Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoli, co se v jeho okolí děje, žije v malém ospalém městečku se svojí přítelkyní Phoebe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v marketu a obstarání kvalitního „matroše". Nikdy by ho asi nenapadlo, že by mohl řešit mnohem závažnější věci ...až tedy do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé... Mike záhy zjišťuje, že je spícím agentem. K jeho smůle ale agentem určeným k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a Mikovi nezbývá nic jiného, než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude ani tak těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, ty se mu totiž za tu dobu doslova vykouřily z hlavy. (Forum Film CZ)

Da_reba

Žiaden zázrak to nieje ale tá hodinka a pol sa dá celkom dobre vydržať. Príbeh nieje nič nové ale aspoň trocha inak podaný. Jesse, Walton a Topher podali celkom slušný výkon na B-čkových hercov ale tá nesympatická špatná Kristen proste kazí dojem z celého filmu, by ma zaujímalo komu musela roztiahnuť nohy tentoraz... 60% ()

fabregas1

Zajímavá akční nekomedie se zajímavým obsazením. Tento film je hříčkou lidské fantazie, který nemá hlavu ani patu. Zajímavé je, že hlavní hrdinové nejsou ani trochu vtipní ale akční jak s metrixu, vedlejší postavy jsou zase komediálně ladění a akčně zaostávají. Hodně nevyvážený film, který mi moc nesednul. ()

Mark1983 odpad!

Film mi spíše,než akční komedii,připomíná filmové zpracování života narkomanů pod vlivem halucinogenních drog. ()

jenspifa

zvláštní typ filmu, zvláštní herci, zvláštní scénář, zvláštní kamera, příběh, ale celý to má něco do sebe... Co dokáže takej chcípáček, když mu řeknete tu správnou básničku 68% ()

katherine7

Co bylo tohle za kravinu?! Upírka Kristen Stewart s věčně pootevřenými ústy a Jesse Eisenberg s příšernými vlasy se teda upsali pořádné krávovině. Na tohle fakt mrhat více slovy nebudu.. dávám 1* a to za Jesseho jako herce, protože hraje dobře, i když tohle byla dost velká šlápota vedle. ()

jizvoun

Totální kravina, nebylo to ani vtipné, ani zábavné, spíše trapné. Eisenberg mě nudil, to jeho neustálý fňukání, debilní dialogy a hulení trávy už mě otravovalo stejně, jako ta jeho buchta. Pohled na Kristen Stewart ale i přesto stále stojí za to a byl asi jediným důvodem, proč jsem tuhle blbost dokoukal až do konce, a to tu chvílemi s těmi jejími mastnými vlasy připomínala bezdomovkyni. ()

zekon

Hrozné zvratky a hodně na hranici odpadu. Dodíváno se zaťatými zuby. Stupidní nuda s pramálo vtipem, údajně akční komedie. :) ()

Pajas92

Vždyť ten film nemá žádnou logiku. Chci zabít spícího agenta a obsadím kvůli tomu celé město a chci ho vyhodit do vzduchu? Navíc to vše řídí CIA? Nuda.... ()

Gamine

Nebylo to až tak hrozné, jak jsem čekala, vizuálně se na to dívalo docela dobře. Nenáročný "sci-fi" děj, našlo se tam pár zábavných scén, ideální film na vypnutí.. soundtrack se mi docela líbil. Dívala jsem se na kvůli Kristen, pro kterou mám jako člověka slabost ()

zeromen

Výtečný nápad ale film je jak neobroušený diamant. Mohlo to být super ale postrádá to, víc vtipu a víc ujetých akčních scén. Obsazení docela slušné. Film celkově natočen horkou jehlou ale pro mě i tak slušný biják :-)) //viděno na DVD: 79% ()

Pythonator

Krvavá kravina pro zhulenou mládež, která je ovšem ozdobená půvabnou dívčinou a nejedním skvělým hercem. Jo, Kristen Stewart umí být víc než jen škaredá krátkovlasá lesba. ()

jakubesd1

Primitívny humor, otrepane vtipky a niekedy ked to neviete zachrániť musíte použiť nadávky . Viem ze to k humoru patrí ale v tomto prípade to neplatí. No coment bros u mna prepadák . 30% ()

Lady_Gaga

Už po první utahané půlhodině jsem začala více sledovat hodinky, než nudný a ničím nezajímavý děj filmu. V podstatě by si stačilo přečíst o čem film je a zbytečně se netrmácet do kina (jakýkoliv rychlý film přehraný ve vlastní hlavě s vlastními hrdiny by mi býval byl stačil). Litovala jsem, že jsem raději nešla na večeři. Děj není nijak překvapivý, herecké výkony jsou celkem nezajímavé a kdybych měla mladíčkovi rachitické postavy věřit, že je skrytý stroj na zabíjení, musel by se alespoň v tom okamžiku kdy drtí ostatní tvářit jako tvrďák. Jako hrdina jsem si nakonec připadala já, protože jsem kino neopustila ani po 30ti minutách, ani po 50ti minutách, ale vydržela jsem až do závěrečných titulků (jelikož jsem naivně očekávala, že to třeba dostane grády). Kdybych to měla shrnout: připadalo mi, jako by film natočil nějaký student, který si není moc jistý tím, jak to vlastně má ve finále vypadat. ()

Essential

Keď sa partička hercov zahrá na film.. Ústredná dvojica bola skvelá, ale ich postavy sa ocitli v jednom fakt kokotsky zlom príbehu. 47% ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015