• otík

Neskutečně nudný a dlouhý film sice s plejádou známých herců, ale o to s větší prázdnotou. Jakási linie příběhu tam sice je, ale zcela to dokonala trapnost postavy Naomi Watts, která mě fakt vytočila. Taková herečka a taková bídná postava. Trapnost numero jedna. A komedie? No tak to ani náznakem. Hudba: Richard Robbins(22.12.2010)

• numi

Víceméně zbytečný film, který nenabízí žádnou dokonalou podívanou, ale je převážně konverzačního rázu. Právě proto zamrzí, že vlastně nic neřeší. Většina dialogů je totiž ze škatulky zdvořilostních vět a do toho sem tam vpadne nějaká ta narážka z choulostivějších témat, která je obratem striktně odehrána do zámezí. Co se děje týká, tak je do placu vrženo celkem asi dvacet postav, které jsou buď spolu rodinně svázány a nebo spolu mají poměr. Někdy i obojí. Ze všeho se pak umýchá a upeče velký filmový dort, který vypadá tak nějak neslibně a úplně stejně i chutná. Naomi Watts předvádí svůj vysoký standard, ale nemá dostatek prostoru, protože většina světel je namířena na Kate Hudson. A ono to zase až tak nevadí, protože ta mě mile překvapila svým sebevědomým vystupováním. Holt, asi to má holka v krvi. Právě tyto dvě mladé dámy jsou tak asi jediným kladem celého filmu. [srpen 2006](27.8.2006)

Slávny režisér, slávne blonďaté herečky, eiffelovka na plagáte a v podstate nič z toho. Ďalší film, ktorý som pozeral z "povinnosti" kvôli Naomi a akosi podozrivo som už bol viacej krát sklamaný. Toto bola ale chyba hlavne Ivoryho a scenáristu, že nedokázali dať tejto konverzačke šťavu a zbytočne ju naťahovali až do takej miery, že sa z toho stala nuda. Takže hviezdička navyše zase za Naomi a jej bruško. Asi to mal točiť radšej Allen.(29.6.2013)

• lennyd

Uhm. Byly nebyly dvě rodiny. Jedna ve Francii a jedna v Americe. Vůbec se neznaly, dokud se Roxy (Naomi Watts) nevdala za Charlese-Henriho. Ani pak se pořádně neznaly, dokud se Roxy (Naomi Watts) nerozváděla s Charlesem-Henrim. K tomu jí přijela pomoct její sestra Isabel (Kate Hudson), která se jak na potvoru zabouchla do Edgara (Charlesova strýce). Charles-Henri se mezitím zabouchl do jedné mladé rusky, která byla (samozřejmě) taky vdaná. Nestačí ? Tak přidejme jednoho milého právníka, obraz v ceně nekolika miliónů, francouzky benevolentní rodiče, Eiffelovku, žárlivého manžela... Mohlo to být daleko lepší (přiznávám i horší) .. neustále je někdo někomu nevěrný, a když už je někdo věrný, tak se mu to vymstí.. Průměrné herecké vykony, z nichž vyčnívá asi jen Kate Hudson (proměna z americké holky ve francouzkou :)... Celkově nic moc..(12.4.2004)

• Krasus

Tohle že má být komedie?No sám si netroufám říct co to přesně mělo znamenat,sám jsem tomu nějak nemohl přijít na kloub,chvíli jsem měl i pocit,že scénář absolutně neví co chce.Film je tak roztrhaný,tak pomale se rozbíhající(on se vlastně ani pořádně nerozjede),že už vám stačí to jen prospat.Snad jen ten pestrá plejáda zajímavých herců potěší.(18.8.2007)

• - Film byl natočen podle stejnojmenného románu (1997) Diane Johnson. (Terva)

• - Natáčení filmu probíhalo v Paříži. (Terva)