poster

Transformers: Poslední rytíř

 • USA

  Transformers: The Last Knight

 • USA

  Transformers 5

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Transformers: Posledný rytier

 • Kanada

  Transformers: The Last Knight

 • Nový Zéland

  Transformers: The Last Knight

 • Irsko

  Transformers: The Last Knight

 • Velká Británie

  Transformers: The Last Knight

 • Austrálie

  Transformers: The Last Knight

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 151 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Laxik
  **

  Pátí Transformers se dají shrnout vcelku jednoduše: Události se dějí, postavy cestují všude po světě a věci vybuchují. Při o něco větší komprimaci dat bychom mohli použít všeobsahující slůvko CHAOS. Vcelku nudný, nenápaditý a předvídatelný chaos, který se táhne dvě a půl hodiny – bohužel. Hodně slabá dvojhvězda (40 %).(24.6.2017)

 • buldock
  **

  Hodně velká "pakárna" při které nestíháte pobrat o co vlastně jde, protože se nesmyslně poskakuje v ději sem a tam a když to začne být trochu zajímavé, tak to režisér utne nějakým opravdu imbecilním dialogem, nebo pokusem o vtip v podobném duchu a pokračuje se opět ve skákání. A takhle pořád dokolečka, dokola okolo sto la la la. Suma sumárum: Jedna hvězda za vizuál a ta druhá za dvě zajímavé postavy a jejich ztvárnění Anthony Hopkinsem a Laurou Haddock. Majkle, už toho bylo dost, fakt...(21.9.2017)

 • FFilipCZ
  ****

  Jedním slovem EPIC. Rozhodně povedenější, než "Zánik". Tvůrci se opět rozhodli vyměnit ženskou vedlejší roli a tentokrát sáhli v obou případech do správné přihrádky. Stejně tak byl parádním zpestřením i Anthony Hopkins. Méně vykecávání, více akce a více transformerů, k tomu jako vždy perfektní soundtrack a pár povedených hlášek. Kdyby to nezkazili některými opravdu přehnanými scénami a občasným zbytečným natahováním děje, který místy působil nudně, asi bych sáhl ještě o něco výše, ale i tak u mne panuje spokojenost.(22.6.2017)

 • javak810i
  **

  Epická akce, kvalitně zpravované CGI efekty, solidní 3D a OK soundtrack. To je asi vše, čím se noví Transformers můžou pochlubit (možná ještě Laurou Haddock alias levnější kopie Megan Fox). Sice bych je hodnocením zařadil o něco výš, než předchozí díl, ale na 3 hvězdičky to podle mě pořád není. Děj je totiž "all over the place", scénář dětinský a když se zrovna neděje nějaká řežba, tak film působí hrozně roztahaně a nudně. Bohužel, ani výše zmiňované dobré audiovizuální zpracování a Anthony Hopkins to nezachrání. Lepší 2*(22.6.2017)

 • Spiker01
  ***

  Sledování dalšího Transformers filmu mě opět fyzicky udolalo. Jenže tentokrát jsem se z katarze neprobral úplně pozitivně naladěn. Vlastně až na předposlední akt, kde se najednou všecko slejvalo mnohem konzistentněji a líbivěji, akorát že to nezanechalo delší účinek. A to je to o čtvrt hodiny kratší než-li mnou velice oblíbená čtyřka, o které jsem se před třemi lety vypsal velmi pozitivně. Ne, že by se Bayovi nepovedlo i napopáté posunout laťku ještě víc a totálně v destrukci zastínit snad všechny blockbustery, které kdy vznikly. Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na scénu z X-menů, kdy Magneto zvedne stadion a dělá s nim psí kusy, což je na sílu vygradované finále a epika v něm téměř není. To T5 je tak moc epická, až požírá sama sebe v nelogičnostech nejhrubšího zrna, ve scénáři, v jehož zrcadle je i Rychle a zběsile měřítko realisticky natočeného filmu a product placementu, díky němuž jsou ty skomírající tržby vesměs všem úplně jedno. Jenže o tom to bylo vždycky a předchozí díl je v podstatě úplně stejně pitomý a zemřelo při něm spousta těch odvážnějších intelektuálů. Problém je, že ačkoliv je měřítko tak moc obrovské a 260 mega vyloženě plachtí po obrazovce v každém záběru, není to záživné. Ve filmu je jen několik scén, u kterých jsem mohl naplno vypustit své patnáctileté já a užívat si ten klasický Bayhem, na kterém už tolik let ujíždím, ovšem v celku jsem vizuálně Michaela Baye viděl, choreograficky už tolik ne. Buď jsem na to nebyl správně naladěn nebo jsem sklouzl k tendenci se více zaměřovat na komediální rovinu, v níž vévodí jednoznačně Anthony Hopkins. A stopáž bych už tentokrát tak o hodinu prokrátil. Když tak o tom přemýšlím dále, příběhově už se není kam posunout. Optimus Prime má svoji archnemesis, se kterou se musí vypořádat v každém díle, na děj se opět nabalí nějaké historické pozlátko, o němž v předchozích dílech nebylo ani vidu ani slechu (aneb když ve druhém díle vytěžíte pyramidy, víc už je jenom Stonehenge) a přibudou postavy, vymáchané v takovém nuzném stereotypu, až šustí papírem na míle daleko. To všecko k sérii neodmyslitelně patří. Ale už i já tentokrát doufám, že v Míšovi ještě zbyl nějaký pud sebezáchovy a další jeho filmový milník nás ještě čeká...mimo jeho producentskou dílnu a mimo Hasbro.. PS : Merlin naprosto cool postava, taky mě mohlo napadnout, že je to zamaskovaný Stanley Tucci...5.5/10(26.6.2017)

 • - Peter Cullen (hlas Optimusa Prime-a) je jediný herec, ktorý sa objavil vo všetkých častiach filmovej série Transformers, hoci sa na plátne nikdy neobjavil. (Nu.Fylyp)

 • - Scény Anthony Hopkinse (sir Edmund Burton) a jeho návštěvy na Downing Street 10 byly natočeny ve skutečném sídle britského premiéra v říjnu 2016. (MessiM)

 • - Prvý zverejnený trailer k tomuto filmu prekonal hranicu 100 miliónov pozretí za dva dni. (Nu.Fylyp)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace