Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoli, co se v jeho okolí děje, žije v malém ospalém městečku se svojí přítelkyní Phoebe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v marketu a obstarání kvalitního „matroše". Nikdy by ho asi nenapadlo, že by mohl řešit mnohem závažnější věci ...až tedy do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé... Mike záhy zjišťuje, že je spícím agentem. K jeho smůle ale agentem určeným k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a Mikovi nezbývá nic jiného, než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude ani tak těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, ty se mu totiž za tu dobu doslova vykouřily z hlavy. (Forum Film CZ)

Major776

Opravdu ne! Nejde tomu věřit příliš. Kirsten a agentka ? V žádném případě - ta její pootevřená ústa to je něco při čem se mnohým otevírá nůž v kapse a spíše poukazuje na lehkou demenci nežli na příslušnost k vládním složkám. Jedna hvězda za nádobí, jinak se to fakt nedá spolknout. ()

LeaFF

super akční filmek! Místy nelogický, ale takový už akční filmy jsou.. Takže co? Zbytečně srážet body nebudu - je to dost rozjetý a Jesse a Kristen jsou pěkná dvojka. Kristen mile překvapila. A Jesse je eso - ať už hraje kdekoliv. ()

L.O.T.R

Taká celkom pohodová jazda. Aj keď musím priznať čakal som trochu viac humoru, pretože z ukážky to tak vyplývalo ale asi bola chyba sa riadiť podľa ukážky. Každopádne Jesse Eisenberg tomu v istých chvíľach naozaj kraľuje a dá sa povedať že na ňom stojí celý ten film. Čo sa týka samotného príbehu tak to bolo fresh aj keď mňa osobne najviac zaujala posledná pol hodinka filmu tam sa to rozbehlo na plné obrátky. Takže za mňa 70%. ()

Aresko123

Má to velký potenciál ale zostal celý nevyužitý. Neni to ani komedia ani thriler... take miš maš. Hlavná postava je herec asi ako mrtva vyoraná myš. Hroznéééééééé. Kristen je OK až na čudne odfarbené vlasy ala bezdomovec.... Celkovo slabučký film na krorý zabudnete už v jeho polovičke..... ()

huhuhu783

..........................................................Já nemám slov........................................................................Taková nekonečně nekonečná pí*ovina........................................................................asi bych taky musel hulit trávu..............................................................................................abych to pochopil.........................................................teda jestli bylo co...................................................... ()

Matrix44

Nebol to ani akčný film a ani komédia. Naproti tomu bola tragédia sa na to pozerať. Film vám nič neprinesie, nič sa nedozviete a ani sa nezabavíte. Americká klasika pre priemerného Američana :( ()

Johny203

Miestami zábavné Béčko, miestami však nie. Kvôli Kirsten Stewart, ktorú mám v obľube, nadhodnotím. Takže veľmi slabé 3 hviezdy. ()

Piraka

Jesse! Heisenberg! Scénář by: Maxim Landis aka a piece of shit. Spící agenti vás dozajista uspí, tenhle matroš si raději už nedám! ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015