Epizody(10)

IZFNP

Napriek neuspokojivému finále je to stále komediálna pecka. Žiaľ, vrátili sme sa k neduhu prvej série: nevyrovnanosti v kvalite jednotlivých epizód. Ale stále... Aprílový prvý diel bol brutálny krok od tvorcov, stred série bol našlapaná, komediálne-dramatická pecka, a séria dávala zmysel i ako organický, komplexný celok - takže plné hodnotenie seriálu ostáva. ()

SonGokussj

Řekl bych, malinko slabší jak minulé sezóny, hlavně díky stále drzejšímu (adekvátně k tomu, jak s ním Rick zachází) Mortymu, zdálo se mi to až moc hektické místy, ale je pravda, že oněch 10 dílů dokoukáno a hladově touží po dalších. Velmi povedé, Rick and Morty prostě vedou. Naprostý ignor klišé nebo klasické struktury dílu, která zde zjevně chybí, napomáhá k tomu, že absolutně netušíte, co se stane a možná proto to mají lidé tak rádi. A přitom je to vše "logické" :-) Super sérka. ()

anetd1

Souhlasím s tvrzením o nevyrovnasti kvality jednotlivých epizod, každopádně ty kvalitní jsou naštěstí sakra kvalitní, a jako celek fungují výborně všechny. Slibovaná "the most darkest season" se za mě nekonala a jelikož jsme si během posledních dvou let čekání celý internet kolektivně automaticky nastavili extrémní laťku, dostavilo se mírné zklamání. Každopádně opravdu jen mírné, start byl raketový, prostředek bavil a konec zanechal spoustu námětů k přemýšlení a hloubání. Už teď se těším až si sérii ještě několikrát pustím, objevím, co mi uniklo, zamotám si hlavu v nejrůznějších teorií a hledáním hlubšího smyslu úplně ve všem a ještě x-krát všechno přehodnotím. ()

Lachtaan

Další nálož neuvěřitelně šílených dobrodružství jednoho až moc chytrého dědečka a až moc podřízeného vnuka minimálně svými názvy, ale několikrát i samotnými průběhy epizod zase zparodovala či rovnou totálně zesměšnila nejrůznější filmové i seriálové výtvory, případně společnost samotnou a já se na pár nezáživných výjimek měl zase u snídaně či oběda čím pobavit. Epizoda Pickle Rick naprosto vévodí všem animovaným seriálům současné tvorby! [viděno na Netflixu] ()

hrumsrt

Neuvěřitelný kreativní! Ale poměrně nestálá kvalita jednotlivých epizod... Po předchozím finále jsem se hodně těšil, jak to půjde dále.. Tady si tvůrci hodně popustili uzdu fantazie/šílenosti! Naprosto nezapomenutelná epizoda Pickle Rick! Vždyť on byl okurka! xD 75% ()