Nie tak nekorektné ako Gervaisove počiny, no ona "trápnosť" je tu vyeskalovaná fakt perfektne. Hlavne vidno, že väčšina príbehov je založená na skutočných skúsenostiach a Merchantov cit pre situáciu je naozaj výnimočný. Jeho postavy ma síce až tak nebavili (okrem hlavnej), ale aj tak ide o nesmierne pohodový seriál, ideálny na neskorší podvečer s pohárom vína.(8.9.2015)

• IQ Tiqe

Hlavní hrdina je nerd kolem 35, co se snaží být cool, balí ženský, vnucuje se, snaží se, prostě je to NESKUTEČNEJ opruz. Tak neskutečnej, až z toho bolí oči. Chápu, že to je hlavní pointa seriálu, ale co naplat, když mě právě ona pointa neskutečně sere. Pilot jsem nakonec přetrpěl, ale tím to hasne.(30.9.2013)

Předem zaujatý kritik by se mohl rádobychytře zeptat: "K čemu vlastně vůbec scénář potřebuje, aby byl hlavní hrdina původem z Británie?". Já jsem (krom toho že Stephen Merchant je ve skutečnosti z Británie) našel alespoň sedm důvodů, které jsou relevantní vzhledem ke scénáři a seřadil je podle abecedy: "bollocks", "bloody", "for fucks' sake", "fuck off", "cheers", "mate" a "moron".(18.11.2013)

• McClane

Hodnocení pilotu: Stephen Merchant jako anglický nerd v LA, který to ze ženskejma vůbec neumí a myslí si, že na to jde správně. Postavička stokrát provařená, takže jde jen o to, jestli je dobře napsaná a zahraná. Což bohužel moc není, povedenej vtípek vykoukne z moře nudy jednou za čas a všechna vina padá přímo na Merchanta, který je zodpovědný za scénář i hlavní roli. 40%.(8.3.2014)

• Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 25 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 7+1 _ Merchanta bez Gervaise vůbec nemusím a tady je to opět důkaz, že samotnýmu mu to nejde. Je strašně nesympatický, jeho postava je otřesná a natož, že to má být komedie, tak jsem se během těch 4 epizod vůbec nezasmál. Celý mi to přišlo hodně trapný a navíc, že většinu jsem toho už někde viděl. 30%(27.10.2013)