Predestination

• Česko Paradox času (více)

Chlopotun

No už sa mi veľmi dlho nestalo aby mi pri filme takto šrotoval mozog. Absolútne som nedokázal predvídať čo by mohlo následovať a všetky moje teórie film požul a vypľul záverečnou scénou. Zmohol som sa len na jednoduché konštatovanie, že toto bolo jedno z najväčších WTF za poslednú dobu. ()

pepca72

Tak natěšen na řádnou sci-fi, dostalo se mi akorát cca 50 minut keců v baru, pak pár skoků v čase s transkou, která sama sebe opíchala, porodila si dítě, zastřelila se a v závěru jedna přeživší variace zjistila, že všechno bylo vlastně k hovnu. No paráda. Takovou kravinu, jsem už dlouho neviděl. Ale tváří se to strašně cool. Jo a ta transka, vypadá jak Leo DiCaprio. ()

Pignon

Slepá ulice všech jumpujících filmů. Kdyby to měla být parodie na zmíněné filmy z dílny Monthy Python, tak snad ještě ano, ale na to je v tomto kousku málo humoru. ()

ELDoctorow

Vlastne sa ešte stále neviem rozhodnúť či to bolo tak geniálne a či tak blbé... Nech je však ako chce bavil som sa celú dobu a po skončení mal chuť pozrieť si film hneď ešte raz, poznajúc už pointu a vidieť ho tak novými očami. A o koľkých filmoch sa už len dá povedať, že vás zaujmú, donútia k premýšľaniu a chcete ich vidieť vzápätí znova? U mňa je to teda zriedkavejšie než kvalitne natočená scéna vo filme Tomáša Magnuska, a to už treba oceniť! ()

RoyBatty444

Zaujímavá príbehová linky s viacerými zvratmi. Prijateľne herecky zvládnuté. Film s myšlienkou a na zamyslenie pekné osvieženie vedľa priamočiarych blockbustrov ()

terordemon

Podarené konverzačné zamotané sci-fi o cestovaní časom. Najlepšie je nič viac o tom nevedieť, lebo všetko čo by sa napísalo by bol spoiler. Aj keď nie je to až také nepredvídateľné a komplexné ako sa to tvári. Ak už máte čo to napozerané a načítané tak to uhádnete niekde v polovici filmu. 70% ()

Marlo

Sci-Fi ? Spíše komorní drama řízlé science fiction o 3 hercích řekl bych... Pro mne osobně dost nečekaný a nezvyklí. Dlouho jsem neviděl tak zvláštní film s pro někoho šokujícím závěrem. Nelze moc říct co mě na filmu štvalo a naopak abych nějak nespojleroval...což by u tohoto kousku byla škoda. Rozhodně jsem se nenudil ale od půlky filmu my bylo tak nějak jasné kdo je vlastně kdo což mělo bát vlastně nejvíce cool na tomhle filmu,,, ()

zekon

Povedené sfi-fi kde zmatek působí zajímavě a motanice je rozmotaná na konci. Po tom co napsal Verbal není co popisovat :-D ()

Tess92

Už po zhlédnutí traileru jsem si vlastně nebyla jistá, jestli to chci vidět. Po shlédnutí vím, že jsem se o tento zážitek mohla ochudit. Asi nejsem dostatečně inteligentní a nechápu ty úžasné paradoxy, ale nemám dojem, že můžu mít sex sama se sebou abych se z toho narodila já. A vůbec k čemu? Nějak nechápu, proč celou dobu někdo jenom trpí... ()

KreeDmaN

Kdo potřebuje 160 milionů dolarů a skákat červími dírami na planety, kde hibernuje James Bourne, když můžete mít nejlepší sci-fi tohoto roku, která byla vydaná za pár šupů hned na DVD, u vás pěkně v obýváku. Pokud milujete Loopera, T2, 12 opic, tu jednu scénu z Vězně z Azkabanu, Buttrefly effect a jim podobné, tady budete po skončení filmu hledět tupě do monitoru a přemyšlet nad tím, what the frack just happend? Konečně někdo v hollywoodu pochopil, jak točit filmy o cestování v čase bez toho, aniž byste se museli hádat s kamarády do krve o ukončení Loopera. Třeba si více režisérů přečte teorii o vyměněném dítěti Hiltera nebo Šíleném vědci a já si v budoucnu užiju více Predestination orgií. Díky bohu za tento počin. ()

AmunRa

Neprávem opomíjený film aspirující na nejlepší časovku a nejlepší SF roku 2014. Film je rozvinutím krátké povídky R. A. Heinleina a je v podstatě atmosférickou komorní konverzačkou. Právě atmosférou a nakonec i hlavní postavoou silně připomíná Gattacu. ()

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?