Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  ****

  Stephen Merchant si odběhnul od Ricky Gervaise k HBO a natočil si sitcom o tom největším looserovi ze současné televizní nabídky. A funguje to až překvapivě dobře. Mnohé situace, ve kterých chce hlavní hrdina někoho zbalit, jsou sice dovedeny až do samotné krajnosti a dovedou charakter až za hranici trapnosti, to však ve většině případů vyznívá jako ta správná taktika. Humorných situací je až až, smál jsem se nahlas až překvapivě často a počet hlášek může Merchantovi již teď závidět většina letošních nových sitcomů. I ostatní postavy jsou navíc velmi dobře napsané, všechny se uvěřitelně vyvíjejí a divák získá pocit, že podobného smolaře vlastně možná taky zná, nebo jim i někdy sám byl. Jenom ne samozřejmě tak velikým a zábavným. Jenom škoda až příliš se opakujícího schématu, které se začne narušovat až ke konci. I tak ale hodně velká spokojenost.(8.10.2013)

 • Gogo333
  *

  Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 25 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 7+1 _ Merchanta bez Gervaise vůbec nemusím a tady je to opět důkaz, že samotnýmu mu to nejde. Je strašně nesympatický, jeho postava je otřesná a natož, že to má být komedie, tak jsem se během těch 4 epizod vůbec nezasmál. Celý mi to přišlo hodně trapný a navíc, že většinu jsem toho už někde viděl. 30%(27.10.2013)

 • lardko
  *****

  Stephen ( Stephen Merchant ) si myslí o sobě že je borec , a chce vždycky zbalit nějakou modelku , ale to se mu nepodaří , ikdyž v osmém dílu by to zvládl , kdyby neodjel za sestrou :-D . Stephen mě v tomhle filmu vůbec nezaujal. Vím že je to hlavní postava , a tenhle seriál je zaměřený na něj , ale mě nijak nepřekvapil. Jessica ( Christine Woods ) byla celkem dobrá , a dalo se na ní pěkně koukat , ale pořád nebyla ta NEJLEPŠÍ ZE SERIÁLU ! Ten kdo byl podle mě nejlepší byl Wade ( Nate Torrence ). Na Weda se krásně koukalo. Ten ty emoce prostě uměl prožít ! jako správnej herec. O tomhle seriálu sem si nezistil info , takže nevim jestli to skončí osmi díly , nebo to bude pokračovat. Seriál je podle mě skvělý , jen bych byl rád kdyby seriál pokračoval , a natočilo by se tak přes 100 dílů, protože 8 je fakt málo , a ještě k tomu ten konec neskončil moc dobře. Wade se rozvedl se svojí ženou , a nijak to s ní neviřešil. Jessicu přeobsadily v seriálu. A Stephen nenašel tu pravou. Myslel sem si a doufal jsem že to skončí nějak takhle: Wade se dá zase se svojí bývalou ženou dohromady , a budou spolu se svým dítětem. Jessica si zahraje v dobrém filmu , a pak se z ní stane skvělá herečka. A Stephen najde tu pravou. Ale nebude to herečka. Škoda že to celé dopadlo tak jak to dopadlo. No co seriál je opravdu dobrý DOPORUČUJI SHLÉDNOUT ! Za mě ***** 97%.(18.12.2014)

 • matolas
  ****

  Nie tak nekorektné ako Gervaisove počiny, no ona "trápnosť" je tu vyeskalovaná fakt perfektne. Hlavne vidno, že väčšina príbehov je založená na skutočných skúsenostiach a Merchantov cit pre situáciu je naozaj výnimočný. Jeho postavy ma síce až tak nebavili (okrem hlavnej), ale aj tak ide o nesmierne pohodový seriál, ideálny na neskorší podvečer s pohárom vína.(8.9.2015)

 • KevSpa
  ***

  Stephen Merchant, známý hlavně jako "spoluhráč" Rickyho Gervaise, tentokrát příchází s vlastní show. Zábavnosti jeho společných projektů z Gervaisem ale tato novinka nedosahuje. Celé Hello Ladies je takové uvolněné, někdy až ospalé, založené hlavně na trapasech neohrabanců bez sociálního cítění a jejich snaze zapadnout do společnosti. Merchantův osamělý nerd, snažící si urputně nabalit ženskou, je zároveň na zabití i k politování. Samotný seriál pak budí místy rozpaky, ale pokud je vám tento typ humoru blízký, rozhodně se tu pár vtipných míst najde. První tři díly - 60%(29.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace