Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoli, co se v jeho okolí děje, žije v malém ospalém městečku se svojí přítelkyní Phoebe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v marketu a obstarání kvalitního „matroše". Nikdy by ho asi nenapadlo, že by mohl řešit mnohem závažnější věci ...až tedy do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé... Mike záhy zjišťuje, že je spícím agentem. K jeho smůle ale agentem určeným k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a Mikovi nezbývá nic jiného, než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude ani tak těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, ty se mu totiž za tu dobu doslova vykouřily z hlavy. (Forum Film CZ)

Dont

Někde na pomezí mezi dvěma a třemi, pár momentů to sráží hodně dolů, ale zásluhou té opice a závěrečných titulků se přikláním ke třem hvězdám. ()

Moena

Jo díky já to beru. Je to předvídatelný, ale zábávný. Když nejsou americký komedie o zvracení a šukání, tak to beru. A ty dva šášulové v hlavní mě hlavně přesvědčují, že umí hrát. Takže v pohodě. Víc nehodlám prostě řešit. ()

M.i.k.e

průměrný akčňák,který by rád zaujal příběhem a brutalitou,ale až tak úplně se mu to nedaří.pokusy o humor pak také nevychází a počítám,že za pár dní nebudu vědět že jsem viděl...60% ()

Aljak odpad!

Bez urážky, ale toto bola nehorázna chujovina! Sledovať dvoch feťákov, a tajného agenta, ktorý bojuje proti všetkému a všetkým. No ďakujem pekne, toto naozaj nie je môj šálok kávy. Nechápem také plytvanie Jesseho a Kristen na takéto absurdné a trápne akčné filmy. Odpad som už dlho nedal, ale tu sa inak proste nedá... ()

Streeper

Od filmu jsem dostala přesně to, co jsem očekávala. Nic dokonalého ale ani nic hrozného. Kristen a Jessiemu to spolu docela ladilo. Akce tam bylo dost, spousta střílení, bojování a samozřejmě tráva. Nápad je zajímavý a možná to trošku poukazuje i na budoucnost, ale rozhodně to není film, který bych někdy znovu chtěla vidět. ()

bourec

Už první věc,která mě práskla do očí,je Eisenberg.Proč zrovna tohodle týpka dali do filmu,jako je tenhle.Koncept to má podobnej jako třeba Kick-ass,takže je to překouřený přiblblo,aby vzápětí všechny drtil hlava nehlava.Vůbec mu to ale nesedí.Navíc v některejch scénách mi to přišlo dost laciný,v některejch sem se nudil,celkově prostě průměrná taškařice.60%. ()

carlos 2010

V prvom rade to nie je komédia a v druhom rade je to jeden z najzbytočnejších a najnudnejších blockbusterov v histórii. A ešte aj casting stál za ...... Jesse Eisenberg je podľa mňa jeden z najprotekčnejších a zároveň najslabších hercov Hollywoodu a Kristen, škoda reči. Jedna * za Leguizama. ()

campix

A já si bláhově myslel, že by z American Ultra s trochou toho štestíčka mohla být celkem fajn zábava a částečně i nový kult v žánru huličských komedií (to byla hodně přehnaná očekávání). Nic zde nefunguje, film neví čím chce být a prolínání jednotlivých žánrů je slušně řečeno na prd. Výsledný efekt téměř nulový. Eisenbergovi věřím že takhle neherecky hraje, ale prostě Kristen Stewart vypadá jako levná napodobenina Kurta Cobaina s pro ní typickým jednotvárným výrazem. Ztráta času. ()

necisty

Je to strašná ptákovina, zbytečný film bez špetky logiky. Na akční film se ten pako od CIA chová strašně dětinsky a na komedii je tam málo vtipu. Lákali mě jen Eisenberg a Stewart a nadchla mě scéna požádání o ruku. ()

Juto

Žánrová kaša, ktorá je mierne zábavná, až kým ju nenapadne urobiť nič iné, ako sa len tak motať po hlbokom konci nápadného krviprelievania. 3/10 ()

Šimpy

Tak tohle se jen tak nevidí. Je to jízda, je to drsný, je to sranda. Všichni herci hrajou bezvadně v téhle naprosté skční slátanině se spoustou nápadů. Jen Topheru Graceovi ze Zlatých sedmdesátých toho hajzla prostě nevěřím. Ale bavil jsem se, u některých scén jsem vybuchoval smíchy (SPOILER, když se hlavní hrdina pere se Smíškem a skončí řevem, když jsou zaklesnutí do sebe šroubovákem a kladivem) a při závěrečné scéně jsem se začal smát ještě dřív než hlavní hrdina. A navíc samozřejmě kino s prima doprovodem. :-) ()

papaJA21

Kdyby tomu dali alespoň trochu slušný děj, nebo smysl mohla to být fajn podívaná. Ale je to tak strašně slaboduché, že to už ani není vtipné. ()

NiWi

Bohužel, film nefunguje ani jako komedie, ani jako drama, a pouze trochu jako akčňák. Castingově plné mých oblíbenců, příběhově však zklamání. ()

Prometheus69

Nevěrohodné nudné a pitomé... horší než akční výplach ze 70 let.... granát s vlastním odpočtem? Hádám... zase český dabing? Na to jaký byl nadupaný trailer" scéna s panvičkou je jediné ultra troff čeho se ve filmu dočkáte, ano skutečně... Velké zklamání. 41% Film co stál 12mega? Nestál ani za 5.. Projekt X je hodně špatný příklad proč to tomu debilovy dali... Ani videoklip bych si od něj nenechal natočit... Další ukázkově nevyužitej a promarněnej potencionál... Aby jste se u akčního výplachu nudily. Tak to bude asi něco ULTRA ŠPATNĚ! ()

dr.fish

Nemůžu si pomoct. Trapný, trapný, trapný. Nevím, čí je Eisenberg příbuznej, že pořád v Hollywoodu dostává šance, ale z toho člověka nikdy nic pořádnýho nebude. Herec jedné role- zakomplexovanej lúzr, to se fakt nedá opakovat donekonečna. 40% ()

Johnny.ARN

Netušil som, že Eisenberg je schopných takých rýchlych pohybov. A že Stewart dokáže tak presvedčivo zahrať feťáčku. Dobré súboje, nezmyselný dej, pekné výbuchy a hlavne svižné tempo. 3 z 5 ()

LiborGondek

Když se na place sejde Bella Swanová s Markem Zuckerbergem další Mission Impossible z toho nebude. American Ultra je všední průměrný akční film, který mi výborně zkrátil nudnou chvíli. Kdo jej ale neviděl, o nic nepřichází. 55% ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015