Projekt minulost

• USA Project Almanac (více)

Když brilantní student (Jonny Weston - Rezistence) se svými kamarády objeví plán stroje, který je může poslat zpátky časem, možnosti se zdají být neomezené. Přepisují historii, aby vyhráli v loterii, váleli u zkoušek a pořádali mejdany jako nikdy předtím. Změnou minulosti však ohrozí budoucnost našeho světa. Mohou napravit škody, které napáchali, než bude příliš pozdě? (Magic Box)

Facerr

Tohle je jeden z těch lepších filmů o cestování v čase. Plusem je o něco větší zábavnost, kterou oceněj hlavně teenee - milovníci párty a rádoby plachý romantiky, která se motá celým dějem, jako jeptiška po pěti pivech. K opravdovýmu thrilleru, jak zní žánrový zařazení, to má přesto docela daleko. Některý momenty, ve kterých cestovatelé časem napravujou minulost jsou docela ok, škoda že jich ale není víc:/ ()

prochyn

Dobrý nápad, ale je vidět, že je to film s nízkým nákladem. A ti pubertální komparzisté - nedá se to ani nazvat herci, ti to celé srážejí o level dolů. ()

Mikecat

Nápad dobrý, prevedenie posraté. To je tak,ked sa deti, ktore sa hraju na hercov hraju so strojom casu a kameraman si zabudol doma statív. ()

Kub_ees

Welcome to Yesterday je ten pravý film o cestovaní v čase. Samozrejme tu máme typické stredoškolské prostredie, jedného géniusa s kamarátmi a sestrou, neskôr sa k nim pridá ešte jedno sympatické dievča. Takýto typ filmu mi sedí, baví ma keď parta tínedžerov niečo rieši. Hlavne to, čo by nemali. Podobne tomu bolo aj v Disturbii či Scary night. Film ma už zo začiatku výborne našliapnuté, trochu som sa nevedel dočkať kedy ten stroj času konečne spustia ale čo je super, je to, že som sa vôbec nenudil. Cestovanie v čase a s ním spojené následky, zamotanie udalostí v príbehu a porušenie sľubu hlavnej postavy, má za následok podobný spád udalosti ako v Butterfly Effect. Určite skvelo natočený a zábavný film. ()

mnx

Oceňuji elegantní vyřešení jednoho z časových paradoxů. Pokud se jedinec setká se sebou samým v jiném čase, tak oba prostě zmizí :) Jsou tu nějaké nedostatky hlavně ohledně logiky, ale u podobných filmů se tomu nevyhne nejspíš nikdo. Cílená klipovitost a handycam mi zde kupodivu nevadily (až na nějaká místa, třeba koncert). Ono asi záleží na celkovém vyvážení kamery, režie, stříhače.. Zde to všechno hezky ladilo a vůbec celý film je koukatelný. ()

B3n

Keď sa banda kreténov dostane k stroju času. Ale bolo to aspoň dynamické, aj keď správanie sa postáv bolo neuveriteľne hlúpe. Netreba vidieť dvakrát. ()

TinyMartina

Nebylo to špatné. Jen mi přijde zvláštní, že si takový génius nepřečetl ani wiki stránku o cestování v čase. Protože tam stvořil případ paradoxu natolik čítankového, že ho zná každý, kdo viděl aspoň jeden sci-fi film nebo třeba Futuramu. ()

Aniki

Levnej film pro mládež, kterej ale (a zřejmě nejen pro tuto cílovku) prostě dobře zafungoval. Zapomeňme na technické detaily či přešlapy, chcete-li. Já bych se zaměřil především na diváctvu umně předhozené motivace hlavních hrdinů pro jednotlivé cesty v čase. Prachy, láska, zábava, to je přesně to, co by si chtěl dopřát úplně každej, ať je mu 16 či 80 let. Tento časo-cestovatelský snímek je jedním z prvních, který s těmito motivacemi zachází narovinu a upřímně, nesnaží se je pokrytecky skrýt. Herecké výkony jsou vzhledem na to, komu především je příběh určen, očekávatelné. Já se kupodivu bavil a se třemi hvězdami nemám vůbec žádný problém. ()

Sefik odpad!

Bohužel jsem roztřesenou kameru a hloupé dialogy nevydržel déle než 13 minut. Nechápu, jak takový zajímavý námět může někdo takto posrat. ()

blade23mc

Každé sci-fi s tématikou o cestování časem nebo nějakou to časovou smyčkou mě vždycky dostane. U tohohle jsem se taky přijemně bavil, nic jsem od toho nečekal, takže jsem nebyl vůbec zklamán s tím co jsem viděl. Herecké výkony celkem ušly a děj i když byl předem jasný, taktéž upoutal nějakou to zajímavou scénou. Trochu sem divím, že jim až tak pozdě došel "motýlí efekt", když postavy působili nadprůměrnou inteligencí.. no každopádně za jedno to shlédnutí ten film stojí. 60% ()

Richi007

Filmy tohohle typu jsou moje krevní skupina, takže já se bavil celou dobu. Začátek trochu delší, než musel být a konec byl pro mě už trochu složitější, každopádně super dílo. Jen ten efekt cestování mohl být víc propracovanější a nejen formou rozklepané kamery, ze které si neužijeme nic, hlavně to zmizení. Už by podobný film mohl být zase natočen normálně a ne touto formou. ()

Bay a jiná galaxie

Bay a jiná galaxie