Reklama

Reklama

Transformers: Poslední rytíř

  • USA Transformers: The Last Knight (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformery bohaté zkušenosti a válce navzdory se spojí s „nepřítelem" Bumblebeem. Jejich společným cílem je nalezení důvodu, proč se Transformers po staletí vracejí na Zemi. Odpověď na tuhle otázku jim může dát významný historik a asi největší teoretický znalec Transformers Edmund Burton (Anthony Hopkins), který věří, že právě v minulosti lze najít klíč k ukončení války a záchraně lidstva. Velmi nesourodou skupinku doplňují ještě krásná oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osiřelá puberťačka Izabella (Isabela Moner), která toho na svůj věk zažila s Transformery až příliš. Je i filmové diváky čeká příběh, který se odehrává v časoprostoru několika set let, na několika kontinentech. Dozví se, k čemu doopravdy sloužily kameny ve Stonehenge, a možná nakonec naleznou i ztraceného Optima Prima. (CinemArt)

(více)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Jednička byla vynikající, dvojka byla dobrá, trojka taky, čtvrtý díl se mi také dost líbil, ale tohle... Pátí Transformeři jsou to nejhorší co tahle série vůbec přinesla. V celém filmu není jediná scéna co by dávala, alespoň trošku smysl a žádná postava co by se, alespoň chvilku chovala normálně. Ten scénář je opravdu absolutně příšerný. Něco tak špatného a nic neříkajícího a odporujícího zdravému rozumu jsem už dlouho neviděl. I ta akce není vůbec dobrá a je jí tu sakra málo. Dokonce tu chybí i jakákoliv "super" scéna. Jako třeba Optimusův souboj v lese v Transformers 2. Tento film nemá absolutně nic, co by se na něm mohlo někomu líbit. Snad jen vizuál scén je pěkný, obzvláště pak při západech slunce. Všechno ostatní je, ale špatně. Včetně nevýrazného soundtracku. Pokud vám jde hlavně o vizuál scén přidejte si jednu hvězdičku. Za mě odpad!

 

Tollik k tomu co si o pátém dílu myslím. Na 4tém dílu se mi líbili nové postavy, skvělý audiovizuál. Wahlbergova filmová dcera :D, Akce v tom baráku.. nějaký kancli možná laboratoře už je to dlouho co jsem to viděl.. Battle cry od Imagine Dragons... a ten fůsatej autobot... mám ji za 4* ... Opravdu se mi ten fillm líbil.. Ale je fakt, že jsem k němu přistupoval spíše jako k restartu série a nesnažil jsem se ho porovnávat s perfektním prvním dílem.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

To fakt ne.Zánik mě utvrdil,že Transformers mají ještě smysl.Tato 5ka ten smysl nemá.Už se na to nedá dívat.Nevím čím to je..doposud sem byl příznivec Transformers ale toto už je mimo mísu.

na příspěvěk reagoval rounen

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Než tenhle paskvil jsem neviděl nic horšího už pěkných pár let. Nebo spíš koukat na tu samou omáčku pořád dokola není to pravé ořechové. Zábavnější je koukat na zásuvku 3 hodiny, protože u ní je větší šance, ze tě zabaví.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

S Transformers nesrovnatelné. To je parodie už nějaký pátek, nechápu, ze se na to Bay nevykašle. Bohužel prachy jsou prachy a o nic jiného v této tragédii už nejde.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Mairin

Mairin (hodnocení, recenze)

Chvílema je to totální demence. Hlavně mě dycky iritujou transformeři, chovající se jako banda malých fakanů... to maj být nějaký hrdinové? Jedinej, kdo tam za něco stojí je Tonda Hopkinsovic.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman , Nu.Fylyp

To jsme asi tady jediný... :D

Jo taky jsem si všiml těch nedostatků. například návaznost a tu hovadinu z ponorkovým Tranformerem. :)

Toretovu zradu... teda chtěl jsem říct Optimovu.. :D Jsem ani neřešil... 

Když si vzpomenu na naprostou vypatlanost FF8 tohle bylo jen lehké fópa... :)

Uživatel Nu.Fylyp smazal svůj příspěvek.

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

paradny diel nechapem preco take male hodnotenie dufam ze bude dalsi diel velke plus hopkins ten tam daval hlasky jak hovado fakt top este paradna herecka laura haddock velmi sa podoba ma megan fox takze bay velmi potesil a tak tiez vela peknych bojov hlavne na konci ten obrovsky 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Upřímně... doma mě to skoro nebavilo, v kině.... jsem byl úplně natšenej... hmm. 

asi začnu víc chodit do kina... a telku vyhodím z okna.... :D

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Jednička byla vynikající, dvojka byla dobrá, trojka taky, čtvrtý díl se mi také dost líbil, ale tohle... Pátí Transformeři jsou to nejhorší co tahle série vůbec přinesla. V celém filmu není jediná scéna co by dávala, alespoň trošku smysl a žádná postava co by se, alespoň chvilku chovala normálně. Ten scénář je opravdu absolutně příšerný. Něco tak špatného a nic neříkajícího a odporujícího zdravému rozumu jsem už dlouho neviděl. I ta akce není vůbec dobrá a je jí tu sakra málo. Dokonce tu chybí i jakákoliv "super" scéna. Jako třeba Optimusův souboj v lese v Transformers 2. Tento film nemá absolutně nic, co by se na něm mohlo někomu líbit. Snad jen vizuál scén je pěkný, obzvláště pak při západech slunce. Všechno ostatní je, ale špatně. Včetně nevýrazného soundtracku. Pokud vám jde hlavně o vizuál scén přidejte si jednu hvězdičku. Za mě odpad!

na příspěvěk reagoval Prometheus69, rounen

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Nyron

Ty si taky nebereš na sebe pořád ty samí hadry ne? 

A mění ti to nějak face? Maximálka když se na sebe koukneš do zrcadla...  :)

Související novinky

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

21.07.2021

Filmová Batgirl brzy dorazí na plátna v samostatném celovečeráku, scénář píše Christina Hodson (Birds of Prey) a za kameru si stoupnou Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři posledních Mizerů. Stále… (více)

Vánocům kraluje Aquaman

Vánocům kraluje Aquaman

24.12.2018

Aquaman Jamese Wana (V zajetí démonů) konečně doplaval do amerických kin a za první víkend z toho bylo včetně předpremiér 72 milionů dolarů. To je sice v aktuální sérii DC filmů nejméně, pro co si… (více)

Michael Bay a Robopocalypse

Michael Bay a Robopocalypse

08.03.2018

Pátý díl Transformerů vydělal o 500 milionů dolarů méně než čtyřka, takže není divu, že je Michael Bay konečně opouští. Víc než půl roku jsme nevěděli, co slavný akční režisér chystá dál. Teď se ale… (více)

Transformery čeká reboot

Transformery čeká reboot

18.02.2018

Nesmějte se, je tomu tak. Loňská pětka Transformers vydělala zhruba polovinu toho co čtvrtý díl, což je v Hollywoodu jasný argument pro stopku. Optimus Prime je ale příliš prodávanou hračkou na to,… (více)

Reklama

Reklama