Reklama

Reklama

Zdravím, dámy!

(seriál)
  • USA Hello Ladies
Trailer 1

Epizody(8)

Obsahy(1)

HBO uvádí premiéru nového komediálního seriálu o nepříliš obratném Angličanovi, který hledá ženu svých snů v Los Angeles. Stephen Merchant ve své první seriálové roli ztvárňuje Stuarta - web designera, který se přestěhoval z Anglie do Los Angeles v naději, že zde nalezne vzrušení, romantiku a možná i partnerku. Stuart pracuje z domova a dobře si rozumí s pohlednou spolubydlící Jessicou (Christine Woodsová), i když je evidentní, že ona o něj coby partnera nemá zájem. Značně neomalený a o to více urputný Stuart je posedlý touhou proniknout do okouzlujícího světa ctihodných lidí. Stuarta lákají nejlepší restaurace a noční kluby, ale jeho buranství ho většinou nechává trčet přede dveřmi vyhledávaných podniků. Během osmi dílů seriálu Stuart přesto tvrdošíjně obráží společenskou scénu v L.A. a vyhledává krásné ženy - často ve společnosti kamarádů Wada (Nate Torrence), jenž se potýká s rozvodem a Kivese (Kevin Weisman), charismatického paraplegika, který u žen skóruje daleko více, než Stuart nebo Wade. (HBO Europe)

(více)

Videa (17)

Trailer 1

Recenze (37)

McClane 

všechny recenze uživatele

Hodnocení pilotu: Stephen Merchant jako anglický nerd v LA, který to ze ženskejma vůbec neumí a myslí si, že na to jde správně. Postavička stokrát provařená, takže jde jen o to, jestli je dobře napsaná a zahraná. Což bohužel moc není, povedenej vtípek vykoukne z moře nudy jednou za čas a všechna vina padá přímo na Merchanta, který je zodpovědný za scénář i hlavní roli. 40%. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Secondhand Embarrassment: The Series. Těch chvil, kdy se hlavní postava chová jako totální pako, rochní se ve vlastních dialogových i fyzických trapasech, je v každé epizodě hodně. Chvil, kdy je kvůli byť jen letmému kontaktu s kolemjdoucí kráskou ochoten hodit libovolný počet přátel pod autobus, je bohužel ještě více. Seriál mi potvrdil, že mě Merchantovo fyzické herectví baví, ale jeho Stuarta jsem chtěl zabít stejně často jako jsem ho litoval. ()

Reklama

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Stephen Merchant, známý hlavně jako "spoluhráč" Rickyho Gervaise, tentokrát příchází s vlastní show. Zábavnosti jeho společných projektů z Gervaisem ale tato novinka nedosahuje. Celé Hello Ladies je takové uvolněné, někdy až ospalé, založené hlavně na trapasech neohrabanců bez sociálního cítění a jejich snaze zapadnout do společnosti. Merchantův osamělý nerd, snažící si urputně nabalit ženskou, je zároveň na zabití i k politování. Samotný seriál pak budí místy rozpaky, ale pokud je vám tento typ humoru blízký, rozhodně se tu pár vtipných míst najde. První tři díly - 60% ()

milka 

všechny recenze uživatele

Stephen Merchant si odběhnul od Ricky Gervaise k HBO a natočil si sitcom o tom největším looserovi ze současné televizní nabídky. A funguje to až překvapivě dobře. Mnohé situace, ve kterých chce hlavní hrdina někoho zbalit, jsou sice dovedeny až do samotné krajnosti a dovedou charakter až za hranici trapnosti, to však ve většině případů vyznívá jako ta správná taktika. Humorných situací je až až, smál jsem se nahlas až překvapivě často a počet hlášek může Merchantovi již teď závidět většina letošních nových sitcomů. I ostatní postavy jsou navíc velmi dobře napsané, všechny se uvěřitelně vyvíjejí a divák získá pocit, že podobného smolaře vlastně možná taky zná, nebo jim i někdy sám byl. Jenom ne samozřejmě tak velikým a zábavným. Jenom škoda až příliš se opakujícího schématu, které se začne narušovat až ke konci. I tak ale hodně velká spokojenost. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Hlavní hrdina je nerd kolem 35, co se snaží být cool, balí ženský, vnucuje se, snaží se, prostě je to NESKUTEČNEJ opruz. Tak neskutečnej, až z toho bolí oči. Chápu, že to je hlavní pointa seriálu, ale co naplat, když mě právě ona pointa neskutečně sere. Pilot jsem nakonec přetrpěl, ale tím to hasne. ()

Galerie (62)

Zajímavosti (1)

  • Jessica v tejto epizóde čaká, či dostane úlohu v seriáli NCIS (2003–2021). Aj predstaviteľka Jessicy (Christine Woods) v skutočnosti hrala v NCIS. (shushen)

Reklama

Reklama