Průmyslový magnát, miliardář Damian Hale (Ben Kingsley) již dlouho ovládá svůj svět, ve kterém ze své newyorské operační základny mistrovsky rozehrává mocenské hry. Po vzájemném odcizení se svou dcerou, aktivistkou Claire (Michelle Dockery), má Damian opravdový vztah pouze ke svému celoživotnímu příteli a pravé ruce Martinu O'Neilovi (Victor Garber). Ale diagnóza nevyléčitelné rakoviny přiměje Damiana podstoupit radikální lékařský zákrok, „odpoutání", který pro něj zvrátí běh času. (Freeman Ent.)

belinko

K nízkemu hodnoteniu ma dokopal fakt, že som tomuto filmu neveril. Neveril som mu príbeh, nápad, neveril som mu tie tabletky, následky, ani "vyliečenie" a následná zmena duší tak jednoducho. Neveril som mu ani takú monotónnosť, ktorou sa film uberal. Ale mal pár svetlých momentov. Ale fakt len pár... ()

Hanz_knife

Další z řady scifi, které nenadchne, ale ani neurazí. Asi škoda nevyužitého potenciálu, ten metrouš mě taky do děje moc nevtáhnul. Film na který za pár týdnů zcela zapomenu. ()

aannemer

Taky jsem z toho nebyl kdovíjak vodvázanej. Kingsley si přeleze do cizího těla a jediný, co ho od začátku zajímá je, kdo bylo to tělo a jak žilo a co mělo za potíže. Že on sám byl doteď megaúspěšnej byznysman s neomezenými možnostmi a kapitálem, to úplně ignoroval. Absolutně nelogický. ()

Nemooo

Jednoduchý, ale za to opravdu silný příběh, který chytne za srdce. Povedený snímek, který mohu jen doporučit. ()

kyrysar

A tak celkem to šlo. Avšak mě mrzí, že to nebylo více propracované a tím nemyslím děj. Ten mohl klidně zůstat takový jaký byl, ale hlavně to přesouvání duší se dalo propracovat lépe a trošku to vysvětlit. Tento film by zvládli natočit i u nás a myslím si, že by to byla lepší pecka. ()

wray

Napad fajn (i ked - nevidel som to uz v nejakom z mnohych beckovych scifi?), a aj sa to pekne preklopi do akcie, ma to spad no - cakal som od tohto rezisera cosi ine, take - umeleckejsie... A ked sa potom na to spatne pozriem tak ozaj je to len take prijemne pozeratelny akcny na ktory sa po kratkom case zabudne. Skoda ()

esmoke

V době před Deadpoolem natočil Ryan Reynolds film o síle peněz a samozřejmě lásky k lidem, dopadlo to špatně. Konec je opravdu hodně... hlubokomyslný. (2D dabing) Rozpočet: $ 26 miliónů, Tržby: $ 30,523 miliónů. ()

brasek

Slušný sci-fi thriller? Zo začiatku áno, potom to začne príbehovo nudiť a autori sa spoliehajú len na akciu. Z celkového pohľadu tuctová záležitosť. Damian Hale je prezentovaný ako človek čo ide cez mŕtvoly, potom ako dostane nové telo tak je z neho zrazu filantrop, bojovník za pravdu a tak... proste zvrat ako hrom, ktorý pôsobí absolútne nedôveryhodne. ()

HellsAngel

V rozmedziach žánru to ponúka prijateľnú dávku klišé, sentimentu a jemne predvídateľného scenára, ktorú dopĺňa svižná akcia a zaujímavá premisa. Reynolds tu je za vážneho pána a opäť dokazuje, že na to má. Nijako výrazne to neutkvie v pamäti, no nuda rozhodne nehrozí. ()

zigy

Skvělý scifi námět a průměrné popcornové zpracování, jemuž slouží ke cti pár šokujících zvratů, ale lze vytknout příliš holywoodské ražení a lehkou nablblost provedení, prostě hlavně aby to ti amerikáni nějak skousli..... ()

kolly13

Reynolds tahá podprůměrný americký biják na průměr, naštěstí není sám, např. Kingsley je mistrný. Ale pořád to nemá větší propracovanost a ani logiku. Přesto sem se nenudil a hlavnímu protagonistovi fandil do posledního dechu. ()

TesterX

Chyběla mi tu nějaká akce, která by to trochu oživila, ale skvělí herci, zajímavá zápletka tu delší stopáž utáhli. ()

Karbos

Jáááj, ještě štěstí, že v tom hraje ten klučina se štěněčím kukučem že :)) jinak by tento film stěží atakoval hranici 60%. Inu tak zlé to nebylo, ovšem scénář byl vážně slaboučkej, pánové si moc práce nedali a hodně věcí si ulehčili. Přitom zde platí ono klišé, že nápad to nebyl věru špatný a dalo se z toho vytřískat mnohem víc. Ale co, za Bena K. tam ty *** dám taky. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015