Poloviční výhra. Líbí se mi, že Merchant ze sebe umí udělat úplného pitomce a je to ve většině případů dost vtipné. Škoda, že formule "pokusim se někoho sbalit --> podvedu při tom všechny přátele --> nepovede se mi to" se objevuje v sedmi z osmi dílů a po čase začne být dost předvídatelná a únavná. K tomu si ještě Merchant sem tam vypůjčí vtípek ze svého stand-upu a začínám pomalu přemýšlet nad tím, proč vlastně celou sezónu hodnotím pozitivně. Je ale třeba ocenit seriál, který je koncipován tak, že hlavní hrdina zkrátka je nesympatický idiot a závěr mu nepřináší v podstatě žádné rozhřešení. A určitě pomáhá i to, že je to nejvtipnější nový seriál podzimní sezóny. 1. sezóna - 70%.(18.10.2013)

• Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 25 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 7+1 _ Merchanta bez Gervaise vůbec nemusím a tady je to opět důkaz, že samotnýmu mu to nejde. Je strašně nesympatický, jeho postava je otřesná a natož, že to má být komedie, tak jsem se během těch 4 epizod vůbec nezasmál. Celý mi to přišlo hodně trapný a navíc, že většinu jsem toho už někde viděl. 30%(27.10.2013)

Předem zaujatý kritik by se mohl rádobychytře zeptat: "K čemu vlastně vůbec scénář potřebuje, aby byl hlavní hrdina původem z Británie?". Já jsem (krom toho že Stephen Merchant je ve skutečnosti z Británie) našel alespoň sedm důvodů, které jsou relevantní vzhledem ke scénáři a seřadil je podle abecedy: "bollocks", "bloody", "for fucks' sake", "fuck off", "cheers", "mate" a "moron".(18.11.2013)

Stephen Merchant, známý hlavně jako "spoluhráč" Rickyho Gervaise, tentokrát příchází s vlastní show. Zábavnosti jeho společných projektů z Gervaisem ale tato novinka nedosahuje. Celé Hello Ladies je takové uvolněné, někdy až ospalé, založené hlavně na trapasech neohrabanců bez sociálního cítění a jejich snaze zapadnout do společnosti. Merchantův osamělý nerd, snažící si urputně nabalit ženskou, je zároveň na zabití i k politování. Samotný seriál pak budí místy rozpaky, ale pokud je vám tento typ humoru blízký, rozhodně se tu pár vtipných míst najde. První tři díly - 60%(29.10.2013)

Stephen Merchant si odběhnul od Ricky Gervaise k HBO a natočil si sitcom o tom největším looserovi ze současné televizní nabídky. A funguje to až překvapivě dobře. Mnohé situace, ve kterých chce hlavní hrdina někoho zbalit, jsou sice dovedeny až do samotné krajnosti a dovedou charakter až za hranici trapnosti, to však ve většině případů vyznívá jako ta správná taktika. Humorných situací je až až, smál jsem se nahlas až překvapivě často a počet hlášek může Merchantovi již teď závidět většina letošních nových sitcomů. I ostatní postavy jsou navíc velmi dobře napsané, všechny se uvěřitelně vyvíjejí a divák získá pocit, že podobného smolaře vlastně možná taky zná, nebo jim i někdy sám byl. Jenom ne samozřejmě tak velikým a zábavným. Jenom škoda až příliš se opakujícího schématu, které se začne narušovat až ke konci. I tak ale hodně velká spokojenost.(8.10.2013)