázeno vraždami, trocha krve a úchylek. Ten konec.... vskutku nečekaně povedený !! Dějově velmi dobře promyšlený filmek, je třeba vždy poučit nováčka z vlastních chyb. ()