Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chester se vrací domů do Los Angeles ze severního pólu, kde pracoval na ropovodu. Přivezl si sebou malý vzorek záhadné zmrzlé hmoty, který odkryl buldozer na staveništi. Skladuje jej v mrazícím kontejneru a chce nález předat do laboratoře k analýze. Nešťastnou náhodou se ale jemu a jeho manželce podaří hmotu rozmrazit. (Hans.)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

...tak pre Mňa veľké prekvapenie - TV herec a režisér , slávny J.R. si strihol pred ropou zaliatym Dallasom sci-fi horčík ??? Týmto vtipným pokusom strčil do kapsy nejedného súčasného amatérskeho horrorového snaživca , odvážne blúdiaceho okolo x-krát prevareného námetu. Áno - je to naivné a "hmota " je sympaticky " blbá "...no Mne je to jedno - dallaský klobúk dolu. ()

hladass 

všechny recenze uživatele

Za mě osobně je tento sequel docela zklamání... Na můj vkus je tenhle kus příliš komediální, hipísáci jsou mi z duše odporní, takže mě celou dobu silně iritovali a ani samotný sliz se příliš nepředvede... Samozřejmě jsem nečekal splatterové jatka, ale přeci alespoň trochu gore by filmu slušelo... Tohle se Džejárovi opravdu nepovedlo, měl se raději držet ropných polí... ()

Reklama

RUSSELL 

všechny recenze uživatele

Beware! The Blbost! Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl – po všech stránkách. Na rozdíl od takového Night of Lepus ze stejného roku na něm ale aspoň není vidět naprostá znuděnost všech aktérů. (Věřím, že i Burgess Meredith si svou uncredited roli ožralého vandráka patřičně vychutnal až do dna lahve.) První polovina je vcelku fádní, ale druhá už je tak kouzelně špatná, že jsem si ji chvílemi slušně užíval a prasil jsem se nad některými bizarně směšnými momenty. Nejhorší je, když špatné filmy nudí – tohle je naštěstí ten typ dna kinematografie, který je aspoň místy zábavný tím, jak moc je špatný, což je přesně ten důvod, proč na tyhle braky rád koukám. Pokud si v tom nelibujete jako já, tak ruce pryč, tohle by vás mohlo potencionálně připravit o víru ve filmové umění. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Po čtrnácti letech se růžový puding z kosmu vrátil, a to dokonce v režii samotného ropného magnáta J.R. Ewinga. Jeho comeback je však hodně rozpačitý; sequel se totiž nese v nečekaně komickém duchu, podpořeném silnou naivitou a všudypřítomnými hippies. Hladová želatina (která navíc podle potřeby mění svou konzistenci) se tu sice objevuje a řádí mnohem více než v původním snímku, divák však v drtivé většině z ní vidí jen malou část. Vrchol snímku pak přijde nezvykle brzy; to hned v úvodu, kdy za doprovodu veselé hudby sledujeme dovádějící kotě v trávě. Úlet! (30%) ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Blob se po 14 letech vrací. Tentokrát už to vypadá tak trochu jako hipísácký film. Hudba, postavy a vše okolo samý hipík. Nemůžu říct že jsem filmem zklamán, ale některé záběry, jako třeba uvodní znělka kde se prohání kočka byla děsná. Film je o tom že jeden černoch má doma nádobu s Blobem, a ta se jak je známo dostane ven. Nic převratného ale ani nic co by mělo urazit. Jen mi vadil občas humor, ten nebyl vtipnej. Není tu ani gore, ale sliz je prostě furt sympatickej, a na jeden krátký večer je fajn. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama