Kate Abbottová pracuje jako bezpečnostní expert na americké ambasádě v Londýně. Její kolegové se stanou obětí pumového atentátu v restauraci, kde se konala oslava narozenin jednoho z nich. Ona měla štěstí, protože ve chvíli výbuchu byla v obchodě naproti restauraci. To, že se nejednalo o náhodu, ale že jí jde o život, pochopí ve chvíli, kdy na ni zaútočí neznámý muž. Stopy teroristického spiknutí vedou k jednomu z jejích kolegů z ambasády. Když ho vyhledá, muž se ji pokusí zabít. Dojde k potyčce a Kate ho zastřelí. Teď má v patách americké úřady, které ji považují za teroristku a vražedkyni i najatého chladnokrevného zabijáka. Začíná honička po celém Londýně. Kate musí dokázat svou nevinu a zmařit plánovaný teroristický útok na náměstí Time Square v New Yorku. (TV Nova)

bonovox

Tuctový akčnák bez výraznejších momentov. Brosmanovi tieto úlohy svedčia, len by si mohol vyberať lepšie projekty. ()

Catella

Další z mnoha filmů na téma tajnýho agenta (tady teda agentky), po kterym pátrá celej svět, protože se domnívá, že je moc mooooc nebezpečnej a přitom on chce jen zachránit svět před zlosynama. Jsem zvědavá, kdy někdo konečně natočí film vo tom, jak ten superdobrej agent, co chce všechny zachránit řekne, "seru na to, všichni si tu chcípněte" a radši si pojede válet prdel třeba na Bali... ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

v0jt1s3k

Mila mluví s centrálou agentury do klávesnice na zadávání kódů. Tyw.e, tohle bylo co za film? Brosnan to musel vzít jen kvůli prachům a podle toho i hraje. Mila by zase chtěla hrát,bohužel doby Johanky z Arku jsou dávno pryč. Ženský Bourne, top asset agentury seká jednu chybu za druhou, chová se jak vyděšená vesničanka (v prudkém rozporu s počtem skills, které vyjmenovávají její nadřízení), chodí převážně k hlavním vchodům s kamerami a až pak do zadní uličky. Zatavená karta se sledovacím čipem se zničí tak, že se na ni dupne na koberci. Je tišší zámek ustřelit, než dveře vyrazit. AAAAARGH, tohle fakt bolelo, od půlky hodně moc ()

Monditrade

Super....akce, akce.....je to svěží, nenudí a dobře zahrané....jen je vidět jakou mají úředníčkové za přepážkou moc :-) a jak stačí říct kdekoliv na světě..."já jsem pracovník USA ambasády"...a všude máte vstup zdarma i na místo výbuchu v Londýně :-) ()

raru

Aj keď vlastne nepresvedčivá Milla trištvrte filmu uteká pred inak celkom presvedčivým zabijakom Pierceom,je to vlastne zbytočná nuda okorenená terorizmom,ktorá vo mne nezanechala ani štipku emócií a bol som rád,keď to skončilo. ()

smartynaf

Prostě to nešlo. Dal jsem tomu 58 minut a vypnul. A to jsem u toho šel myslím ještě pro jídlo, pak pití atd. Nuda, krkoloný děj, hercům to nevěřím a mnohdy nevěřím ani vlastním očím. Myslím že hodinová šance byla z mé strany fér :-) ()

zekon

Přesně jak bylo napsáno, stejný dojem. Mix Bourna a Uprchlíka kdy pipence nikdo nevěří a uvěří v poslední minutě.......no to jako kdysi jo, ale dnes.........trošku vyčpělé a moc béčkové. ()

Jarda68

Hodně slabý odvar Jasona Bournea....Nelogický scénář a naivní hrdinka,co má víc štěstí než rozumu....Naštěstí to rychle uteče,na Millu se dobře kouká a Pierce Brosnan hraje Hodináře celkem fajn....60% ()

chosan

Film není špatný je to spíše thriller než nějaká akční jízda. Brosnan výborně ztvárnil akčního drsňáka - záporáka. No je to takový vyvážený řadím ho tak na 55%. Tedy spíše průměr. ()

gatuso

Predvidatelne, pateticke, motiv utoku absurdni. Aby to nebylo jen o tom ze 99% teroru spachaji arabaci, svedli linku na francouze, ktery se mstil americanum kvuli tomu, ze mu pred 10 lety zemrela manzelka kvuli zamitnute vizove procedure a nasledne operaci v USA...Mila me iritovala, Pierce zahral zaporaka slusne. ()

Pignon

V titulcích bylo Rusáků jako na Donbasu, takže v předvečer Putinovy největší životní blamáže je to přiměřená zábava. Pošleme na něj Milu. ()

kotrlak

Jak může bejt "Watchmaker" tak slavnej a proslulej bad guy, když jediný co zvládne je sejmout dva svý nic netušící přisluhovače.... jinak na co šáhne to posere??!... Míla mu s prstem v nose bravurně uniká a ještě mu dá nakonec za uši. To je vostuda první třídy. A to je tak v kostce co tadle filmová lazagna nabídne, ale díky aspoň za to. ()

Špionážní mimozemská invaze

Špionážní mimozemská invaze