Adam Klos bez jediného vysvětlení povýšil a soudí trestné případy. Má dceru, jeho matka, Laura, je nezvěstná. A do toho přichází případ mileneckého páru, kdy on je ve vězení a ona ho se zbraní v ruce osvobodí. Pak ale přijde na střelení policisty a malér je na světě. Rozhodně dobrý začátek druhé série, poměrně akční díl, sice sem tam myšky jsou, ale i tak to jen nadprůměrná televizní podívaná. Vyprávění zůstává v duchu první série, což je dobře, protože seriál má své určité kouzlo a svou atmosféru.(30.8.2017)

• IvcaSammet

Absolutní zklamání. Oproti první sérii obrovský propad. Vždyť na první řadě bylo zajímavé právě to, že se divák postupně s případem seznamoval, rozhodoval se, ke které straně se přikloní a nakonec si s napětím poslechl rozsudek. A tohle?! Rádoby kriminálka, která nám ukáže úplně všechno, takže divák už jen nečinně přihlíží na nudný děj, který má ještě navíc tak "zprzněný" rozsudek?! Kam se podělo to kouzlo vcítit se do Adama Klose? ... Zatím hodnotím průměrem, uvidím, kterým směrem se bude ubírat další díl, ještě možná půjdu s hodnocením dolů.(28.8.2017)

První řada mne minula a první díl druhé začíná celkem velkolepě akčně ( osvobození vězně, policejní akce na dálnici i s vrtulníkem, zásahovkou a uzavřenou dálnicí), obsazení parádní ( Švehlík a Plesl pecka), po technické stránce solidní... jenže problém je, že mne to moc do děje nevtáhlo a přes veškeré filmově řemeslné kvality mi z toho vylezla taková lepší inteligentnější temnější Soudkyně Barbara. Možná dám šanci ještě dalšímu dílu, ale tohle asi nebude pro mne.(1.9.2017)

• 6thSun

Začátek jako ze seriálu Specialisté (stejně naivní po režijní i scénaristické stránce), kauza se pak točí kolem vysoce nepravděpodobné skutečnosti, že si nikdo nevšiml, kdo v autě opravdu střílel. Takovéto přešlapy byly u výborné I. série vyloučeny, zde zatím chybí návaznost nejen kvalitativní, ale i logistická (necitlivé a konkrétněji nevysvětlené poskočení v ději mezi závěrem I. a začátkem II. série).(10.9.2017)

Vypadá to, že větší akčnost příběhů dodá více šťávy seriálu. Zkrátka trestní právo. A Plesl byl jako vždy vynikající. Ale je to jen začátek.(29.8.2017)

• - Když Lenka Vlasáková vysvobodí svého partnera, při eskortě a následné policejní honičce hraje písnička s názvem „Kdo ví jestli“ od skupiny Kabát. (Kovaja)