Reklama

Reklama

Obsahy(1)

John Silver se mezi vraky schází s Max, ta však odmítá jeho vydírání. V následném souboji Israel Hand pobije většinu jejích můžu a Max je zatčena… (TV Prima)

Recenze (5)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poměrně dlouho to vypadalo, že epizodu ohodnotím pěti hvězdičkami, pak ale začali piráti předvádět věci nevídané. Výsledek námořního střetu jsem jaksi nepobral, tak nějak by to vypadalo, kdyby na člověka ozbrojeného pistolí zaútočil tank a prohrál. Podobně "nadšený" jsem byl z nástupu před hlavně mušket v závěru dílu, tohle prostě nedávalo smysl. Škoda. ()

Reklama

italka63 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ještě nikdy jsem neviděla zfilmované trojnásobné protažení odsouzence pod kýlem lodi, musím říct, docela síla.Opravdu podívaná, která s vámi cloumá a je vám z ní podivně. Divoké časy na moři o moc, trošku musíte vypustit logiku, ale to vůbec nevadí. Bohužel, kapitán Černovous skončil... ()

curil 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších dílů celé série. Nečekal jsem, že se ve čtvrté části objeví epizoda, která se vyrovná pokračováním z počátku seriálu. Sice trošku pokulhává za logikou, ale je to především podívaná a pohádka. Poprvé jsem v některém dobrodružném "pirátském" filmu názorně viděl námořní trest protažení pod kýlem lodi, který většinou končil smrtí. To zvláště oceňuji. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama