Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chester se vrací domů do Los Angeles ze severního pólu, kde pracoval na ropovodu. Přivezl si sebou malý vzorek záhadné zmrzlé hmoty, který odkryl buldozer na staveništi. Skladuje jej v mrazícím kontejneru a chce nález předat do laboratoře k analýze. Nešťastnou náhodou se ale jemu a jeho manželce podaří hmotu rozmrazit. (Hans.)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

...tak pre Mňa veľké prekvapenie - TV herec a režisér , slávny J.R. si strihol pred ropou zaliatym Dallasom sci-fi horčík ??? Týmto vtipným pokusom strčil do kapsy nejedného súčasného amatérskeho horrorového snaživca , odvážne blúdiaceho okolo x-krát prevareného námetu. Áno - je to naivné a "hmota " je sympaticky " blbá "...no Mne je to jedno - dallaský klobúk dolu. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Po čtrnácti letech se růžový puding z kosmu vrátil, a to dokonce v režii samotného ropného magnáta J.R. Ewinga. Jeho comeback je však hodně rozpačitý; sequel se totiž nese v nečekaně komickém duchu, podpořeném silnou naivitou a všudypřítomnými hippies. Hladová želatina (která navíc podle potřeby mění svou konzistenci) se tu sice objevuje a řádí mnohem více než v původním snímku, divák však v drtivé většině z ní vidí jen malou část. Vrchol snímku pak přijde nezvykle brzy; to hned v úvodu, kdy za doprovodu veselé hudby sledujeme dovádějící kotě v trávě. Úlet! (30%) ()

Reklama

hladass 

všechny recenze uživatele

Za mě osobně je tento sequel docela zklamání... Na můj vkus je tenhle kus příliš komediální, hipísáci jsou mi z duše odporní, takže mě celou dobu silně iritovali a ani samotný sliz se příliš nepředvede... Samozřejmě jsem nečekal splatterové jatka, ale přeci alespoň trochu gore by filmu slušelo... Tohle se Džejárovi opravdu nepovedlo, měl se raději držet ropných polí... ()

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Beware! The Blob je otřesný následovník kultovního hororu Sliz z padesátých let, který se tentokrát pouští cestou hodně špatné komedie (ale pochybuji, že to byl prvotní záměr) a je koncipován tak nahodilým a nezajímavým způsobem, až je téměř nesledovatelný. Veškeré nápady byly snad vymýšleny přímo na place, jinak si infantilní dějové kraviny vůbec neumím vysvětlit. Pravdou je, že na tomhle hrozném filmu je nejzajímavější to, kolik známých osob se kolem něj točilo. V prvé řadě režisérem snímku je J.R. Ewing ze seriálu Dallas (a jde o jediný film, který natočil). Jedním z pomocných kameramanů zde byl Dean Cundey (Jurský park, Halloween, Apollo 13) a natočil úvodní sekvence s kotětem. Třešničkou na dortu je potom scéna se třemi bezdomovci, které nehraje nikdo jiný, než právě režisér Larry Hagman, v titulcích neuvedený Burgess Meredith a hlavně páskou přes oko ověšený Del Close, který si ve velmi povedeném remaku Sliz z roku 1988 zahrál jednu z hlavních rolí (ano, toho šíleného kněze). To je ale bizarní sestava! ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Blob se po 14 letech vrací. Tentokrát už to vypadá tak trochu jako hipísácký film. Hudba, postavy a vše okolo samý hipík. Nemůžu říct že jsem filmem zklamán, ale některé záběry, jako třeba uvodní znělka kde se prohání kočka byla děsná. Film je o tom že jeden černoch má doma nádobu s Blobem, a ta se jak je známo dostane ven. Nic převratného ale ani nic co by mělo urazit. Jen mi vadil občas humor, ten nebyl vtipnej. Není tu ani gore, ale sliz je prostě furt sympatickej, a na jeden krátký večer je fajn. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama