Hráči - Série 1

(série)
Komedie / Drama / Sportovní
USA, 2015, 4 h 30 min (Minutáž: 25–29 min)

Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon, Rob Corddry, Peter Berg, Taylor Cole, Dulé Hill (více)

Epizody(10)

Bývalá hvězda NFL se chce prosadit jako finanční manažer, a tak uzavře smlouvy s ostatními hráči zvučných jmen. Problémy na sebe ale nenechají dlouho čekat. (Netflix)

Jaro.Krafcik

No neviem, po prvej serii som dosť rozpačitý a neviem či si pozriem ďalšie serie, teraz v tejto určite nie, sú aj lepšie seriály aj keď vidieť The Rocka mimo filmového plátna bolo fakt prekvapenie, kto vie koľko mu zaplatili. Ale zrejme si to užíval. Ešte treba uznať že tá krátka stopáž nebola na škodu, lebo dlhšie epizódy by už asi nudili. 3* ()

Likan7

Skvělá práce. Hráči jsou oddechový, lehce komediální seriál a minimálně v první sérii si všech 10 dílů udržuje vysokou laťku. Americká smetánka kolem amerického fotbalu, spousta krásných žen, ještě hezčích aut a drahých ptákovin. Za mě dobrý! ()

• Vedlejší roli si zde zahrála hvězda NBA Chris Andersen alias „Birdman“, který zde ztvárnil sám sebe. (Punisher)
  • Hosté si v domácím kině pouštějí film Ona (2013). (Hovadin)