Rande na dvě noci

Po velmi politováníhodné společně strávené noci se dva cizí lidé vzbudí a zjistí, že prospali blizard, který zasypal sněhem celý Manhattan. Teď zůstali uvěznění v malém bytě a jsou nuceni se seznámit mnohem víc, než by noc strávená s náhodnou známostí vyžadovala. (Filmbox)

campix

Hodně příjemná malá romantická komedie, která splní přesně to, co čekáte. Chemie ústřední dvojice funguje na výbornou. Není to zbytečně hloupé a i když šablonovité, tak celkově hodně sympatické. Rande na dvě noci ukáže, co se všechno může stát pokud během Vaší známosti na jednu noc město postihne obrovská vánice a vy nemůžete ráno rychle prchnout. ()

flyboyeda

I s minimem prostredku lze natocit zabavnou konverzacni komedii, kdyz mate dobre napsany scenar a uveritelnou ustredni dvojici. V pameti tento film asi neutkvi, ale rozhodne pobavil. ()

sugythesugar

Dostalo ma to. Jednoduchá zápletka pre "uväznenie" dvoch ľudí (ehm ehm trochu to smrdí Orient Expresom) na jednom mieste aby sa mohli zamilovať. Je to trochu indie, trochu drama, ale najmä komédia. Povedal by som, že dosť generačná komédia. Divím sa, že mi tak dlho uchádzala. Rád si to zopakujem. EDIT po dvoch roch: Analeight Tipton. Herečka, ktorá nie je prvoplánovo sexy, ale má niečo do seba. Jej herecký tandem dotvára skvelý Miles Teller (Whiplash). Jednoduchá zápletka o dvoch ľuďoch v zvláštnych obdobiach svojho života. Chcú si jednoducho vyčistiť hlavu jednorázovým sexom. Plány im trošku skomplikuje snehová kalamita, ktorá im znemožní sa nenápadne vyplížiť a ísť domov (walk of shame). Samozrejme, že po netypickej noci majú na seba utvorené isté názory, ktoré si veľmi rýchlo a často bez servítky navzájom povedia. Ale aj tak postupne zisťujú, že majú spolu niečo spoločné. Toto režijné cvičenie, kedy sú dvaja ľudia zavretí v jednom byte, je pre Valentínky večer počas panovania koronavírusu docela dobrý tip na večerný film. ()

viperDavid

Jedna z dalších love komedií. A mě se to líbilo, jsem strašněj romantik. I moje bývalá to přiznala a to mě nesnáší. Prý mám romantiku s kudlou v těle. Úplně mě zahřálo u srdce když mi to řekla. Na 30 setin sekundy jsem se k ní chtěl i vrátit. Nicméně nikdy se mi Tiptonka - jako čaj co ? moc nelíbila, ale tentokrát byla fakt sexy, hlavně bez kalhotek. Ty vole já jsem fakt idiot...no nic 4 hvězdy ()

Johnny.ARN

A hentoto povinne púšťať na školách a iných inštitúciách, aby sa k tomu dostalo čo najviac ľudí! Teda aspoň po tú časť, kde otvorila skriňu. Potom to už išlo do sračiek a klasického romantického filmu. Ale to všetko predtým ... 4 z 5 ()

Pavlínka9

Davies182 to řekl správně: Přímo do ksichtu. Okouzlen, zamilován, zničen. Romance, na kterou nestačej všecky hashtagy světa. :) Zcela s tím souhlasím :) Tohle je tak krásné, že to prostě byla láska na první pohled :) Myslím pro mě - filmový :) Miles je můj oblíbenec a i ona mi sedla :) Ale hlavně ta situace a skvěle využitý čas :) :) Dlouho jsem se tak upřímně nezasmála :) ()

uiu

Taková ta oddychovka pro všechny, co mají rádi netradiční teen komedie (ono hrdinové už teen nejsou, ale sorry, chovají se tak). Především konverzačka, která nenudí, je to v podstatě two man/woman show a stopáž nějaká hodina a 20 minut je strašně fajn. Jen ten konec byl trochu hodně WTF (nechat holku zabásnout, protože chcete zjistit její příjmení je trochu moc a když mu ona během minuty odpustí, to je taky trochu moc). ()

venison

"Páni, ten chlap je vůl." - "Jak to myslíš?" - "Seznámili jste se na střední, ne? Takže si myslí, že seš určitej typ a myslí si, že potká stejnej typ holky znova, až bude připravenej. Ale až bude takovou už nenajde. Nemá ani tušení jak seš vzácná.." Romantická komedie "Rande na dvě noci" je především odpočinková slaďárna pro ženušky.. Super sexy holka má trable v lásce, tak se rozhodne (na základě motivace kamarádky) pro sexseznamku a z rande na jednu noc se shodou strašlivého počasí stane rande na dva dny.. No a Ti dva se zamilujou.. A aby to nebylo tak jednoduchý, tak tam prostě musí dojít k "drobným" komplikacím.. Prvoplánové už podle názvu, ale sympatický "kluk od vedle" Miles Teller to dost zachraňuje.. Jo a pak taky striptýzová sekvence.. Tak trošku pohádka se zajímavým základem o tom, že by spolu partneři měli především komunikovat.. ()

hroubek

Two Night Stand vypadalo zajímavě v traileru a hlavní hereckou dvojici můžu, takže jsem si řekl proč to nezkusit. Max Nichols začne se zajímavými záběry a titulky, které mě hodně pobavily a pak se vrhne na zápletku. Zápletka není složitá a ani zas tak originální, ale hlavní herecká dvojice jí zvládne utáhnou skoro po celou délku filmu(až na ten konec, který není nejhorší, ale dovedu si ho představit jinak). Filmu rozhodně pomáhá, že nemá přepálenou stopáž, a že dialogy a děj mají svižné tempo a nestačí začít nudit. Obyčejný milý film na večer, který rozhodně neurazí a může jen a jen potěšit. ()

Ace.Anita

Chce se mi říct něco jako že je to moc vtipně napsané, skvěle obsazené, zahrané, zrežírované, ale popravdě řečeno, nemám páru, co z toho může za to, že už jsem si to pouštěla čtyřikrát. A vlastně je mi to jedno, páč stejně nejsem žádná kritička, je to prostě <3, and that's all that matters. ()

Mishqo

75% .... Tématicky nič originálne, ale forma bola rozhodujúca. Veľmi milé, prirodzené a vtipné a nie všetko bolo klišé. Aj ústrednému duu to pasovalo. Plus dobrá hudbica v pozadí. Taká príjemná jednorázová oddychovka. :) ()

VanTom

Tohle mi netušeně sedlo, možná i proto, že s názory toho kluka (na práci, ctižádostivost, …) se ztotožňuji. Samozřejmě, že záminka, jak z jedné noci náhodného sexu (domluvené za pět minut přes internetovou seznamku) udělat dvě, které musí sympatický pár strávit pospolu, byla za vlasy přitažená (sněhová kalamita v NY? :-)). Ale koho to tlačí, když se po prvotní nevraživosti zamilovával tak nenuceně, přirozeně a nevyhnutelně? ()

Sany33

Max Nichols si pre svoj celovečerný debut nemohol vybrať lepšiu ústrednú dvojicu ako práve Milesa Tellera a Aneleigh Tipton. Funguje medzi nimi veľmi dobrá chémia a aj s využitím iba veľmi malého množsvta interiérov a priestoru pred kamerou vedia zahrať veľmi emotívne a miestami aj dosť zábavné pasáže. Humor funguje veľmi dobre, dramatické scény už trocha kulhajú a nevedia dosať z človeka tú správnu emóciu ale ako oddychovka funguje film veľmi dobre. 78% ()

V.Silver

A já to trochu nadhodnotím, protože to byla vážně zábava. Konečně romantická komedie, která není úplně tuctová, nikdo v ní neumírá na rakovinu a řeší vlastně jen taková hovadina jako sex a(nd the) city. A vtipně, nutno poznamenat. Pěkně ironicky. Za fajn jednohubku dávám 70% ()

Guzo

Velmi povedená romantická komedie, která sází hlavně na dialogy mezi hlavními postavami. Premisa i děj jsou dost jednoduché, ale to filmu naštěstí na ničem neubírá. Všem je samozřejmě od začátku jasné, jak to celé dopadne, ale už jsem viděl mnoho žánrově podobných filmů, které nestály za nic, proto jsem za každý takový kousek rád. A i když hlavní herecké duo moc nemusím, sem (a k sobě) hezky sedli. 75 % ()

sedm.1

Velký paradox. Two Night Stand jsem chtěl vidět především kvůli účinkování mého oblíbence mezi mladými herci Milese Tellera a naopak jsem váhal kvůli účasti nesympatické ošklivky Analeigh Tipton. A samozřejmě to dopadlo zcela opačně. Milles je tu zcela mimo, divnej, nesympatickej, otravnej a Analeigh to zde naopak neskutečně sluší, ten film táhla a fakt mi tu upřímně sedla. Prostě paradox. Každopádně, když tedy pominu toto ústřední herecké duo, což je ovšem dost těžké, neboť ten film je jen a jen o nich a z obrazovky prakticky neslezli, tak je to vážně ubíjejících 80 minut. Já mám upřímně konverzační snímky rád, ale tady minimálně první hodina byla skutečně o ničem. Ale tak strašně o ničem, že mi hlava nepobírala, proč tohle někdo vůbec točí, vždyť ten jejich dialog byl tak moc prázdný, bez hloubky, bez smyslu a především bez pointy. Poté naštěstí ale došlo k jemnému zvratu a k něčemu, co by se vzdáleně dalo nazvat zápletkou, což mě vytrhlo z těžké letargie a já se začal dokonce i bavit, ale to zbývalo do konce prakticky už jen pár minut, takže když se začalo v podstatě konečně něco dít, byl konec. Smutné. Krom zbytečnosti a nesmysluplnosti zde zkrátka tvůrci nedokázali nabídnout nic jiného, emoce žádné, atmosféra žádná, styl žádný, vymeteno, duto, filmové vakuum. Anebo si sbližování dvou mladých lidí představuji prostě jen úplně jinak, přeci jen jsem už asi jiná, starší generace. Taky možnost :-/ . ()

Hanys_

Asi první film s Tellerem, který mi fakt nesednul. Tahleta klišé jsou skoro v každém filmu (hlavní hrdinové jsou strašně sofistikovaní, mají na všechno pohotovou a vtipnou odpověď a navíc vlastní nějakého debilního kamaráda), ale tady to prostě nefunguje. Navíc ten závěr...really? ()

Adramelech

Romantický konverzační film. Pro mě docela nuda. Nejlepší scéna byla ta, jak chlápek s ženskou hráli stolní tenis, ale dělalo jim problém trefit se do míčku, protože oba byli sjetí hašišem. ()