Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoli, co se v jeho okolí děje, žije v malém ospalém městečku se svojí přítelkyní Phoebe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v marketu a obstarání kvalitního „matroše". Nikdy by ho asi nenapadlo, že by mohl řešit mnohem závažnější věci ...až tedy do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé... Mike záhy zjišťuje, že je spícím agentem. K jeho smůle ale agentem určeným k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a Mikovi nezbývá nic jiného, než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude ani tak těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, ty se mu totiž za tu dobu doslova vykouřily z hlavy. (Forum Film CZ)

RedRose

to je zase jednou promarnena sance... velka skoda... kdyby se do toho vic opreli a nebali se tak to mohla byt luxusni parodie na akcni filmy... uvizlo to nekde uprostred a tech nekolik usmevnych momentu bylo moc malo... dokonce ani ta Kirsten mi nevadila protoze Jesse Zuckerberg byl v pohode jako vzdy... velika skoda... 54 % ()

Dominik 261

Poriadne uletená a surová akčná oddychovka. Nečakal som od toho nič a ostal som príjemne prekvapený. Príbeh mal tempo, pekne sa postupne rozbiehal až do finále. Bolo to napínavé, bláznivé a občas aj vtipné. Hlavná dvojka v podaní Kristen a Jesseho bola fajn. Zvyšné herecké obsadenie tiež dobré. Bavil som sa. Myšlienka stromu a auta bola zaujímavá. Celkovo je to na slabšie 4*. ()

carodejb

Podivné. Akčné scény zle zostrihané, príbeh príšerné klišé. Ale bavil som sa. Bolo to vtipné, plus civilné scény mali naozaj dušu a srdce. Tentoraz to nevyšlo, ale ďalší projekt scenáristu by mohla byť pecka. A čisto subjektívne si tú jazdu dám rád znovu. ()

Persephone9

Neočakávala som nič a hľa bavila som sa. Určite to nie je "best movie of the year ", bolo to ale svižné a nenudila som sa ani pri jedinej scéne. Ba naopak, i som sa zasmiala. ()

pe3czech

V kině jsme se smáli jen tři. Já, má žena a cizí kluk o řadu níž. Od té doby na sebe venku deláme spiklenecký obličej, že víme něco, co ostatní ne. ()

Mamlas

Maskerna se v tomto filmu fakt vyradila. Vsichni zmalovani jako by prozili atomovy vybuch. Takove zbytecne prehnane. Nejak jsem se u toho ani jednou nezasmal, asi to nebylo vtipne. Spis takovy postpubertalni pokus o akcni film, ale i ta akce byla fest odflaknuta, naivne blba. Navic hlavni agent vypadal jako vychrtly opotrebovany fetak. Akcni sceny mu vylozene nesly od ruky. Nejak to sestrihali, ale slabota. Cele se mi to nelibilo, nezaujalo... ()

kubilov

Překvapivě dobrý! Na American Ultra se musí s velkým nadhledem, s opravdu velkým nadhledem + musí mít člověk štěstí, že pochopí alespoň něco, do čeho se film strefuje. Jesse Eisenberg je cool herec, kterýho jsem si za poslední dobu celkem oblíbil, což přesně platí i pro Kristen Stewart, která sice není herecky nejnadanější, ale je moc hezká a umí si udělat srandu a to je fakt důležitý. Navíc se zde objevuje i v další ze svých bláznivých rolí John Leguizamo. Super fóry a nadsázka vyšponovaná na maximum, to můžu. ()

moznazitra

Po zmáčknutí vypínače, se z Jesseho stane profesionální zabiják, který neví co dělá. Těšil jsem se na pořádnou podívanou a místo toho jsem dostal slušné béčko. Tomuto filmu uškodilo to, že se příběh odehrává víceméně na jednom místě. ()

Lucius55

Tak určitě... Mělo to svá hluchá místa (a nebylo jich málo)... Takový "drajv" jako např. Kingsman to rozhodně nemělo... Do kina bych na to rozhodně nešel... Ale přesto mě to dokázalo pobavit... Jako oddechovka na víkend, kdy člověk nečeká žádné zázraky, to splnilo svůj účel. ()

olmikee

Větší slátaninu jsem letos snad v kině ( možná i doma ) neviděl. Ten kdo k tomuhle psal scénář tak si musel taky na něčem ujíždět nejspíš. ()

Bazinga2563

za podtitulek "vyhulena akcni komedie" by si nekdo zaslouzil kladivem, ale film je stejne uz tak spatny sam o sobe, ze to ani ctyri kladiva nezachrani. zase nemuzu poprit, ze bych se nekoukla znova - to urcite, smutne musim priznat, ze nezavisle na tom v jake "vyhulene akcni komedii" ti dva hraji, neodmitnuuu. ne opravdu, rozhodne nedoporucuji! maximalne tak na "vyhuleny akcni komedie" vecer jako pici hru pokazdy, kdyz si kristynka nekam kousne. 4 hvezdy potupne davam, protoze si nemuzu pomoct, kdyz se kristynka nekam kousne. ostuda vsem, kdo dali vice nez jednu, fakt ()

mrclTV odpad!

Toto je kolosálna hlúposť a nie komédia. Hlúposť a komédia nie sú rovnaké pojmy. Teda aspoň ja to tak mám, ale Nima Nourizadeh sa ma asi snaží vyviesť z môjho omylu. Lebo všetko je násobne vtipnejšie, keď komédiu zaobalíme ako veľmi seriózny akčňák, že? Len to by muselo fungovať, čo tu to vôbec nejde. Je to veľmi zlý film, ale stále nie tak zlý, aby sa dostal do môjho zoznamu toho najhoršieho. ()

Cortesz

Celkem stylová záležitost s cool scénami, ale ten Eisenberg je hroznej, nevěřil jsem mu ani hovno a ty vlasy ty vole, nee. ()

dudo24

Romantický začiatok s dobre fungujúcou dvojicou Eisenberg a Stewart s prechodom do slušnej akcie, prepletené huličským humorom. Solídne vo všetkých troch odvetviach. Bavil som sa. Ďalší film kde som bol očarovaný Kristenkinou mágiou. edit (07.9.2016): Videné druhý krát. Zapáčilo sa mi to ešte viac ako prvý raz. A bože, Kristen Stewart je úžasná žena. ()

fimler

Bylo to dlouhé a těžké rozhodování.Dospěl jsem k tomu, že to fakt na čtyři * nebylo i když tam hráli moji oblíbení herci.Je to taková ta blbost kterou dávají večer v TV. ()

IZFNP

Fakt netuším, pre koho je tento film. Nebolo to vtipné, akčné scény boli slabé a divnejší zmysel pre romantiku som ešte nevidela. Herecky nuda, pojatím neskutočne čudné a žánrovo pomiešané. Nemôžem povedať, žeby to bola úplná strata času, skôr to po svižných trailerov bolo veľké sklamanie. Námet nebol originálny, ale stále ponúkal toľko nevyužitých možností! ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015