Komentáře uživatelů k filmu (310)

 • Sarkastic
  **

  „Říká ti něco záložka historie internetu?“ – „Jo, já mám ČVUT.“ – „Tak to leccos vysvětluje.“ Zpočátku jsem si říkal, jestli to čsfd, imdb a hlavně tvůrci myslí s žánrem „komedie“ vážně. Nakonec se z toho jakási tragikomedie vyklubala a zaznamenal jsem pár tak dementních hlášek, až jsem se jim musel zasmát (typu „Já nedávám…já se vdávám, chichi.“). Jinak jsem ale dostal nesympatické postavy, které byly „vypatlané až na půdu“ (mým „favoritem“ byl Štěpán), spoustu umělosti, trapnosti (jen té minimálně vtipné), pochybné zpovědi směrem k divákovi, narážky na Slovensko (za nejtvrdší považuju asi „zem třetího světa“), snahu o úlitbu mužské části publika a zvracení za doprovodu harfy (závan originality, ehm). Jako jediný klad filmu vidím překvapivý fakt, že jsem se vlastně moc nenudil (čemuž jistě nemalou měrou pomohla naštěstí relativně krátká stopáž). Celkově to tak vidím na 2*. „Iveta je Slovenka, ty jo, východňárka.“ – „Jo a co to má s tím společnýho, že to je východňárka?“ – „No ne, to je prostě…to je jinej, jinej druh, že jo, to není ňáká fiflena, co se támhle tahá někde po diskotékách, že jo, to je prostě holka, kerá vyrostla mezi medvědama.“(26.1.2015)

 • Fracek
  odpad!

  Tvl, kterej prokouk poradil velkýmu mágovi kinematografie začít používat světlo a stín ala Donšajni? To je jako říct bábě, který něco nesluší, že krásně vypadá a pak se těšit z toho, v jakých je sračkách. No povedlo se, film je pro mě totální propadák, naprosto nekoulatelný. K tomu nehééérečky a neheéééérci ala Růžová ordinace v dialozích 25 cenové skupiny dokonale vymytých mozlů. Fuj tajbl, to byla sračkovice, naštěstí jsem to vydržel jen 15 minut. Hřebejk se dle mého pomátl, jak mu někdo poradil, jak začít umělecky točit a on v tom jede a jede a jede ... schválně kam dojede. Ta pointa je v tom, že pokud chci postavit film na dlouhých dialozích, pak k tomu potřebuji herce typu Menšíka či Bohdalky. A když to notabene chci naladit na umělecký árt, tak to už je pak opravdu kumanina dát nějak snesitelně dohromady, zvláště u komedie, kde se zase až tak na árt nekouká, ten si divák najde ve filmu, na který jde právě kvůli tomu ártu. Takže jak může být někomu smutno, když mu umře drahá osoba, tak je mi smutno, že odchází takový režisér, který natočil Pelíšky a Musíme si pomáhat ...(23.10.2014)

 • bilder
  ***

  No nevím. Holky mi dost lezly na nervy. Nechci rovnou napsat, že to byly krávy. Když tak jen krávy pod vlivem. Nevěsta fakt na zabití. Hřebejk by měl zapřemýšlet opravdu vážně o další tvorbě. Možná by nemusel natočit každý rok nový film, ale jednou za čas nějaký pořádný. Ale asi tak tři momenty byly vtipný, tak dávám tři *(24.10.2014)

 • Trixinka
  odpad!

  Ne, ne a ne. Naprostá ztráta času, úsměv se dostavil pouze jednou - na konci. Jedno velké nic.(25.10.2014)

 • gael83
  *

  Neuvěřitelně sračkoidní, na malé ploše i tak šlo vytvořit dojemně-depresivní atmosféru aniž by dámy hrály, jak z pomocný školy kontra manio-depres psychóza. Chtělo se to uvolnit dát každýmu frťana a rozjet to, né my si dáme činohru jak z prváku. Za mě NE!(26.10.2014)

 • pepca72
  *

  Nechápu, jak v dnešní těžké ekonomické situaci, ve které naše země je, někdo může zafinancovat takovýhle paskvil. Snad je oblbnulo jméno Hřebejk, protože kdyby někdo z producentů před nafinncováním téhle kokotiny přečetl scénář, tak by nedal ani zlámanou východní marku. Tohle přece nemohlo vydělat ani korunu. A rozhodně, to nikoho nemohlo skvěle pobavit. Jednu hvězdu dávám za parádní svatební grcku asi v 15 minutě filmu a za výrok pana Jelena v podání pana Sokola, že Slovensko patří mezi země třetího světa. To je však na film trochu málo. Bravo Hřebejk, bravo, táhneš naší kinematografii k ledu společně s trapným Magnuskem a senilním Menzlem.(30.10.2014)

 • teseth
  odpad!

  Trapná frivolní debilita, kde většina hereckého obsazení (celkem 4 z pěti) tvrdě přehrává a vytvářejí extrémní situace, které se snaží rádoby vyřešit. To nejvíc mlátí do oči u trojice žen, které chlastají v nějaké zapomenuté knajpě kde se celý rozhovor točí kolem chlapů a hlavně nevěrného ženicha. Ne ne ne. Tohle vůbec nemělo jít do kin. Tohle se mělo vysílat na ČT2 ve tři ráno aby si většina našinců nekazila chuť a idee o tom, že český film má ještě nějaký smysl.(31.10.2014)

 • Popinodan
  **

  Rozhodně slabej Hřebejk. Po shlédnutí filmu zůstane asi jen hudba....Zakázané uvolnění..... Ovšem Ondřej Sokol nezklamal,a Hana Wagnerová příjemě překvapila. Uplně zlé to nebylo,spíš film pro něžnější pohlaví. Za mě Slabší průměr.(1.11.2014)

 • Anette3
  *

  Nuda a zase nuda. Žádný český humor, žádná zajímavá zápletka. Aneb jak se dále nudit už v tak dost nudném večeru ;)(5.11.2014)

 • lacerta
  odpad!

  Co to mělo být? Pořád jsem čekala, kdy se to rozjede a nakonec nic? Snad jediné, co mě na tom bavilo, byla záměna Jelena s jelenem a Sokol.(8.11.2014)

 • mysterious.
  ***

  Začátek filmu byl super, ale potom mě děj samotný přestával bavit. Nakonec jsem film shlédnul celý i přes to, že celý děj se odehrává v jedné hospodě. Za minimální náklady natočen průměrný český film.(8.11.2014)

 • rubimori
  odpad!

  Jeden z nejhorších filmů, které jsem v poslední době viděla. Naprosto o ničem. Pouze ukřičené a hysterické ženské, které jsem měla chuť praštit i já. Navíc Hana Vagnerová podle mě naprosto neumí hrát. Tu roli bych snad zahrála líp i já.(14.11.2014)

 • Mark1983
  odpad!

  No - tomu se říká filmová stupidita,která nestojí ani za mrknutí.Jako by se někdo nudil a šel někam se svou novou kamerou natáčet,a rozhodl se,že to zkusí v baru.(19.11.2014)

 • Footman33
  **

  Jeden velkej omyl(2.12.2014)

 • zeromen
  odpad!

  Další česká kravina a hovadina, prosím už další české filmy netočte. Je to světová ostuda, ty české kraviny.(8.12.2014)

 • mia.com
  *

  To byla ale blbost o ničem. Celou dobu jsem měla chuť té hysterické dementní nevěstě lištit...jedna hvězda pro Sokola, toho mám prostě ráda.(11.12.2014)

 • kacudzde
  *

  Je velice smutné, že režisér, který dokázal natočit tak skvělé české filmy, se podílel na takové zbytečnosti.(1.1.2015)

 • mine.slayer
  ***

  Rozhodne netypicka Hrebejkovina a take slaby odvar jeho predesle tvorby, ale to uz je hodne dlouho i presto jsem se celkem solidne bavil.(1.1.2015)

 • LencaN
  **

  Že já to vůbec sledovala. Postavy byly napsané tak stupidní, že se ženské neustále chovaly jak kdyby trpěly nějakou psychickou poruchou, přinejmenším byly hysterické, chlapi (hlavně Sokol) zase pro změnu jako pitomci největší, vypjaté situace byly dost na sílu. Zápletka zajímavá - únos nevěsty svědkyní ženicha, zajímavé křižování vztahů a incident s jelenem, který mnohé ukázal. Je fakt, že mě něco nutilo, dívat se až do konce. Přece jen lidská trápení s láskou a vztahy vůbec jsou komplikované. Ale prostě bylo nespočet momentů, kdy jsem si říkala "To je blb*st!"(1.1.2015)

 • The_Mask
  ***

  Jako divadlo to má tedy lepší drive, tady je trochu víc vláčnější, ale pořád to celkem šlo.(2.1.2015)

 • M_crha
  *

  Ta jedna hvězdička je za to, že mi bylo blbé dát odpad někomu kdo natočil Pelíšky. Tak, že tak.(6.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace