Nastala chyba při přehrávání videa.
 • neoBlast
  ****

  Výborná jednohubka, která se nepřejí, páč skončí rychleji než si uvědomíte, že jste na konci. Ano, Stephen Merchant jede ve vyzkoušených kolejích, ale jako tvůrce i jako herec je mistr a učitel přes trapnost. Zatímco Ricky Gervaisovi již jeho ubožáčky nežeru, Merchant působí filmověji (HBO produkce mu prospívá) a mnohem uceleněji než třeba BBC skvosty Extras a Kancl. Originalitu nehledejte, ale zábavu v postavách jsem si našel okamžitě. Navíc Kyle Mooney před SNL se cení. 80 %(8.1.2016)

 • lardko
  *****

  Stephen ( Stephen Merchant ) si myslí o sobě že je borec , a chce vždycky zbalit nějakou modelku , ale to se mu nepodaří , ikdyž v osmém dílu by to zvládl , kdyby neodjel za sestrou :-D . Stephen mě v tomhle filmu vůbec nezaujal. Vím že je to hlavní postava , a tenhle seriál je zaměřený na něj , ale mě nijak nepřekvapil. Jessica ( Christine Woods ) byla celkem dobrá , a dalo se na ní pěkně koukat , ale pořád nebyla ta NEJLEPŠÍ ZE SERIÁLU ! Ten kdo byl podle mě nejlepší byl Wade ( Nate Torrence ). Na Weda se krásně koukalo. Ten ty emoce prostě uměl prožít ! jako správnej herec. O tomhle seriálu sem si nezistil info , takže nevim jestli to skončí osmi díly , nebo to bude pokračovat. Seriál je podle mě skvělý , jen bych byl rád kdyby seriál pokračoval , a natočilo by se tak přes 100 dílů, protože 8 je fakt málo , a ještě k tomu ten konec neskončil moc dobře. Wade se rozvedl se svojí ženou , a nijak to s ní neviřešil. Jessicu přeobsadily v seriálu. A Stephen nenašel tu pravou. Myslel sem si a doufal jsem že to skončí nějak takhle: Wade se dá zase se svojí bývalou ženou dohromady , a budou spolu se svým dítětem. Jessica si zahraje v dobrém filmu , a pak se z ní stane skvělá herečka. A Stephen najde tu pravou. Ale nebude to herečka. Škoda že to celé dopadlo tak jak to dopadlo. No co seriál je opravdu dobrý DOPORUČUJI SHLÉDNOUT ! Za mě ***** 97%.(18.12.2014)

 • Philcze
  ****

  Poloviční výhra. Líbí se mi, že Merchant ze sebe umí udělat úplného pitomce a je to ve většině případů dost vtipné. Škoda, že formule "pokusim se někoho sbalit --> podvedu při tom všechny přátele --> nepovede se mi to" se objevuje v sedmi z osmi dílů a po čase začne být dost předvídatelná a únavná. K tomu si ještě Merchant sem tam vypůjčí vtípek ze svého stand-upu a začínám pomalu přemýšlet nad tím, proč vlastně celou sezónu hodnotím pozitivně. Je ale třeba ocenit seriál, který je koncipován tak, že hlavní hrdina zkrátka je nesympatický idiot a závěr mu nepřináší v podstatě žádné rozhřešení. A určitě pomáhá i to, že je to nejvtipnější nový seriál podzimní sezóny. 1. sezóna - 70%.(18.10.2013)

 • Gogo333
  *

  Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 25 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 7+1 _ Merchanta bez Gervaise vůbec nemusím a tady je to opět důkaz, že samotnýmu mu to nejde. Je strašně nesympatický, jeho postava je otřesná a natož, že to má být komedie, tak jsem se během těch 4 epizod vůbec nezasmál. Celý mi to přišlo hodně trapný a navíc, že většinu jsem toho už někde viděl. 30%(27.10.2013)

 • santiamén
  ****

  Stephen rozhodně bez Rickyho nic neztrácí, naopak jde z každého záběru vidět, proč tihle dva dlouhé roky spolupracují. Hello Ladies hodně připomíná Life's Too Short nebo Extras právě v postavě často arogantního a sobeckého hlavního hrdiny, který rád míří mimo svou ligu a nalhává si, že má na víc, než ty obyčejné nuly kolem. Stejně jako ve zbytku tvorby Gervaise a Merchanta má ovšem bolestně reálné momenty, kdy se člověku stáhne hrdlo a nemůže než ocenit talent kombinovat absurdní komedii s dojemným dramatem. Jak už bylo řečeno, hodnocení na IMDb v tomto případě vypovídá o kvalitě seriálu z produkce HBO víc.(11.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace