Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoli, co se v jeho okolí děje, žije v malém ospalém městečku se svojí přítelkyní Phoebe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v marketu a obstarání kvalitního „matroše". Nikdy by ho asi nenapadlo, že by mohl řešit mnohem závažnější věci ...až tedy do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé... Mike záhy zjišťuje, že je spícím agentem. K jeho smůle ale agentem určeným k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a Mikovi nezbývá nic jiného, než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude ani tak těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, ty se mu totiž za tu dobu doslova vykouřily z hlavy. (Forum Film CZ)

Blazis34

Bohužel tento film mě zklamal. Po shlédnutí traileru jsem čekal úplně něco jiného, ale tohle mě fakt nebavilo. Jestli tam byl nějaký humor, tak já ho moc nepochopil a vůbec mě neoslovil. Pro mě blbost a propadák - 20%. ()

TinoArts

Z traileru som mal dosť veľké očakávania, ale nakoniec z toho vyšla iba priemerná blbosť. Nebolo to ani nejak extra vtipné, ale akčné scény na jednotku. Trošku mi to pripomínalo Kingsmana, ale samozrejme sa to na ten film ani z ďaleka nechytá. 55% ()

Facerr

Akce, která nebyla akční a komedie, která nebyla vtipná. Hrozně nemastný, neslaný. Zůstal jenom docela dobrej, i když ne úplně originální, námět. Na Kristen se dobře koukalo, ale to je asi tak všechno. Jo a co se týče tý "vyhulenosti", jediný co to trochu asociovalo bylo jen pár zapálenejch špeků, ale ani ta zelená nálada nepřišla. Scénáristi asi hold málo hulili. Nakonec to nejlepší na American Ultra byly závěrečný titulky. ()

Domas88

S lepšími herci by to bylo i o hodně lepší, já tu K.Stewart nemůžu ani cítit... Nic na tom nemění, že jiní herci by to zvládli o hodně líp, protože tohle potencial mělo.. ()

blondboss

Skutočne neviem, čo si mám o tomto snímku myslieť. Po pravde ani neviem, o čom to bolo. Akože akčná komédia, pri ktorej som sa ani raz nezasmial a akčné scény boli ako z céčkového akčňáku tlačiaceho sa do béčka. Eisenberg mi v tejto role absolútne nesedel a Kristen, to je kapitola sama o sebe. Ale nohy má veľmi pekné :) American Ultra je snímok, ktorý odporúčam len v prípade, že si dáte jointa a poviete si, že idem si totálne vypláchnuť mozog, lebo na iné tento film nie je vhodný. 45 % ()

baclajean

Film za veľa nestál, náznak paródie akčných bijákov s použitím humoru len o kvapku intelektuálne vyspelejšieho, než tomu bolo v prípade Blbého a blbšieho. Aspoň tá scéna s elektrošokmi na záver pobavila, rovnako ako animácia pred záverečnými titulkami. A je tiež nutné zmieniť, že už dlhšiu dobu sa utvrdzujem v tom, že Topherovi Graceovi akákoľvek čo i len polovážna rola absolútne nesedí. ()

blazma

Kdo by čekal že tahle dvojka může vykouzlit docela na pohodku střeštěnou komedii. Dva zhulenci co se hledali až se našli. Jakože prostě je to v pohodě. co víc říct. není to nic extra, ale nemůžu řict že je to naprostá blbost. ()

ProfiDivak

Takéto americké rozprávky silno môžem. Bez skrytej snahy manipulovať s divákom (alebo som ju min. neprekukol), P. S:: Kto sa v distribúcii nudil s tým slovenským názvom? ()

blade23mc

Film na který vyloženě táhl trailer ve kterém vlastně byly veškeré ty suprové a vtipné scény, které stály za to a zbytek filmu docela nuda, pomalu jsem se ani pořádně ničemu nezasmál, jak jsem prvně čekal, a po hodině filmu ani ne, jsem už netrpělivě vyhlížel konec a nemohl se ho dočkat..no komedie velmi bídná teda, Jesse prostě valí hlavně v Zombielandu :) 37,5% ()

SelfishMan

Mít tak American ultra trošku promakanější zápletku ( základ s hulícím "spícím" superzabijákem CIA je fajn ), více vtipu ( kde je sakra ta huličská komedie?) o třídu lepší herce (Eisenbergův Mike připomínající kňourajícího psychicky nevyrovnaného zarostlého Hitmana byl pro mě na hraně snesitelnosti a uvěřitelnosti, překvapivě mi sice docela solidně fungoval s Kristen Stewart, kterou ale moc s tím jejím permanentně kyselým xichtem a otevřenou hubou nemusím. Graceův záporák byl ovšem marnost nad marnost) a kreativnější dohled, který by stylově jen nevykrádal ostatní žánrovky, mohli jsme tu mít podobně povedený žánrový crossover jako byl třeba KickAss atp.. Nám tu namísto toho zůstalo poněkud zvláštní, (ale ruku na srdce, vcelku odsýpající) krvavé akčně-romanticé béčko, bohužel promarněný slušný potenciál. ()

Vajnlich odpad!

Pane bože jaký ten film má smysl. Proč je tam on a proč ona, proč ho aktivuje ta kun.. na začtku, samý nesmysly. Opravdu miluju akční řežbu, ale tohle je opravdu moc. Bez hlavy a paty neskutečná stráta času. A pokud to někdo srovnává k Kingsman: Tajná služba je opravdu idiot nebo mentálně zaostalí. Jediný k čemu se to dá jen trochu přirovnat je Wanted ( což mimochodem byla taky pakárna, alespoň to mělo hlavu a patu) prostě se ňáký típek probore a nakonec bez zjevný příčiny je z něho opravdu super zabiják. Prostě nesmysl, ale ten jsem ochotný akceptovat pokud by to byla fakt akční řežba, ale tady sebou tahá tu dementní blku, která ho samozřemně od začátku monituruje (a to jsem to nevyděl zaplať pán bůch dokonce, ale nakonec se do něj ta pipka určitě zamiluje a on do ní takže je to spíš romantický film) ale celou dobu jsem nechápal proč tak náhle ho chtěli aktivovat a proč vlastě vytvořili tyhle vojáky, protože jestli jich je víc proč jen jdou po tomhle a né po dalších a pokud vůbec jdou po dalších proč je kurva vytvářeli. Prostě blaf. ()

cortez

Ten začátek, když jsem si říkal... aa, teď se probudil superagent, to bude mela..., byl asi jediný napínavý moment filmu, který končil vzápětí, kdy se ukázalo že to zas takový superagent není, ale je to vlastně takový ukňouraný, ukecaný moula, co občas zvládne chvat nebo dva a pořádná mela taky nikde. No a postupem času se ukazovalo čeho tvůrci asi chtěli dosáhnout. Zkřížit Kickass a asi Jasona Bourna, možná s troškou špetky parodie na Sherlocka s R.D. jr. Dvě hvězdy je možná moc dobré hodnocení. Potenciál to mělo. ()

PamPero 1

Bizarní akční výplach, který se snaží být cool akční teenagerskou zábavou, ale není ani jedno. Všechno je to tak na půl cesty, včetně "herectví" Stewartové, ale potenciál v American Ultra byl. Finále slabé a vlastně mi to dost připomínalo poslední dvacetiminutovku v Equalizeru, která byla po všech stránkách daleko více cool, něž vidíme tady. 40% PS: Objektivně přiznávám, být jen trošku zhulený, tak se American Ultra stává filmem roku! ()

JihadJoe

Na jedno shlédnutí dobrej film. Supr oddychovka. Co mi nejvíc vadilo je antiherecké duo. Ani toho cucáka Eisenberga ani tu krůtu Stewart nemám v oblibě. ()

Mydlivoj

Několikrát tak děsně až neskutečně pitomý. Několikrát,až mě to slovo pak začalo docela kálet,zaznělo Subjekt...ach jo. Ale několikrát mě to opravdu dost pobavilo! :D ()

Heywood

To je omyl, tvrdit, že Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy náhle v sobě objeví superagenta. Jde o program vytváření biologických strojů a on byl takto cvičen a kódovým heslem spuštěn. (Takový Jason Bourne ap.) Jde o oddychovku, která má napětí a spád a občas i vtipné "mordující" nástroje. Přítelkyně Phoebe (Kristen Stewart) je sexy a kde není Kristen Stewart sexy? Od filmů tohoto typu nečekám ani realitu ani žádné nastavené zrcadlo, protože jde jen o zábavu a čekám na šťastné konce. Obvykle přijdou. Dá se to proto vidět i podruhé. Takže nuda tu nehrozí, ale velký umělecký zážitek se také nekoná. Jenomže v té bídě, co se točí jde nakonec o solidní průměr. ()

bigmatko

pomerne zábavná a miestami aj celkom úsmevná dokonca aj nečakane akčná zábava samozrejme ak si odmyslíte kvalitné herecké výkony a dokonalé bojové scény. to v tomto filme naozaj nenájdete. akcie sú prevedené spôsobom, že aktéry nevedia čo robia ale to bol asi aj zámer. neustále narážky na húlenie sú vhodné asi len pre publikum do 20 rokov lebo sa im to zdá mimoriadne vtipné zjavne. Kristíne Belle Stewartovej tažko uveriť jej filmovú postavu keďže sa stále tvári rovnako. Eisenbergovi sa to celkom podatrilo. celkovo to však nie je žiaden akčný trhák. je to taka pohodovka, ktorá Vám až tak nepokazí večer. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015