Reklama

Reklama

Zdravím, dámy!

(seriál)
  • USA Hello Ladies
Trailer 2
Komedie
USA, 2013, 3 h 51 min (Minutáž: 28–30 min)

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

HBO uvádí premiéru nového komediálního seriálu o nepříliš obratném Angličanovi, který hledá ženu svých snů v Los Angeles. Stephen Merchant ve své první seriálové roli ztvárňuje Stuarta - web designera, který se přestěhoval z Anglie do Los Angeles v naději, že zde nalezne vzrušení, romantiku a možná i partnerku. Stuart pracuje z domova a dobře si rozumí s pohlednou spolubydlící Jessicou (Christine Woodsová), i když je evidentní, že ona o něj coby partnera nemá zájem. Značně neomalený a o to více urputný Stuart je posedlý touhou proniknout do okouzlujícího světa ctihodných lidí. Stuarta lákají nejlepší restaurace a noční kluby, ale jeho buranství ho většinou nechává trčet přede dveřmi vyhledávaných podniků. Během osmi dílů seriálu Stuart přesto tvrdošíjně obráží společenskou scénu v L.A. a vyhledává krásné ženy - často ve společnosti kamarádů Wada (Nate Torrence), jenž se potýká s rozvodem a Kivese (Kevin Weisman), charismatického paraplegika, který u žen skóruje daleko více, než Stuart nebo Wade. (HBO Europe)

(více)

Videa (17)

Trailer 2

Recenze (39)

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 25 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 7+1 _ Merchanta bez Gervaise vůbec nemusím a tady je to opět důkaz, že samotnýmu mu to nejde. Je strašně nesympatický, jeho postava je otřesná a natož, že to má být komedie, tak jsem se během těch 4 epizod vůbec nezasmál. Celý mi to přišlo hodně trapný a navíc, že většinu jsem toho už někde viděl. 30% ()

santiamén 

všechny recenze uživatele

Stephen rozhodně bez Rickyho nic neztrácí, naopak jde z každého záběru vidět, proč tihle dva dlouhé roky spolupracují. Hello Ladies hodně připomíná Life's Too Short nebo Extras právě v postavě často arogantního a sobeckého hlavního hrdiny, který rád míří mimo svou ligu a nalhává si, že má na víc, než ty obyčejné nuly kolem. Stejně jako ve zbytku tvorby Gervaise a Merchanta má ovšem bolestně reálné momenty, kdy se člověku stáhne hrdlo a nemůže než ocenit talent kombinovat absurdní komedii s dojemným dramatem. Jak už bylo řečeno, hodnocení na IMDb v tomto případě vypovídá o kvalitě seriálu z produkce HBO víc. ()

Reklama

neoBlast 

všechny recenze uživatele

Výborná jednohubka, která se nepřejí, páč skončí rychleji než si uvědomíte, že jste na konci. Ano, Stephen Merchant jede ve vyzkoušených kolejích, ale jako tvůrce i jako herec je mistr a učitel přes trapnost. Zatímco Ricky Gervaisovi již jeho ubožáčky nežeru, Merchant působí filmověji (HBO produkce mu prospívá) a mnohem uceleněji než třeba BBC skvosty Extras a Kancl. Originalitu nehledejte, ale zábavu v postavách jsem si našel okamžitě. Navíc Kyle Mooney před SNL se cení. 80 % ()

McClane 

všechny recenze uživatele

Hodnocení pilotu: Stephen Merchant jako anglický nerd v LA, který to ze ženskejma vůbec neumí a myslí si, že na to jde správně. Postavička stokrát provařená, takže jde jen o to, jestli je dobře napsaná a zahraná. Což bohužel moc není, povedenej vtípek vykoukne z moře nudy jednou za čas a všechna vina padá přímo na Merchanta, který je zodpovědný za scénář i hlavní roli. 40%. ()

lardko 

všechny recenze uživatele

Stephen ( Stephen Merchant ) si myslí o sobě že je borec , a chce vždycky zbalit nějakou modelku , ale to se mu nepodaří , ikdyž v osmém dílu by to zvládl , kdyby neodjel za sestrou :-D . Stephen mě v tomhle filmu vůbec nezaujal. Vím že je to hlavní postava , a tenhle seriál je zaměřený na něj , ale mě nijak nepřekvapil. Jessica ( Christine Woods ) byla celkem dobrá , a dalo se na ní pěkně koukat , ale pořád nebyla ta NEJLEPŠÍ ZE SERIÁLU ! Ten kdo byl podle mě nejlepší byl Wade ( Nate Torrence ). Na Weda se krásně koukalo. Ten ty emoce prostě uměl prožít ! jako správnej herec. O tomhle seriálu sem si nezistil info , takže nevim jestli to skončí osmi díly , nebo to bude pokračovat. Seriál je podle mě skvělý , jen bych byl rád kdyby seriál pokračoval , a natočilo by se tak přes 100 dílů, protože 8 je fakt málo , a ještě k tomu ten konec neskončil moc dobře. Wade se rozvedl se svojí ženou , a nijak to s ní nevyrešil. Jessicu přeobsadily v seriálu. A Stephen nenašel tu pravou. Myslel sem si a doufal jsem že to skončí nějak takhle: Wade se dá zase se svojí bývalou ženou dohromady , a budou spolu se svým dítětem. Jessica si zahraje v dobrém filmu , a pak se z ní stane skvělá herečka. A Stephen najde tu pravou. Ale nebude to herečka. Škoda že to celé dopadlo tak jak to dopadlo. No co seriál je opravdu dobrý DOPORUČUJI SHLÉDNOUT ! Za mě ***** 97%. ()

Galerie (62)

Zajímavosti (1)

  • Jessica v tejto epizóde čaká, či dostane úlohu v seriáli NCIS (2003–2021). Aj predstaviteľka Jessicy (Christine Woods) v skutočnosti hrala v NCIS. (shushen)

Reklama

Reklama