Knihu neznám, ale věřím, že asi bude dechberoucí, tedy úplně jiná (čti mnohem lepší) než tento film AJ. Formální stránka nemá větších problémů, bohužel už mě začíná srát forma flashbacků, kór v situaci, kdy tvůrce nedokáže řádně chytit diváka za gágor. Obecně jsou skoky dále či blíže do minulosti vhodné pouze v případech, kde audience dostává neúprosný emociolání világoš, čímž mu tvůrce nechává vydechnout. Bohužel AJ se daří budovat atmosféru tíhy událostí jen obtížně, přičemž zmíněná strukturalizace příběhu k tomu přispívá měrou vrchovatou. A ona je to vlastně největší výtka. Jak by to bylo krásný a vyšponovaný, kdybychom byli svědky lineárního příběhu od dětštví, přes Olympiádu, leteckou válku, námořní survival, až po zajetí? Bohužel, nedá sa. Na přes dvou hodinách jsem netrpěl, ale díky podmáčenému střelnému prachu Unbroken doporučit moc nemůžu. 65%(5.5.2015)

• Baronne

Víš, že když dáš do koláče tři dobrý ingredience, tak z toho může bejt taky pěkná sračka ? Víš to Angelino ? Že takhle zprcat několik filmů dohromady je na hovno (Gump, Koleje Osudu, Against the Sun) ? Prosím, už to nedělej, radši se starej o ty tvoje spratky a hraj v průměrnejch chujovinách. Ale fakt netoč. Zkus třeba udělat dobrej koláč.(16.7.2015)

Mňom. To že Angie dokáže zaujať pred kamerou to sme už zistili. A to že dokáže zaujať aj za kamerou (bez sexi figuty) to som zistil teraz. Zaujímavý mix žánrov (cez šport, vojnu až po drámu o prežitie) a tvrdý režim tam v tej dobe je hlavný ťahák filmu. Mohlo by to byť aj o niečo kratšie, aby sa pridalo na tempe, každopádne ja som sa moc nenudil. Fajn hlavný hrdina, dobrá hudba Desplata a sympatický záver. 80% - 4*(5.5.2015)

Angelino! Nikdy bych si nemyslela, že tohle řeknu, ale jsi dobrá! Skvělé scény, výborně natočené utrpení, opravdu jsem to prožívala s nimi... A opět jsem ráda, že jsem si nic k filmu nečetla... protože o to víc mě potěšilo, že je to natočeno podle skutečné události... Skvěle zpracované válečné drama.(17.6.2015)

Pro mě trochu zklamání vzhledem k tomu o jak dobrý příběh jde. První půlka byla docela dobrá, ale v té druhé se to začalo docela kazit. Především jde hrozně moc vidět, že film je určený pro amerického diváka, který doslova musí mít k dispozici ukázky toho jak jsou američani výjimeční a neporazitelní. Narážím na scénu kdy za jedno odpoledne dostane hlavní nezlomná postava za jedno opoledne od svých asi 120ti spoluvězňů ránu do hlavy ale je zcela v pohodě. Zmínění spoluvězni jsou to navíc zcela do počtu, ve snímku jsou zcela ignorováni a vše je vyloženě zaměřeno na Louise...6/10.(18.3.2015)

• - Louis Zamperini, ktorý prežil pád lietadla v Pacifiku, strávil 47 dní na plti a potom prežil viac ako dva a pol roka ako vojnový zajatec v niekoľkých japonských väzenských táboroch. (figliar)

• - Domhnall Gleeson (Phil) zhubl během natáčení o více než 25 kilogramů. Také Finn Wittrock (Mac) musel výrazně ubrat na váze, což se mu hodilo i pro roli Alberta ve filmu The Normal Heart (2014). (herr_carter)

• - Skupina Coldplay speciálně pro film napsala skladbu "Miracles". (M.u.t.t.t.y)