Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Soudce Adam Klos soudí trestní případy. Vraždy, násilnosti, podvody a loupeže. Žije sám, Laura se kamsi ztratila a nechala mu na starost malou dceru Báru. Otec zemřel, matka stárne a trošku pije. Práce je to, co dává Adamovu životu řád a trochu smyslu. Jeho první případ se podobá příběhu o Bonnie a Clydovi. Žena osvobodí svého milence z vězení a snaží se s ním dostat do bezpečí. Jejich útěk končí tragicky, muž se zastřelí, žena je postřelena do zad, zatčena a dočasně upoutána na invalidní vozík. Při pronásledování někdo z nich těžce postřelil policistu. Soudním jednáním se táhne základní otázka – kdo vlastně střílel? Mrtvý trestanec, nebo jeho milenka? A obhajoba hraje na city – je to ještě zločin, když byl spáchán z lásky? (Česká televize)

(více)

Recenze (23)

6thSun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začátek jako ze seriálu Specialisté (stejně naivní po režijní i scénaristické stránce), kauza se pak točí kolem vysoce nepravděpodobné skutečnosti, že si nikdo nevšiml, kdo v autě opravdu střílel. Takovéto přešlapy byly u výborné I. série vyloučeny, zde zatím chybí návaznost nejen kvalitativní, ale i logistická (necitlivé a konkrétněji nevysvětlené poskočení v ději mezi závěrem I. a začátkem II. série). ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sice se jedná o jediný díl celého seriálu, který se kvůli obecné nespokojenosti dostal do modrých čísel, já s ním byl v celkovém měřítku ale poměrně oukej. Náběh epizody v akčním stylu přinesl do seriálu svěží vítr, přeci jenom byla první řada dělená přes jednu šablonu a ke konci už nebylo možné být s takovým přístupem úplně spokojený, ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První řada mne minula a první díl druhé začíná celkem velkolepě akčně ( osvobození vězně, policejní akce na dálnici i s vrtulníkem, zásahovkou a uzavřenou dálnicí), obsazení parádní ( Švehlík a Plesl pecka), po technické stránce solidní... jenže problém je, že mne to moc do děje nevtáhlo a přes veškeré filmově řemeslné kvality mi z toho vylezla taková lepší inteligentnější temnější Soudkyně Barbara. Možná dám šanci ještě dalšímu dílu, ale tohle asi nebude pro mne. ()

subic

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za ty 3 roky se událo několik změn, Adamův otec už nežije, tak bydlí u své matky násosky, ale dům je to na první pohled jiný oproti první sérii. A taky už má dceru Báru, ale kdo je její matka, že by Laura? A kde zase je? V jeho bytě bydlí kámoš policajt. Adam povýšil z obvodního soudu na městský (krajský) soud v Praze z občanského práva na trestní, tak co ho čeká tentokrát? ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Absolutní zklamání. Oproti první sérii obrovský propad. Vždyť na první řadě bylo zajímavé právě to, že se divák postupně s případem seznamoval, rozhodoval se, ke které straně se přikloní a nakonec si s napětím poslechl rozsudek. A tohle?! Rádoby kriminálka, která nám ukáže úplně všechno, takže divák už jen nečinně přihlíží na nudný děj, který má ještě navíc tak "zprzněný" rozsudek?! Kam se podělo to kouzlo vcítit se do Adama Klose? ... Zatím hodnotím průměrem, uvidím, kterým směrem se bude ubírat další díl, ještě možná půjdu s hodnocením dolů. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (2)

  • Když Lenka Vlasáková vysvobodí svého partnera, při eskortě a následné policejní honičce hraje písnička s názvem „Kdo ví jestli“ od skupiny Kabát. (Kovaja)

Reklama

Reklama