Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  ****

  Stephen Merchant si odběhnul od Ricky Gervaise k HBO a natočil si sitcom o tom největším looserovi ze současné televizní nabídky. A funguje to až překvapivě dobře. Mnohé situace, ve kterých chce hlavní hrdina někoho zbalit, jsou sice dovedeny až do samotné krajnosti a dovedou charakter až za hranici trapnosti, to však ve většině případů vyznívá jako ta správná taktika. Humorných situací je až až, smál jsem se nahlas až překvapivě často a počet hlášek může Merchantovi již teď závidět většina letošních nových sitcomů. I ostatní postavy jsou navíc velmi dobře napsané, všechny se uvěřitelně vyvíjejí a divák získá pocit, že podobného smolaře vlastně možná taky zná, nebo jim i někdy sám byl. Jenom ne samozřejmě tak velikým a zábavným. Jenom škoda až příliš se opakujícího schématu, které se začne narušovat až ke konci. I tak ale hodně velká spokojenost.(8.10.2013)

 • lardko
  *****

  Stephen ( Stephen Merchant ) si myslí o sobě že je borec , a chce vždycky zbalit nějakou modelku , ale to se mu nepodaří , ikdyž v osmém dílu by to zvládl , kdyby neodjel za sestrou :-D . Stephen mě v tomhle filmu vůbec nezaujal. Vím že je to hlavní postava , a tenhle seriál je zaměřený na něj , ale mě nijak nepřekvapil. Jessica ( Christine Woods ) byla celkem dobrá , a dalo se na ní pěkně koukat , ale pořád nebyla ta NEJLEPŠÍ ZE SERIÁLU ! Ten kdo byl podle mě nejlepší byl Wade ( Nate Torrence ). Na Weda se krásně koukalo. Ten ty emoce prostě uměl prožít ! jako správnej herec. O tomhle seriálu sem si nezistil info , takže nevim jestli to skončí osmi díly , nebo to bude pokračovat. Seriál je podle mě skvělý , jen bych byl rád kdyby seriál pokračoval , a natočilo by se tak přes 100 dílů, protože 8 je fakt málo , a ještě k tomu ten konec neskončil moc dobře. Wade se rozvedl se svojí ženou , a nijak to s ní neviřešil. Jessicu přeobsadily v seriálu. A Stephen nenašel tu pravou. Myslel sem si a doufal jsem že to skončí nějak takhle: Wade se dá zase se svojí bývalou ženou dohromady , a budou spolu se svým dítětem. Jessica si zahraje v dobrém filmu , a pak se z ní stane skvělá herečka. A Stephen najde tu pravou. Ale nebude to herečka. Škoda že to celé dopadlo tak jak to dopadlo. No co seriál je opravdu dobrý DOPORUČUJI SHLÉDNOUT ! Za mě ***** 97%.(18.12.2014)

 • McClane
  **

  Hodnocení pilotu: Stephen Merchant jako anglický nerd v LA, který to ze ženskejma vůbec neumí a myslí si, že na to jde správně. Postavička stokrát provařená, takže jde jen o to, jestli je dobře napsaná a zahraná. Což bohužel moc není, povedenej vtípek vykoukne z moře nudy jednou za čas a všechna vina padá přímo na Merchanta, který je zodpovědný za scénář i hlavní roli. 40%.(8.3.2014)

 • novoten
  ***

  Secondhand Embarrassment: The Series. Těch chvil, kdy se hlavní postava chová jako totální pako, rochní se ve vlastních dialogových i fyzických trapasech, je v každé epizodě hodně. Chvil, kdy je kvůli byť jen letmému kontaktu s kolemjdoucí kráskou ochoten hodit libovolný počet přátel pod autobus, je bohužel ještě více. Seriál mi potvrdil, že mě Merchantovo fyzické herectví baví, ale jeho Stuarta jsem chtěl zabít stejně často jako jsem ho litoval.(11.5.2020)

 • matolas
  ****

  Nie tak nekorektné ako Gervaisove počiny, no ona "trápnosť" je tu vyeskalovaná fakt perfektne. Hlavne vidno, že väčšina príbehov je založená na skutočných skúsenostiach a Merchantov cit pre situáciu je naozaj výnimočný. Jeho postavy ma síce až tak nebavili (okrem hlavnej), ale aj tak ide o nesmierne pohodový seriál, ideálny na neskorší podvečer s pohárom vína.(8.9.2015)

 • - Jessica v tejto epizóde čaká, či dostane úlohu v seriáli NCIS (2003–2021). Aj predstaviteľka Jessicy (Christine Woods) v skutočnosti hrala v NCIS. (shushen)